Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
43
Favori
66.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

İlk bölümü ilk çıktığında izlemiştim. Konuyu harcamışlar gibi geldi. Abuk subuk gençlik dizisi gibi yapmışlar. Adam gibi ciddi bi dizi yapsana şunu. Sonradan bi düzelme var mı dizide?

İmzadaki dizilere baktım , ilgini çeker gibi duruyor.

sadece ilk bölüm için konuşuyorum. The tomorrow people dışında hangi diziye benziyor ki The 100? :)

edit: dizinin konusu açısından söylemiyorum. yukarıda dediğim gibi (the tomorrow people da öyle) güzel kızlar yakışıklı erkekler hepsi birbirinden cesu, oyunculuk sıfır vs. bu tarz gençlik dizisi olmasından bahsediyorum.

Daha çok izlettiriyor o şekilde.Teenagerlar değilde 40-50 yaşlarında 100 kişi yollasalardı 2.sezon onayını almazdı belkide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fena değil

• son bolumu sevdim

• son bölümde kız grounder ı boğarken ağzını kapatıyo ama burnu full açık yine de boğarak öldürüyo. böyle bi hatayı yapmamaları gerekirdi. ama yine de güzel bi bölümdü ve severek izlettiriyo. son iki bölüm kaldı galiba baya bi heyecanlı olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

son bölümde kız grounder ı boğarken ağzını kapatıyo ama burnu full açık yine de boğarak öldürüyo. böyle bi hatayı yapmamaları gerekirdi. ama yine de güzel bi bölümdü ve severek izlettiriyo. son iki bölüm kaldı galiba baya bi heyecanlı olacak gibi

Orada adamın boğazını kesti burnu açık olsa ne olur?Boğularak ölmüyor orada.

1.11

Yav şu Murphy harbiden ne uyuz adamdır.

Abby ölür mü hiç ya daha yapacak çok işi var kaçmış bir şekilde Exodus ship'den.

Raven madem Finn'i o kadar istiyorsun tut abi elinde çocuğu.

Ben de sandım yerliler bizimkilerin mekanı basıyor adamların çoğunu öldürüyor sonrada Clarke'ı ele geçirip kızı tedavi ettiriyor.Meğerse dışarıda yakalıyormuş,fragmanlar hep yanıltıcı.
    Finn ölmeyecektir.

Ark'takiler bakalım nasıl toparlanacaklar.Adam o kanaldan giderken sıcağı hissettim resmen.

Vay vay vay bizim Clarke'a bakın adam doğruyor artık.

Monty orada ne gördü acaba?Uzaylılar mı gelmiş ne olmuş?Diğerleri 3 kişiyken Monty yi neden tek gönderiyorlar onu da anlamış değilim.

Clarke tabana kuvvet gidiyordu iyi uçtu :D

2 bölüm kaldı heyecanlı şeyler olacak gibi.

• Dizinin ilk 2 bölümü yüksek reyting getirmişti. 2. sezon onayını da aldığına göre senaristler inşallah ilk 2 bölüme benzer şekilde giderler. Aksi halde CW, 2. sezonda iptal eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

son bölümde kız grounder ı boğarken ağzını kapatıyo ama burnu full açık yine de boğarak öldürüyo. böyle bi hatayı yapmamaları gerekirdi. ama yine de güzel bi bölümdü ve severek izlettiriyo. son iki bölüm kaldı galiba baya bi heyecanlı olacak gibi

Orada adamın boğazını kesti burnu açık olsa ne olur?Boğularak ölmüyor orada.

1.11

Yav şu Murphy harbiden ne uyuz adamdır.

Abby ölür mü hiç ya daha yapacak çok işi var kaçmış bir şekilde Exodus ship'den.

Raven madem Finn'i o kadar istiyorsun tut abi elinde çocuğu.

Ben de sandım yerliler bizimkilerin mekanı basıyor adamların çoğunu öldürüyor sonrada Clarke'ı ele geçirip kızı tedavi ettiriyor.Meğerse dışarıda yakalıyormuş,fragmanlar hep yanıltıcı.
    Finn ölmeyecektir.

Ark'takiler bakalım nasıl toparlanacaklar.Adam o kanaldan giderken sıcağı hissettim resmen.

Vay vay vay bizim Clarke'a bakın adam doğruyor artık.

Monty orada ne gördü acaba?Uzaylılar mı gelmiş ne olmuş?Diğerleri 3 kişiyken Monty yi neden tek gönderiyorlar onu da anlamış değilim.

Clarke tabana kuvvet gidiyordu iyi uçtu :D

2 bölüm kaldı heyecanlı şeyler olacak gibi.

gözümden kaçmış orası özür dilerim. ben de şaşırmıştım böyle bir hatayı nasıl yaparlar diye meğer yapmamışlar

• basit hatalar var ama yinede kendini izlettiriyor. zaten şu sıralar bütün diziler sezon finali verdi. kısa sezon aralarında olan diziler kaldı
  • gigipost G kullanıcısına yanıt
    Yok canım ne özürü

Mesela ne hatası vardı?Ben de dikkat ederim çünkü merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 30 Mayıs 2014; 15:20:01 >
  • Bence dizi gayet başarılı ben sıkılmadan izliyorum.

