Şimdi Ara

Tercih listem.. |Tahminler| ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) 18.000
    İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema (İÖ) 16.400
    ANKARA ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema 17.100
    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) 25.000
    ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) 25.200
    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema 24.700
    GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema 22.800
    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema (İÖ) 36.400

Gazi RTS ile Kocaeli RTS'yi değiştir diyebilirsiniz ama, Kocaeli olursa daha iyi olacağını düşünüyorum. E o zaman sil diyebilirsiniz, tercih listem biraz kalabalık görünsün işte.

Alandışı tercih yapacağım.
    Sıralamalar : Ts1: 29bin
    Ts2: 23bin

Kocaeli Edebiyat gelir diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TunahaN___ -- 7 Ağustos 2011; 17:59:23 >

• Yukarı
  • Bu şehirlerden hangisinde okumak istiyorsun.
  • Hocam Ankara da Kocaeli de benim için iyi. Ayrıca cevabınız için de teşekkürler.
  • Sanki Eskişehir 'e düşeceksin gibi bir his kapladı beni..
  • Aslında Eskişehir de öğrenci kentiymiş. Ama Anadolu Üniversitesinde okumadıktan sonra, Eskişehir biraz sıkıcı olur galiba. Kaplamasın o his ya .. Bir şey daha sorayım. Sence biraz daha aşağıları yazmalı mıyım? Açıkta kalma gibi bir durum olur mu?
  • Biraz daha aşağı derken..
    Farazi konuşmayalım..
    Mesela nereler ; hangi üniv...

... Bence gerek kalmayacak... ama sen rahat etmek istiyorsan... tercihlerine ekle..
  • Aslında ben de gerek kalmayacağını düşünüyorum. Ama 8 tane tercih yaptım diye ailem baskı yapıyor. Yok neymiş, çok az yapmışsın da falan filan Onlar bunu söyledikten sonra kılavuzdan başka üniversitelere bakmaya başladım ama, başka üniversiteye gitmek istemiyorum ki Bunlardan birinin olacağını düşünüyorum.
  • Sende haklısın..Sonuçta senin istediğin olacak.
    Sıralaman da iyi.. :)
    İnşallah olur.
  • Peki, teşekkür ettim ilgin için. Eskişehir gelirse konuyu up'larım.
  • Yukarı
  • KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) 25.000
    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema (İÖ) 36.400
    ikisinden 1i garanti olarak gelir diğerleri içinse %50 şansın var :)
  • Ben de senin gibi düşünüyorum ama, Esogü Edebiyat da gelebilir. Diğerleri şans artık. Teşekkürler yorumun için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.