Şimdi Ara

Telekom altyapı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce taşındığım binada telekom altyapısının olmaması nedeniyle telefon veya internet bağlatamıyorum bitürlü. Daha önce içinizde altyapı oluşturulması sürecini geçirmiş tavsiyesi olan var mı

• Oncelikle şebeke yoksa 1 2 seneyi bulur. Eğer şebeke varsa 6 ayı bulur. tanıdık bulursan 1 2 hafta.
    3 4 ayı buldu benim. tanıdık bulmasaydim 2016yi bekleyecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi seviyede bi tanıdık gerekiyor. telekomda herhangi bir çalışan yeterli mi
  • kazı işi için Belediye, teknik işler için telekomda tanıdık olmasi gerekiyor. yoksa çok beklersiniz hocam. bana 2016nin sonu demislerdi.

• bugün telekom çalışanı tanıdık sayılan bir çalışanla yeni bir hat için eve gittim bir yılı bulabilir yeni bir hat döşenmesi dedi.beraber başka bir çözüm bulduk
  • başka bi çözüm bulduk derken??
    banada bi telefon bayisi sohbet ederken şöyle bi ifade kullandı. yan binanın hattından çekerlerse bilemem ama sizin şuanda altyapınız yok dedi. yan binadan çekme şansımız nedir ki acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: meaculpame

başka bi çözüm bulduk derken??
    banada bi telefon bayisi sohbet ederken şöyle bi ifade kullandı. yan binanın hattından çekerlerse bilemem ama sizin şuanda altyapınız yok dedi. yan binadan çekme şansımız nedir ki acaba

Hocam son durum nedir?

• Telekom Müdürlüğüne gittim.(ümraniyedekine. buralarda bilindik bi yer) Güvenlikle sohbet etmeye başladık. 1buçuk saat falan muhabbetin ardından ben meseleyi söyledim. Alt yapı meselesi varda kimle görüşeyim dedim. Birinin yanına götürdü beni orda benim evin adresini bi kağıda yazdırdı. öle alelalade küçük bi kağıt. Tamam sen git dedi. Dilekçe falan dedim. Yok yok gerek yok dedi. Ertesi gün bağlantı yapıldı
  • quote:

Telekom Müdürlüğüne gittim.(ümraniyedekine. buralarda bilindik bi yer) Güvenlikle sohbet etmeye başladık. 1buçuk saat falan muhabbetin ardından ben meseleyi söyledim. Alt yapı meselesi varda kimle görüşeyim dedim. Birinin yanına götürdü beni orda benim evin adresini bi kağıda yazdırdı. öle alelalade küçük bi kağıt. Tamam sen git dedi. Dilekçe falan dedim. Yok yok gerek yok dedi. Ertesi gün bağlantı yapıldı

İşte kurumsal firmanın hizmet kalitesi.

• quote:

Telekom Müdürlüğüne gittim.(ümraniyedekine. buralarda bilindik bi yer) Güvenlikle sohbet etmeye başladık. 1buçuk saat falan muhabbetin ardından ben meseleyi söyledim. Alt yapı meselesi varda kimle görüşeyim dedim. Birinin yanına götürdü beni orda benim evin adresini bi kağıda yazdırdı. öle alelalade küçük bi kağıt. Tamam sen git dedi. Dilekçe falan dedim. Yok yok gerek yok dedi. Ertesi gün bağlantı yapıldı

Hocam bizim bina da yeni sayilir altyapi namina bisey yok(yan binalarda var-10 metre mesafe var yok),ttnet ofisine gitmistik altyapi vs yok demislerdi.Mudurluge mi gitmek gerekiyor o zaman garanti cozum icin ? bide bizim binanin iskani yok o skinti cikarir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim oturduğum binada da halen iskan falan yok. Su faturası falan bina adına ortak geliyor. Ama internet var artık şükür. Müdürlüğe gitmek kesin çözüm olur falan diyemem ben şansa çözdüm gibi işi. Ama müdürlüğe giderseniz orda altyapı ile ilgili birim var. Bence telefonla falan beklemenin hiçbi faydası yok oraya gidip altyapı bölümünde birilerini ikna etmeye çalışmak en mantıklısı gibi.
  • quote:

Benim oturduğum binada da halen iskan falan yok. Su faturası falan bina adına ortak geliyor. Ama internet var artık şükür. Müdürlüğe gitmek kesin çözüm olur falan diyemem ben şansa çözdüm gibi işi. Ama müdürlüğe giderseniz orda altyapı ile ilgili birim var. Bence telefonla falan beklemenin hiçbi faydası yok oraya gidip altyapı bölümünde birilerini ikna etmeye çalışmak en mantıklısı gibi.

Hocam cok soru sordum ama,bina da sanirim tek internet kullanicisi bizim daire olacak o skinti cikarir mi acaba?1 kisi icin altyapi/baglanti gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom twiterı ciddiye alıyor. dm yazın. Ben üç yıl bekledim telekoma kac kez gittigimi hatırlamıyorum. wınnımla dert ortagı olduk.
    nemi yaptım Binali yıldırımın sitesine girdim. bana yazın diyor bende bir güzel anlattım telekomu güzel bir dille beddua etmeden.
    iki ay sonra özel kalem mudurluguden bir bayan aradı sorununuzu telekoma ilettik birkac güne kadar aranıcaksınız diye...
    hemen ertesi gün telekom apartmanın önunde beni arıyor ben telefon kutusu dilerken fiber çektiler

benim hikaye böyle.. yanlış anlamayın partili falan degilim yanlış anlaşılmalar olmasın
  • Ben kkonu hakkında çokda bilgili falan değilim arkadaşlar anlattığım gibi tt binasında sohbet ettiğimiz bi arkadaş yardımcı oldu ve işim çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gartner

Türk telekom twiterı ciddiye alıyor. dm yazın. Ben üç yıl bekledim telekoma kac kez gittigimi hatırlamıyorum. wınnımla dert ortagı olduk.
    nemi yaptım Binali yıldırımın sitesine girdim. bana yazın diyor bende bir güzel anlattım telekomu güzel bir dille beddua etmeden.
    iki ay sonra özel kalem mudurluguden bir bayan aradı sorununuzu telekoma ilettik birkac güne kadar aranıcaksınız diye...
    hemen ertesi gün telekom apartmanın önunde beni arıyor ben telefon kutusu dilerken fiber çektiler

benim hikaye böyle.. yanlış anlamayın partili falan degilim yanlış anlaşılmalar olmasın

Tebrik ederim hocam bugüne kadar forumda görmediğim bir çözüm yöntemi idi bu : )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.