Tek eleştirim sevişen kızların göğüslerini sıkı sıkıya örtmeleri. Bundan öte mantık hatası aramayın

• izlemeye izlicem devam edicez de çok fazla mantık hatası var be kız gidip dünyalının konuştuğunu öğreniyor gidipde bizi niye avlıyorsunuz demiyor zaten önüne gelene yavşıyo kıl oldum.sonra 2 bölüm önce kış gelicek ölücez dediler 2 buz kazıdılar 1 bölüm sonra güllük gülüstanlık devam etti bilmiyorum umarım güzel biyere bağlarlar diziyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Bence dizi gayet başarılı ben sıkılmadan izliyorum.

Tek eleştirim sevişen kızların göğüslerini sıkı sıkıya örtmeleri. Bundan öte mantık hatası aramayın

Ücretli bir kanal olmadığı için öyle şeyler normal. Yoksa göğüslerini hiç örtmezlerdi.
  • 1.12

Eh, birinin gelip Clarke ile Finn'i kurtaracağını tahmin etmek güç değildi.

Bu yerliler de ne adammış dumanla haberleşiyorlar :) hiç teknoloji geliştirememişler mi?Dünyadaki olan patlamada teknoloji bilen kimse sağ kalmamış mı?bunlar sonradan mı oluşmuş?yoksa ormanda yaşayan dünyadan haberi olmayan insanlar mıymış acaba?

Şu Murphy inanılmaz canımı sıktı çok temiz sinirlendim çocuğa tüm bölüm ona gitti resmen.Ortalığın anasını ağlattı gitti.Neyin kafasını yaşıyor onu da anlamadım sık adamın bacağına biraz acı çeksin sonra sık testislerine ölmeye yakınkende ağzına sık ölsün ne uğraşıyorsun yok asacağım seni falan.İlerde yine çıkıp gelir bu şimdi.

Bir sürü hydrazine de buldular patlayıcı yapabilirler ama o zamana kadar basar adamlar mekanı.

Umarım bebeğim Raven'a birşeycik olmaz

Chancellor iyi denk geldi o fikire,bakalım başarılı iniş yapabilecekler mi?Muhtemelen birkaçı yaşayacaktır.

Son bir bölüm kaldı part 2 de sonunda aksiyon göreceğiz gibi.

Cw'nin belki de en izlenilebilir dizilerinden biridir bence.

Düzeltmeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 6 Haziran 2014; 0:59:08 >

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Murphy'i bulup öldürsünler artık sıktı onun haraketleri. Bir de bu Finn'in karı gibi hareketlerinden, Clarke'ın da meraklı olmasından sıkıldım. O mağarada gördüklerimiz büyük ihtimal yamyamlardı. Adam yamyam öldürdü diye tribe girdi şaka gibi.

Aynen bu arada Raven'a bi şey olursa yıkarım o dünyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 6 Haziran 2014; 3:01:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

izliyorum ama sanki bir revolution vakasıyla karşı kaşıyayız.. yarıdan sonra bırakabilirim diziyi..

Hislerime tercüman olmuşsun.Ben 4. bölümde bıraktım.
    Revolution'u da 1. sezonun sonlarına doğru bırakmıştım.

The 100 ve Revolution şu kadar izlediğim dizi arasında yarım bıraktığım iki dizi.Başka da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equando

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

izliyorum ama sanki bir revolution vakasıyla karşı kaşıyayız.. yarıdan sonra bırakabilirim diziyi..

Hislerime tercüman olmuşsun.Ben 4. bölümde bıraktım.
    Revolution'u da 1. sezonun sonlarına doğru bırakmıştım.

The 100 ve Revolution şu kadar izlediğim dizi arasında yarım bıraktığım iki dizi.Başka da yok.

Revolution, The 100'den biraz daha iyi. The 100 2.sezonda iptal edilir.
  • equando kullanıcısına yanıt
    evet öyle oldu bende 3. bölümden bırakmıştım

• teknolojikler ama bileklikerin çıkarıldığını anlayabilecek kadar teknolojik değiller... en azından öldü sanmazlar elemanları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 8 Haziran 2014; 17:02:40 >
  • Henry Ian Cusick ya da nam-ı değer Desmond(See you in another life , bro) için bakabilirim ama ilgimi çekmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Andy Selva

Henry Ian Cusick ya da nam-ı değer Desmond(See you in another life , bro) için bakabilirim ama ilgimi çekmedi

Ben de onun icin basladim ama dizinin ergen dizisi olmasindan dolayi izleyemiyorsun.
    Zaten Desmond da kötü adam rolunde oynuyordu o yuzden hic baslama daha iyi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.