Şimdi Ara

Televizyon Tavsiyesi Arkadaşlar. LG ve Samsung iki model arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle bu televizyon alma işi baya bir zorladı beni. Samsung ve LG arasında kaldım. Samsung herkes sorunsuz ve daha ön planda tutuyorlar. Ama benim için önemli olan kaliteli bir görüntü , internet üzerinde az da olsa youtube ‘ dan video izleyebilmeliyim ve harici diskten filmlerimi izleyebilmeliyim . Bunun yanında 3D deneyimi tabiki izleyeceğim. Samsung 48H6470 modeli ile bu modeli yan yana teknosa izlediğimde arada fark olduğunu ve LG ‘ nin benzer 47 inç 670V modelinin bir adım önce olduğunu gördüm. Samsung' un renk canlılığı olarak farklı olduğunu ve LG nin siyah ve beyaz tonlarının daha karanlık olduğunu gördüm. Ayrıca Webos işletim sistemi konusunda bilemiyorum yeni olduğu için birşey diyemiyorum. Kullanan arkadaşlarım yorumları çok önemli. Küçük çocuğum olduğu için youtube' den arada çizgi filmler izlediğim zaman ön bellek hatası sürekli vermemelidir. Samsung 48 inç 6470 modelini çok beğendim ne yapmalıyım karar veremedim ? Sizlerin yorumları çok önemli. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Fiyatlar konusunda fiyat limitim 1.500 TL ile yola çıktık 3 haftadır bakıyorum . 2.400 kadar çıktık mecburen. yukarıda söylediğim gibi samsung ve lg nin iki modeli arasında kalmış durumdayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.