Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://comicbook.com/2016/02/09/welcome-to-earth-2-is-one-of-the-best-episodes-of-the-flash-to-d/

Comicbook sitesi erken inceleme yapmış bu bölüm the flash'ın en iyi bölümlerimden biri olucak diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dick Grayson -- 9 Şubat 2016; 20:14:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Şubat 2016; 0:17:52 >
  • Ulan Barry Patty gibi bir kız bırakılırmı be yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x13

Bu sezonun kesinlikle en iyi bölümüydü. E2 Cisco çok iyiydi yazık oldu. Deadshot'ın haline baya güldüm. Haftaya yine güzel bölüm olacak gibi. Ayrıca E2 Barry'nin çevresi genişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enchantedd -- 10 Şubat 2016; 4:24:46 >

• 2x13

Kesinlikle bu sezonun en iyi bölümüydü herkesin oyunculuğu çok iyiydi. Caitlin çok tatlı bi kızken Killer Frost olunca ayrı bi çekici geldi gözüme ya.
    Cisco ve Barry Earth-2 gelince ergen tavırları çok iyiydi..
  • Çok güzel bir bölümdü

süpergirl kızımızı gördük,groddu gördük endamı ile bomba gibi geri dönecek belli oldu

ancak kötü cisco o kadar konuştu konuştu da çok kolay ölmedi mi ben oraya takıldım tanrı havalarına falan girdi ama fıs çıktı

• Oldukça güzel bir bölümdü.

Jay'in güçlerini Zoom'un çalmadığını öğrenmiş olduk. Earth 2'de kendi hızını arttırmak için aldığı velocity-6'ların yan etkisi olarak güçlerini kaybetmiş. Muhtemelen önümüzdeki birkaç bölüm içinde formülü geliştirip Jay'in güçlerini kalıcı olarak geri kazanmasını sağlayacaklar.

Bölümde easter egg'in suyunu çıkarmışlar resmen Bölümün neredeyse her dakikasında DC çizgiromanlarına gönderme vardı. Geçitten Earth 2'ye giderken gördükleri görseller de güzel düşünülmüş. Robert Queen'i Green Arrow, John Wesley Shipp'i Flash olarak gördük. Bunun yanında Supergirl, Gorilla City, Legion yüzüğü ve Jonah Hex cameo'ları da güzel düşünülmüş. Yine aynı şekilde Barry ve Iris'in evindeki telefonda kayıtlı olan Bruce, Hal, Diana'yı da farketmeyen yoktur herhalde, ve tabi bunların yanında Eddie. Rehberde adı geçmesine rağmen bölüm boyu Eddie'yi hiçbir şekilde göremedik. Açıkcası ben Hala Zoom'un Eddie olduğunu düşünüyorum.

Bizimkilerin Earth 2'de mahsur kalması da iyi oldu. Keşke daha uzun süre kalsalar ama fragmana bakılırsa Earth 2'yi en fazla 1 bölüm daha görebileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 10 Şubat 2016; 12:55:24 >

• Heyecanlaniyorum aksam 10 da izlicem beyler yapmayin

• Mükemmel bir bölümdü. Belki de bu sezonun en iyisi.

Ben en çok gitmeden önce annesini görebilecek mi onu merak ediyrorum. İyi olur bence barry için bir kez daha görmüş olur annesini.

Bu arada yukarıda biri yorumda yazmış dediği gibi e2 eddie de zoom çıkabilir. Bakalım göreceğiz.

• Bence güzel bölümdü ama kesinlikle en iyi bölüm değildi.

Cisco tam bir tırt çıktı.Herşeyi görüyodun da bunu niye göremedin ey Cisco.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Easter-Egg'e doyuran güzel bir bölümdü. Iris 2 Dünya'da da sinir etmeyi başarıyor. Karşında 2 tane meta var biri alev atıyor biri donduruyor sen gidip çantandan tabancanı çıkarıyorsun
    Fake Cisco da o kadar caz yaptı sonu bizim Cisco gibi oldu
    Wells size Zoom'u bulun dedi ille boş işlerin peşine düşüyorlar.

• 2x13

Barry ve Cisco amaçlarından çok saptılar ilk defa Harrison Wells'e %100 katıldığım bir bölüm oldu. Wells olsam çıldırırdım Diğer yandan E-2'yi gayet güzel işlemişler bu bölümde. Velocity-8 ile yeni bir Flash'ın diziye girmesi ise çok daha güzel olur, Zoom'u birden fazla Flash ile kapışırken izlemek lazım.
  • Normalde eddie zoom olamaz derdim eath 1 icin ama hary 3 küre ile rf Nasıl geri döngü açıklıyorsa cwden herşeyi beklerim

• şuan bölümün başındayım.

supergirl farkedilmiştir umarım

edit: ne bölümdü bee. bundan daha iyisi ancak 2x14 olur.

zoom'un araya girişi iyiydi. iyi oldu had bildirmesi. çoluk çocuk la diğerleri.

şu karakteri de anlamadım kim olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 10 Şubat 2016; 13:38:08 >

• Ays Ays Beybi kullanıcısına yanıt

İki dünyadaki frekans farklı olduğu için göremediğini söyledi zaten.

• Telefon listesinde görüldüğü gibi bu isimlerden biri ( annesi hariç zoom ) olabilir. :)

Dark Cisco ölemez :(
  • asx1453 A kullanıcısına yanıt

Bruce, Hal ve Diana'nın Zoom olması mümkün değil. WB/DC böyle bir şeye hayatta izin vermez. Sadece çizgi romanlara gönderme yapmışlar. Ama Eddie'nin Zoom çıkma ihtimali var.
  • Bölümlerin bomba gibi son iki dakikasından nasıl böyle sıkıcı kırk dakika çıkartıyorlar anlamıyorum. Çok beğenilmiş ama ben pek beğenmedim bu bölümü. Daha iki bölüm önceki Reverse Flash muhabbeti daha heyecan vericiydi bu bölümden. Bölümün konuyu ilerletmek için çabası yoktu öyle izleyici oyalıyorlar kendilerince. Gerçi hep yapıyorlar bunu ama geçen hafta beklentiyi yükseltiyorsun bu hafta önümüze sunduğun uyuz cisco ve barry'den öteye gidemiyorsun. Easter Egg kovaladık anca bölüm boyunca

Arrow bitti zaten yavaştan bunu da bozuyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.