Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bethin çıkması üzdü ama daha önce olması gereken birşeydi bu kadar uzatmamalıydılar. Bu arada rahip ve noahta gruba tam anlamıyla girdi artık bu bölümde bence. Morganıda yine sonunda gösterdiler anladığım kadarıyla adam rickleri takip ettiğini bilmiyormuş haritada rickin ismini görünce bi tuhaf oldu.

Ama her şeye rağmen yine efsane bir sezon finaliydi.
  • Size çok ilginç bir spoiler vereceğim dizinin senaryosu değişecektirecek bir olay..

Darly geçen bölümde elini zombinin ağzına sokmustu boğuşurken,sezon arasından sonra yada yeni sezonda elini kesmek zorunda kalıcak %60 diyorlar yabancı basin ve kaynaklar
  • burakko9 kullanıcısına yanıt
    @burakko9
    bunu doğrulayan birkaç resim gördüm umarım olmaz

05x08

Güzel bölümdü ama yarı-sezon finali için beklentilerim daha yüksekti. Geçen seneki bölümün yanında sönük kaldı.
    Geçen sene Hershel gitti bu sene Beth seneye de Maggie giderse şaşırmayın.
    Beth plan yapmışsın öldüreceksin kadını ama biraz dikkat et kadının eline yoksa tak diye sıkar kafana.
    Morgan sürekli arkadan gelecekse anca sezon finalinde destek olarak gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Bu dizi ne zaman bitecek ya. Yeni çıkan karekterlerin artık bakışından anlaşılıyor kim iyi kim kötü.

Aynen , 4 buçuk sezon oldu oldu hala bir çıkış yolu bulamadılar .
  • Bugün herkes spoiler yedi galiba, bende diziyi izlediğim sitede yedim aynı spoilerı

5. sezon 8. bölüm

Ben bu bölümde Morgan gözükür diye düşünmüştüm hatta kilisedekiler dışarda "şimdi ne halt yiycez" modundayken o çıkacak sandım ama bizim İbrahim geldi anca Hastane baskınındada daha fazla kan akar diyodum ama fena olmadı böylede, bi Beth'in ölmesine üzüldüm ama o da Kendi istemiş anlaşılan.

Rick ile Dawn arkadaş çıkıcak diyoduk ama tutmadı

Şimdi işin yoksa bekle 3 ay, Amerikan dizilerinin de bu olayına kıl oluyorum. Zaten 45 dk zor yetiyo, bi de 3 ay sezon arası verince hoş olmuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 1 Aralık 2014; 12:28:39 >

• İlginç, şu Morganı
    ben bu sezon hiç görmedim.. İndirdiğim bölümler mi eksik anlamadım. Bu bölüm darylinin kucağında beth magginin karşısına gelip bitmedimi? Morganı nerde gördünüz

Bethin ölmesine çok üzüldüm açıkcası.. Acil diziye güzel bi kız koymaları lazım yoksa maggie ile yürümez bu iş

Çok şükür grup yine bir araya geldi. Umarım ayrılık olmaz artık

• Beth'in ölmesine aşırı üzüldüm. Birde Morgan falan yok benim izlediğim bölümde. Hangi dakikada gösteriyorlar?
  • morgan'ı nerde gördünüz arkadaşlar bi ss atın da biz de bilelim
    beth niye harcadın kendini be kızım değermiydi bi or****ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR SONUNA KADAR IZLEYIN FRAGMANDAN SONRA YAKLAŞIK 2 DK ÇIKIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinirli99 -- 1 Aralık 2014; 12:47:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    İlk bölümün son sahnesinde gözüküyodu

Edit: bu bölüm fragmandan sonra da devam ediyomuş, atlayanlar tekrar baksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 1 Aralık 2014; 13:04:34 >
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt

Bro uçak biletlerine bak seti basmaya gidelim biran silah sesi duyunca dedim aha kızı vurdular bir baktım bethmiş
  • son sahnedeki yazı hakkında. ingilizcem yok ne yazıyordu orada
  • 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt

''kötü davrandığım için özür dilerim. yeni dünyanın rick grimes a ihtiyacı var.'' bu turuncu kafalı iri yarı adamın rick e bıraktığı not geçen bölümlerde. sonda çıkan zenci de rick grimes ı görünce şaşırdı herhalde tanıyo rick i

edit: sondaki zenci ilk sezonda çıkan morganmış galiba şimdi yorumlarda gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mühendis -- 1 Aralık 2014; 13:26:25 >
  • Yeni bölümü izlemeden konuya girip de spoiler yiyenler, biraz da kendiniz kaşınmışsınız açıkçası. Spoiler verip de bunu spoilera almayan pek çok üye görüyoruz. Bu bölümde takılanların da bunu göz önünde bulundurması gerek. Spoiler veren bir türlü engellenemiyorsa, spoilerdan kaçınmak da sizin elimizde. Bunun en basit çözümü de, yeni bölümünü izlemediğiniz dizilerin ana konularına girmemek. Böylelikle spoiler da yememiş olursunuz. Gelelim sezon yarı finaline... Beklentilerim yönünde bölüm geçmese de bölümü beğendim.

Bölümün başında takasın kolay geçeceğini beklemiyordum. Ancak beklentim Rick ve tayfasının, Dawn ve ekibiyle çatışması şeklindeydi. Böylesine bir yarı sezon finalini ve özellikle Beth'in ölmesini hiç beklemiyordum. Onun ölüm sahnesi ve Daryl'ın da Dawn'ı öldürdüğü sahne, bende şok etkisi yarattı desem yanlış olmaz. Maggie'nin, kardeşinin ölümü gördükten sonra ki halini görünce de insan üzülüyor cidden.

Yeni bölüme kadar önümüzde 9 haftalık bir ara var, olacakları şimdiden merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 1 Aralık 2014; 13:26:03 >

• Çok harikasın be The Walking Dead..

s5 e8

Mükemmel bir bölümdü gerçekten ah Beth ah.. bu arada kim vurdu onu arkadan ? ayrıca benim indirdiğim bölüm 40 dakikaydı son 2-3 dakikada ne gösterildi anlatır mısınız ?

8 Şubat'a kadar bekleyelim bakalım. Nisan'da Game of Thrones başlayacak güzel olacak güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 1 Aralık 2014; 13:29:33 >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt

Bethi o kız vurdu işte.
  • NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!?!
  • s5 e8

şimdi sadece son kısımı izledim Morgan'la alakalı bu adam artık ön plana çıksın yav yeter Rick'in adını görünce gözlerinin içi güldü adamın
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt

Önden vurdu o nasıl vurduysa arkadan patladı ALLAH tan onada sıktılar.
  • Oha çığlık attım resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.