Şimdi Ara

The Terror (2018) | AMC (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
5
Favori
6.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başlamadan bıraktım, bölümleri sileyim de yer açayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıcı...
  • Konu 2013'de açılmış yorumlar yeni durum nedir?
  • İzlediğim en iyi diziler listesinde ilk 10'a girer rahat. Efsane dizi olmuş. Son sahnesi garip bir etki bıraktı bende. Buradaki yorumlara şok oldum. Gerçi olmadım ya yurdum izleyici kitlesi böyle. Adam kaptan niye öyle dedi, yok ben hızlandırarak izliyorum diyenler Avengers izleyen kitledenseniz pas geçin diziyi sıkması gayet normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

İzlediğim en iyi diziler listesinde ilk 10'a girer rahat. Efsane dizi olmuş. Son sahnesi garip bir etki bıraktı bende. Buradaki yorumlara şok oldum. Gerçi olmadım ya yurdum izleyici kitlesi böyle. Adam kaptan niye öyle dedi, yok ben hızlandırarak izliyorum diyenler Avengers izleyen kitledenseniz pas geçin diziyi sıkması gayet normal.

Avengers falan izlemedim ama ilk 10'uma da girmaz açıkçası. Diziyi daha bitirmedim, fikrimin değişeceğini de sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 30 Mayıs 2018; 1:42:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 bölüm izledim aktı gitti vallahi.CGI'lar çok sağlam olmuş.Kadro çok iyi zaten.Yapımcı da Ridley Scott'muş 8 bölüm kaldı diye şimdiden üzüldüm.

• İlk 3 bölümü izledim memnun etti beni bazı sahneler gereksiz olmuş ve aynı şekilde bazı müzikler sahnelere uygun olmamış ama genel olarak güzel başladı diyebilirim konu güzel gibi bakalım.
  • Dizinin efektleri muhteşem ya.CGI da Game ofnThrones'la yarışır bence.Kopan kafalar,organlar falan hiç sırıtmıyor gerçek gibi.Ayrıca kış efektleri de çok iyi.

• Dizi bence guzeldi kutuplara ve denizlere ilgisi olan ayrica donem dizilerini sevenleri tatmin eder.
  • Diziyi bitirdim zaten tek sezon bence kesinlikle izlenilebilir, Başı ve sonundaki bağlantı güzel olmuş beğendim, Görsel efektler beklediğimden daha iyi, Ama aradaki olaylar başka bir şekilde işlense efsane bir dizi olabilirmiş.
  • Bitirdim az önce ama izlediğim en sıkıcı diziydi.Grafikler çok iyi,oyunculuklar çok iyi,atmosfer çok iyi ama senaryo çok sıktı.İnanılmaz bunaldım izlerken,bazen uyumamak için zor tuttum.Ayriyeten son sahnede Kaptanın neden dönmediğini anlamadım.Diziye puanım 4/10. Bana çok sıkıcı geldi malesef.

• ikinci sezon resmi olarak onaylandı.

diziyi Alexander Woo (“True Blood”) ve Max Borenstein (“Kong: Skull Island,” “Godzilla”) hazırlayacak.

ikinci sezon ii. dünya savaşında japon-amerikan topluluğuna dadanan bir hayaleti anlatacakmış
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bu dizinin devamı olarakmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu dizinin devamı olarakmı acaba?
    ilk sezonun devamı değil. tamamen farklı konu, senaryo, oyuncular
  • Yalnız Jared Harris nasıl bir oyuncu öyle ya

• Çok iyiydi gerçekten ama diğer oyuncularında hemen hepsi özellikle ilk 3-4 bölümde başrolde bulunan oyuncular çok iyi performanslar sergilemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Çok iyiydi gerçekten ama diğer oyuncularında hemen hepsi özellikle ilk 3-4 bölümde başrolde bulunan oyuncular çok iyi performanslar sergilemişler.
    Efsane ya haklısınız.Breaking Bad'den bu yana bu kadar iyi oyunculuk performansı içeren yapım ilk defa görüyorum.

• Diziyi 1 haftada bitirdim. Normalde seveceğim bir tarz değil ama atmosferden mi, çekimlerden mi bilemedim. Beni acayip çekti dizi. Hoşuma gitti ve bitirdim.
  • Yeni sezon 2019'da başlayacakmış. Artık moda oldu her dizide farklı sezonlar farklı hikayeler izliyoruz. The Terror da öyle olacak.
  • Çok isterdim aynı şekilde HBO tarafından yapılmasını dizinin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.