Şimdi Ara

Tesla Multimedya Ekran Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, opel astra j kasa aracıma tesla ekran aldım. Montajdan sonra ki ilk gün sorunsuz çalıştı. Ertesi gün aracıma bindiğimde ekranın hiç açılmadığını fark ettim. Aldığım firmayı arayıp sorunu anlattım ve bana akünün kablosunu söküp takmamı bu şekilde çalışacağını söylediler. Dediklerini yaptım ve çalıştı. Fakat birkaç saat sonra yine aynı sorun oluştu. Cihazı firmaya gönderdim yazılımı güncelledik, canbusı değiştirdik vs dediler tekrar montajladım birkaç saat sonra tekrarladı aynı sorun. Bu soruna bağlı olarak sinyal sesleri vs hicbir ses yok araçta haliyle. Akü kablosunu ya da cihazın arkasındaki büyük soketi çıkarıp takinca sorun kısa bir süreliğine çözülüyor. Daha önce boyle bir sorun yaşamış olan arkadaşlar ya da bir fikri olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi ?

• Markası ne
  • aliveli90 kullanıcısına yanıt

Myway diye bir marka EMR Garagedan aldim Ankaradan.

• Konu başlığını görüp Tesla linç etmeye gelen Elon Musk kindarları ve diğer marka fanboylarına kötü haber, YEMLENDİNİZ Tesla Multimedya Ekran Açılmıyor 

• Merhabalar, astra j aracımda kullandığım tesla ekran usb den müzikçalar ile ön kamerası sebeb siz yere çalışmaz olduğundan ekranı fabrika ayarlarına döndürdük. Ön kamera ve usb müzikçalar düzeldi ancak Android auto çalışmaz oldu. Bluetooth la ekran bağlantı yapıyor ancak Android auto menüsü yani telefondaki uygulamaları gösteren menü gelmiyor. Kaldırıp tekrar yüklemek istedim ancak dosya konumu yok, masa üstünde ikonu yok. Sadece play store de yüklü olarak görünüyor kaldır dediğinizde güncellemeleri kaldırıyor program yine duruyor. Güncellemek de işe yaramıyor. Ekran ayarlarında Phone a
    Linl app yazan yerde Android auto görünmesi lazım ancak be yaptımsa olmuyor. Bu konuda fikri olan varmı acaba? Sorunu nasıl çözebilirim?
    Tesla Multimedya Ekran Açılmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.