Şimdi Ara

teyp bulundu silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar 206 cdli teybi lazım ACİLLL 2004 model arabam ikinci el ve açık arttırma sitelerinde aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

teyp bulundu silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazaksami -- 12 Ağustos 2009; 9:08:45 >

• http://www.sahibinden.com/peugeot_206_orjinal_cd_calar-48WQQaXQQ15605623WQQpXQQdisplayitem&keyword=206

ben geçen gün kardeşimin aracına aldım ıspartadan 125 tl çok temiz gerçekten bu verdiğim link başka bi bulduğum ilan pazarlık et istersen ara görüş
  • sağolasın bende 125 -150 arası bulursam alacağım 200 e çok güzel pionner lar var ama koldan kumanda devre dışı kalıyor herhalde değil mi ?
  • KOLDAN KUMANDA DEVRE DIŞI KALIYOR DOGRU AMA ONUN BİR PARÇASI VARMIŞ,KOLDAN KUMANDAYLA PİONNER ARASINDA BAGLANTIYI,AYNI ORJINAL PEJO TEYBİNDEKI GIBI SAĞLIYORMUŞ.YANI O PARÇAYI ALIRSAN ORJINAL KOLUDA KULLANABILIRSIN
  • bu ilandaki şahsı bi ara istersen bu paraya satamaz bnce çok zor bi ara pazarlık et kaybedeceğin bişey olmaz ama bilmiyorum teybin durumu nedir artık gerisi sana kalmış

quote:

Orijinalden alıntı: yazaksami

sağolasın bende 125 -150 arası bulursam alacağım 200 e çok güzel pionner lar var ama koldan kumanda devre dışı kalıyor herhalde değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

KOLDAN KUMANDA DEVRE DIŞI KALIYOR DOGRU AMA ONUN BİR PARÇASI VARMIŞ,KOLDAN KUMANDAYLA PİONNER ARASINDA BAGLANTIYI,AYNI ORJINAL PEJO TEYBİNDEKI GIBI SAĞLIYORMUŞ.YANI O PARÇAYI ALIRSAN ORJINAL KOLUDA KULLANABILIRSIN

Evet böyle bir aparat var.Teypteki bilgileri ekrana falan da yansıtıyor.Yalnız aparatın fiyatı 150€.
  • euro mu murat
  • Hı hı Euro.Avro,Ero veya Öğroda diyebilirsin
  • http://www.araba.com/2166520.html?r=1#
    yazaksami
    arkadaş arabayı parça parça satıyorlar teyp sana uyar
    diğer parçalara ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın
    ben jantları alacaktım satmışlar
  • ben koltukları için aradım satılmış cd çalarda sordum dostum onuda vermişler
  • evet vermişler. ben olmadı kasetçalar ile idare edeyim. :)
  • hemen pes etme :) macera yeni başlıyo
  • kaanmaan sana uydum :D hurdacıları (ankara)gezdim 120 den 250 ye kadar fiyat çekiyorlar :S ben nettekini alayım en iyisi
  • hurdacıdakilerde temiz olabilir tmm araba pert ama teybe kabahat bulma tipinden bile az buçuk belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkre52

http://www.araba.com/2166520.html?r=1#
    yazaksami
    arkadaş arabayı parça parça satıyorlar teyp sana uyar
    diğer parçalara ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın
    ben jantları alacaktım satmışlar

Jantın 1tanesi yokmuş 3 tanesi duruyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 8 Ağustos 2009; 21:49:08 >
  • bende 307 den cikardigim cok temiz ciziksiz cd calar war. 206 a uyarsa satabilirim. detay icin PM atabilirsiniz
  • uyar bıldgım kadarıyla
  • kaç model ki araç 2006 ve üzeri ise uymaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.