Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
43
Favori
66.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence su baskanin oglunu -kizin dogradigi -yerliler alip tedavi etti ilerde cikar x) ama yok ya adam boynundan bicaklandi. :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümden sonra bıraktım bana göre kötüydü..
  • Dizi yeni başlıyor bence 6.bölüm baya hareketli geçecek
  • 3.bölümdeki
    sis olayını açlık oyunlarından kopyala yapıştır yapmışlar. Bu kadar saçma şey görmedim, bari insanı etkilemesini farklı yapsınlar, aynı şekilde kabarcık çıkıyor.

4.bölüm sonu kahkaha attım. Kavga ederlerken bir anda ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 20 Nisan 2014; 17:59:05 >
  • 1.06

Arkadaş o kadar bekledim Arktakileri ne zaman gösterecekler diye göstermediler bilerekEn son fişekleri görmüşlerdi.Gelecek bölümde de Raven zar zor konuşuyor Arktakilerle adamlar hala umutsuz vs diyor.

O grounder in amaç neydi kızı korudu falan bilerek korna çaldı :D Acaba neslin devamı için falan mı korudu?

Hala tam olarak birebir çarpışma görmedik grounderlarla.

Muhtemelen Finn e birşey olmayacak.

Raven mal değil anladı tabi muhabbeti.Finn Clarke ı seçer gibi sinyali verdi.

• zamanla daha ıyı olacak bence
  • 1.07

O flare lar için hala emin olamadılar Allah'tan Raven başarılı oldu da sonunda iletişim kurulabildi.

Şu Grounder bildiğin Octavia'ya tutulmuş.Adam kız için İngilizceyi söktü :D ya da biliyordu zaten.

Toplantıdaki adamın dediği doğru çıktı.Şimdi tüm insanların gidememe sıkıntısı çıktı zaten bu olay çıkmasaydı dizi biterdi gibi birşey.Sonuçta hepsi yeryüzüne inse daha neye izleyelim?: ) belki yerdekilerle kapışmalarını izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 1 Mayıs 2014; 23:39:49 >

• Nasıl dizi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raul Taxiarchai

Nasıl dizi arkadaşlar ?

çok bir şey bekleme. çerezlik

• yav o panzehir muhabbetinde 1 saat uzattılar sok aynı bıçağı adama seve seve gösterir zaten panzehirin hangisi olduğunu...
  • güzel gidiyo dizi
  • bugünkü bölüm çok iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.08
    Belikide dizinin en sıkıcı bölümüydü neredeyse hiçbirşey olmadı.

Sonunda bizimkinin dili açıldı.Adam çatır çutur konuşuyoruz diğer grounderslar ne ayak ? acaba onlarda mı konuşabiliyor sanmam ama.
    Şu grounderlar nasıl hayatta kalmış?

Grounderlar karşılık versede bir aksiyon görsek.

Bellamy o kadar çabuk gider mi be?

Sondaki hatun dalaksız çıktı zaten konseyde yeri de var bakalım ne işler karıştıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 8 Mayıs 2014; 23:22:41 >
  • 2.Sezon onayını aldı dizi
  • 1.09

Dizi ağırlaşmaya başladı sanki.

O ekranı ne ara yaptınızda görüntülü konuşuyorsunuz? :d

Diana bir yandan haklı bence paso yalan konuşuyor başkan açık açık söyle 700 kişilik gemi var diye, bak önceki bölümlerde Abby yayın yaptı millet kendi isteğiyle öldü.

O değilde şu yerlilerin hatun tek deneyen siz olmazsınız dedi yani bu daha öncede insanların geldiğine mi işaret.Ayrıca bu adamlar nasıl patlamadan kurtulup yerde yaşamış?

Barış olmaması şaşırtmadı.

Jasper malmıdır nedir.Ağaçta yerliler var diyor ya arkadaş sizde ağaçların üstünde değilde altında yerde silahla bekliyorsunuz onlar da aynı şeyi yapıyor ne olur ne olmaz diye adam koymuşlar ne hemen silahı ateşliyorsun.Ama barış olmaması bizim için iyi.

O gemi nasıl iniş yaptı öyle?Muhtemelen başka birşeydir.Bir de şunu anlamadım bu gemiler ne çabuk yeryüzene iniyor.Nasa'nın attıkları aylarca yolculuk yapıp anca ulaşıyor gezengelere demekki adamların gemi hemen atmoferin bittiği yerde duruyor

• Dizi her geçen bölüm dahada iyi oluyor bence
  • 1.10

Exodus ship neden düştü acaba? veya gerçekten o gemi miydi düşen?

Murphy nin gittiği bölüm demiştim bu ileriki bölümlerde gelir diye geldi de zaten.Karakterini konuşturdu yine gitti adamı boğdu gerçi ne yapsın suçsuz yere asılacaktı az kalsın olsun yine de uyuz birisi.

Nasıl virüsmüş bu arkadaş kapı gibi adamlar 5 dakikada ölüyor bizim prenses atlatıyor virüsü.Bu arada şu tarz virüs mirüs olaylarında birisi de bağışık olmayı versin.Bıkmadınız mı be arkadaş hep aynı şey :D
    Hem diyorlar virüs dokunmayla bulaşıyor hem de gidip ağızlarına bez tutuyorlar havadan bulaşıyor dediler mi? ben duymadım.

Raven ya oyhş bebeğim neler yapıyorsun kendi başına sen bizim mekaniğimizsin ölseydin çok üzerdin beni.
    Finn de tam aptal,Raven olayı bitirdi artık ne yapsın kız.

İyi bari arkadan çocuk geldi de verdi üç tane mermi, şimdi dedim klasik bir şekilde gider son mermide vurur ama öyle olmadı ikincide vurdu şaşırtmadı değil.

Lincoln'ın akıbeti ne olacak acaba.

Gelecek bölümün promosunda geliyor o yerli hatun güya kız var bombadan etkilenmiş diyor bunu tedavi et yoksa finn ölürsiz o kadar şeyi atlatmışsınız o kadar şey biliyorsunuz şimdi gelip Clarke'a mı muhtaç oldunuz.

Neyse her türlü benim açımdan izlenir.Üç bölüm kaldı artık aksiyon başlasın adam gibi.

• İlk bölümü ilk çıktığında izlemiştim. Konuyu harcamışlar gibi geldi. Abuk subuk gençlik dizisi gibi yapmışlar. Adam gibi ciddi bi dizi yapsana şunu. Sonradan bi düzelme var mı dizide?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

İlk bölümü ilk çıktığında izlemiştim. Konuyu harcamışlar gibi geldi. Abuk subuk gençlik dizisi gibi yapmışlar. Adam gibi ciddi bi dizi yapsana şunu. Sonradan bi düzelme var mı dizide?

İmzadaki dizilere baktım , ilgini çeker gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

İlk bölümü ilk çıktığında izlemiştim. Konuyu harcamışlar gibi geldi. Abuk subuk gençlik dizisi gibi yapmışlar. Adam gibi ciddi bi dizi yapsana şunu. Sonradan bi düzelme var mı dizide?

İmzadaki dizilere baktım , ilgini çeker gibi duruyor.

sadece ilk bölüm için konuşuyorum. The tomorrow people dışında hangi diziye benziyor ki The 100? :)

edit: dizinin konusu açısından söylemiyorum. yukarıda dediğim gibi (the tomorrow people da öyle) güzel kızlar yakışıklı erkekler hepsi birbirinden cesu, oyunculuk sıfır vs. bu tarz gençlik dizisi olmasından bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 23 Mayıs 2014; 23:19:31 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.