Şimdi Ara

Telpa'nın Resmi Sitesinden Elite Fiyatı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.telpamarket.com/Discovery-Elite-3GB,PR-1130.html

Evet arkadaşlar, göründüğü üzere 1299'dan ön satışa çıkmış bulunmakta. Max. 1199tl olacak deyip 1299'dan satışa çıkaran General Mobile yetkilileri hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. Görüşlerinizi saygı ve sevgi çerçevesinde kendinize yakışır şekilde yapacağınızı umuyorum.Selametle.

Benim görüşüm: General Mobile alacağıma , LG alırım daha iyi. Fiyatlar neredeyse aynı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan40 -- 20 Mart 2014; 15:19:40 >

• ac li modeli güya 1200u geçmeyecekti.
    şimdi lite modeli 1200 olur ac 1500 olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayin aldirmayin acye 1100-1200 diyorlardi gidin g2 veya nexus 5 alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydenz -- 20 Mart 2014; 15:46:02 >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Verilen sözlerin hiç birinde durulmadı ki. Böyle olacağını bekliyordum açıkçası. Verdiğiniz fiyatlara da katılıyorum. Muhtemelen o civarda olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan40 -- 20 Mart 2014; 15:25:17 >
  • http://www.n11.com/general-mobile-discovery-elite-P21423904

Burda da açılmış fiyat.

• Spekülasyondur dedik inanmadık. Yuh yani. Lite modeli artık 1100 Disco2 900 civarından satışa sunulur artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb discovery 730 Tl. 16 gb Moto G 749 Tl. Discovery Elite 1299 TL, nexus 5 1299 TL. General Mobile almak için hiçbir sebep yok.

• Demek ki kullanıcı yorumları vs dikkate almıyorlar bi de sürekli dh takip ediyoruz demişlerdi.
  • Evet arkadaşlar general mobilenin sonuna geldik bir sonraki telefonda görüşmek dileğiyle.
  • General Mobile 1000 tane satarsa öpüp başına koysun. Millet 1099-1199 bekliyordu gelen fiyata bak: 1299 ! Hüsran resmen.
    Tavsiye: G2 alın, aldırın. Elite'e verilen para, çöpe atılan para demektir. Zira, Telpa'nın ne b*k olduğunu cümle alem biliyor zaten, bir de onunla uğraşmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan40 -- 20 Mart 2014; 15:55:33 >
  • O fiyata gider adam gibi destegi sistemi servisi olan telefon alirim
    Discovery ilk ve son gm telefonum oldu (:

• G2 yada nexus 5 varken bu alete bu para verilmez. General Mobile discovery ile yakaladığı başarıya ve markanın bilinirliginin artmasına fazla güvenmişe benziyor. Ancak onun bilinirliginin tek sebebi fiyatı. Alacaklara hayırlı olsun ne diyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1300 Nexus 5 alırım daha iyi çok yüksek bu telefonun ederi en fazla 1000tl olmalıydı
  • muzaffer beyin sinsi bakışlarının altından elitin boyle bir fiyatla çıkacağını tahmin etmistim zaten

• Sakata geldik hepimiz. Muzo yapmayacaktın bunu bize

• Almayin aldirmayin gidin nexus 5 alin ayni paraya saf android kullanin

• benim sorum şu; bu ön satış fiyatı, acaba daha sonra artacak mı fiyatı? yani tutup da ön satış fiyatının çıktıktan sonra düştüğünü duymadım ben. cihaz çıktıktan 3-5 ay sonrasından bahsetmiyorum, tekno marketlere falan ulaşmasından bahsediyorum.

eh beklenildik birşeydi telpa'yı düzeltecez dediler son röportajda fakat gm'yi de batırmışlar ellerine sağlık
  • GM FANBOYLARINI ARTIK GÖREMİYECEGİZ ÇOK İYİ :))
  • YGS den sonra LG G2 ile görüşmek üzere
  • G2 almak daha matıkli.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.