Şimdi Ara

The Terror (2018) | AMC (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
5
Favori
6.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Jared Harris ve Tobias Menzies müthiş döktürmüşler ya. hele ki Jared Harris harbi rolünün hakkını veriyor her dizi de ayrı bir karizması havası var aksanına bayılıyorum zaten ağız mimiklerini vs çok iyi yapıyor. Kendisini Fringe dizisinden tanımıştım sonra The Crown da Kral VI rolünde izledik. The Expanse dizisinde de oynadı zirve olarak Chernobyl de Valery Legasov rolü ile gönlümde taht kurdu muazzam bir oyuncu kelimeler yetmez. Kendisini 2021'de çıkıcak Apple'ın yeni dizisi The Foundation dizisinde görücez.

Bu dizinin ikinci sezonu da en kısa zamanda izleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 28 Haziran 2020; 16:32:39 >
  • Amazon Prime Türkiyede legal olarak izlenebiliyormuş.Görüntü yönetmeni arkadaşım tavsiye etti harika bir diziymiş.İlk fırsatta izleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 16 Eylül 2020; 2:47:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Prime ile an itibariyle ilk sezonu bitirdim gerçekten hayran kaldım diziye. İzlerken soğuk resmen içime işledi desem yalan olmaz. :)

• İlk sezonun 4. bölüme geldim ama beni pek sarmadı dizi maalesef, izlemeyi bıraktım. 

• 2.sezonu izlemeye deger mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

2.sezonu izlemeye deger mi

2.sezon çok farklı konu anlatıyor ilk sezonun tadı hiç yok.

• Dizi ilginç şekilde izletiyor insanı çok yavaş ilerliyor ama nedense bakasım geliyor.

• İlk sezon müthiş herkese tavsiye ederim.

• İkinci sezona büyük ihtimal bakmam ama ilk sezonu izledim güzeldi.

Terror enkaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 16 Şubat 2021; 18:49:52 >
  • 2. sezonu izlemedim ama ilk sezonu kaçırmayın derim. Çok güzel bir dizi üstelik gerçek bir hikayeye dayanıyor.

• 3. sezon 2025 'te.

https://deadline.com/2024/02/the-terror-amc-third-season-1235816623/

• 1.sezona başladım 8e kadar geldim , akıyor çok güzel dizi

6.bölümde hastalık mı diyeyim salaklıklı bilemedim zirve oldu ancak sonunda yola koyuldular.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.