Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonu haricinde kötü bir bölümdü. Şu westlerin oyunculuğu kadar kötü bir oyunculuk görmedim hayatımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü, özellikle çizgi roman takipçileri için mükemmeldi, göndermeye doyduk resmen.
  • çok iyi bölümdü

speed dialdaki isimler de aynı şekilde. iyi göndermeler vardı bölümde. sonraki bölüm daha da iyi olacak

2x14

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hızlı aramalardaki isimler sahnesi çok hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek bölümde
    E-2 Barry daha çok gözükecekmiş. Karakter olarak da pek düzgün biri değilmiş, Joe boşuna sinir olmuyormuş.
    E-1 Barry ile yer değiştirdiği için Iris ile araları bile açılabilir.
  • Abi böyle bölüm yapmayın ya şimdi kim bekleyecek 1 hafta
  • hasangdr (dizinin çevirmeni) çeviriyi bırakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

hasangdr (dizinin çevirmeni) çeviriyi bırakmış.

şimdi gördüm ben de. alt yazı akşama gelmez o zaman
  • Vay anasını 2.sezonda doğru düzgün bir bölüm çektiler onunda altyazısı gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dick Grayson -- 10 Şubat 2016; 16:10:32 >
  • bölüm çok güzeldi laflarından sonra tr altyazıyı beklemeye başladım . ingilizce altyazı izleyecektim de tadını alamam diye korkuyorum bazen bilmediğim kelime çıkıyor
  • Bölüm baya iyiydi.

Paralel dünyadaki cisco ve caitlin efsane
  • zoomun kimliği belli oldu bence.

eddie zoom beyler rezleri alın. kafası demir maskeyle kaplı olanda earth 1 eddie olduğunu düşünüyorum. tam tersi de olabilir. earth 2 eddie kapatılmış soyutlanmış earth 1 eddie çıldırıp zoom olmuş olabilir
  • Dizi indi altyazıyı bekliyorum. Çeviren arkadaş bırakmış galiba

Valla artık indirmeden direk online sitelerden izlicem bütün dizileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• caitlin çok iyiydi ya, fragmanda da görüldüğü üzere bizimkilerin yanına geçiyo galiba, zoom ronnie yi öldürdü sonuçta, keşke kalıcı karakter olsa
    cisco nunda yapabildiklerine şaşırdım, bide o kadar övdü ki kendini bi an zoom a kafa tutacak zannettim karşı karşıya sahnelerinde çabuk harcadılar onuda, bizim ciscomuzda öğrensin artık tüm güçlerini, diziye full donanımlı bi vibe lazımmış bu bölüm onu anladım

@SaFaKTR3 bende indirmiştim önce baktım altyazı yok internetten izledim, bekleyemedim burdaki övenleri görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 10 Şubat 2016; 16:37:32 >

• çeviri bıraktı herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

İki dünyadaki frekans farklı olduğu için göremediğini söyledi zaten.

2. Dunyanin ciscosu neden zoomun onu oldurecegini goremedi demek istedim

• Bölüm cidden çok sağlamdı özellikle Reverb ve Killer Frost çok sağlam karakterler olmuş ama harcadılar
  • Cisco ile ilgili teori:

Herkes Earth-2 Cisco'nun öldüğünden bahsetmiş falan bunu henüz bilmiyoruz. Gördüğümüz kadarıyla Earth 2'deki Cisco güçlerine tam anlamıyla hakim. Zoom ile başa çıkamayacağını bildiği için orada saldırmak yerine kendini Zoom'un eliyle aynı frekansta titreştirip durumdan yırtmaya çalışmış olabilir. Önümüzdeki bölüm onun da akıbetini anlarız.
  • 2*13

Daha sağlam bi bölüm bekliyordum ama fena sayılmaz.

E2'deki kötülerimiz Reverb, Killer Frost ve diğer yanan eleman harika olmuş. Cisco'nun güçlerinin neler yapabileceğini görmesi bir anlamda iyi aslında.
    Barry'nin "bu dünyadaki iris de joe da benimkiler" mantığı sayesinde çamura battı. Kendi dünyandakiler neyine yetmiyor? Wells çok haklıydı bu konuda. Saçma sapan davranan bir flash izledik yine.
    Caitlin Jay'in gücünü geri kazandıracak yakında bu belli artık.
    Sonraki bölümde E2 devam edecek. Cisco ve Killer Frost Barry'yi kurtaracak sanırım.

Zoom'a gelince.

Zoom'un tanıdık biri çıkacağını düşünürsek Eddie Thawne çıkma olasılığı mevcut. E2'nin Barry'nin telefonunda Eddie'in kayıtlı olması ise (o nasıl bi telefonsa) E2'deki Eddie ve Barry'nin tanıştıkları anlamına geliyor. Ayrıca E2'deki o telefondaki Bruce da sanırım Bruce Wayne'dir artık Hal=Hal Jordan, Diana=Wonder Woman. Ama o dünyada bunlar ne halde bilmiyoruz tabi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.