Şimdi Ara

Teslimat adresi olarak 'ptt şubeden alınacak' şeklinde giren var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
43.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normalde yurtiçi birşey alınca hep kargo adresini yazıp şubeden teslim alınacak şeklinde alıyorum.paket ulaşınca kargodan arayıp haber veriyorlar.

dün ebayden de bu şekilde aldım. adres olarak ptt şubenin tam adresini, not olarakta şubeden teslim alınacak ibaresini büyük harflerle yazdım. yurtiçi sistemde böyle birşey var kargo ulaşınca mesaj atıyorlar fakat yurtdışı paketlerde süreç nasıl işliyor ?

• Sorunuzun cevabını öğrenebildiniz mi...Ptt den posta falan kiralanıyormuş hikayeleri var. Ptt den kimse seni aramaz hocam zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Sorunuzun cevabını öğrenebildiniz mi...Ptt den posta falan kiralanıyormuş hikayeleri var. Ptt den kimse seni aramaz hocam zannetmiyorum

evet ptt ye sordum kendimiz takip etmemiz gerekiyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

Hocam alınca bilgilendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quppas

Takip

Hocam alınca bilgilendir

o aynı gün aliexpressten de aynı şekilde sipariş verdim. ebaydeki kayıtlı takip edebiliyorum da china postu nasıl takip edicem bilmiyorum 17track ve china takip dahil hiç bi yerde çıkmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • China post için 3-4 gün daha bekleyin sistemde gözükecektir.

• Merhaba, Ben her seferinde PTT şubeden alınacak diye yazıyorum, veya surat kargo şubeden alınacak diye. Çoğu zaman gelmiyor gidip ben alıyorum. Bi de takip ettiğim için gelir gelmez gidiyorum. Ama bazen getiriyorlar.
    Zaten kargo şirketleri yüzde doksan adresi bulamadıkları için Artık uğraşmaktan bıktım kendim alıyorum. Türkiye rezilliği işte.
    Bazen de geliyo hayret.

• quote:

Orijinalden alıntı: filmlove

Merhaba, Ben her seferinde PTT şubeden alınacak diye yazıyorum, veya surat kargo şubeden alınacak diye. Çoğu zaman gelmiyor gidip ben alıyorum. Bi de takip ettiğim için gelir gelmez gidiyorum. Ama bazen getiriyorlar.
    Zaten kargo şirketleri yüzde doksan adresi bulamadıkları için Artık uğraşmaktan bıktım kendim alıyorum. Türkiye rezilliği işte.
    Bazen de geliyo hayret.

kargolar için ben de şube adresini veriyorum, şubeye ulaşınca beni arıyorlar.

ptt için paket yurtiçi olunca da şubeye ulaşınca arıyorlar hatta mesaj geliyor şubeye varır varmaz paketiniz var alın diye ama yurt dışı paketlerde neden aramıyorlar anlamadım.

• Daha bugün ptt den aradılar şubeden teslim kargonuz var alınız dediler :) her ptt ararmı bilmiyorum ama Muğla Fethiye de oturan varsa buradakiler arıyor

• Trendyoldan ürün aldım şubeden alinacak yazdım 2 dir dağıtıma çıkarıyorlar adres yok la neyin kafası bu bugün gidip subedeyse almaya calisacam

• subeden teslim diyince bu ptt kargomatlara bırakıyorlar kargo yu yada ne yazsam bırakırlar cunku ben 8 gibi evde oluyorum ptt kapalı olıuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.