Şimdi Ara

Digiturk Evde İnternet Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba evde 2 seneden fazladır NETSPEED 100mbps türk telekom altyapı destekli vdsl internet kullanıyorum taahütsüz şekilde.Bugüne kadar kopma kesilme gibi sorunlar yaşamadım.Digiturk dekoder üyesi olduğum için bugün avantajlı olduğu söylenen bir teklif aldım 12 ay taahhüt 200tl olarak.Netspeed son 6 ayda 3 kez fiyat zamladı , Nisan'da 99'dan 159 mayısta 228tlye , eylülde 278 tlye çıkardı paketlerimi artık yetişemez oldum.

Digiturk internet kullanıcıları varsa deneyim aktarabilir misiniz , tavsiye eder misiniz ?

• Altyapın türk telekom olduğu için hangi iss'ye geçersen geç internetin yine aynı olucak digitürk ün fiyatı uygun comnet ve diğer firmalarada göz at hangisi daha ucuzsa ona geç.

Altyapından ötürü herhangi bir firma sana daha kaliteli internet sunmayacak hepsi aynı sadece 100 mbps 50 mbps 35 diye onları değiştirebilirler altyapının kendilerine ait olmamasından ötürü onlarında elinden birşey gelmiyor hepsi türk telekomdan kiralayıp sana internet hizmeti veriyor.

Hangisinin fiyatı uygunsa onu tercih edebilirsin.

• devilsof340 kullanıcısına yanıt

Ping süreleri ve bağlantı kalitesinde pekala değişim olur hocam firmadan firmaya. Her firmanın kapasitesi aynı değil, altyapı ortaklığı belli bir noktaya kadar oluyor sonrasında kendi devralıyor trafiği. Anlaşmasına bağlı olarak değişir tabi bu durum da.

Özetle, hizmetin kalitesinde farklılıklar olabilir demek istiyorum.

• Ben bütün isslere geçtim yıllar içerisinde dediğin şey vodafone turkcell ve ttnette oldu onlarda seni pek sallamadıkları için geri kalanlarda hep aynı altyapının sınırı belli neyi değiştirebilirlerki yinede en ucuzu hangisiyse ona geçmek mantıklı olan az evvel yazdığım 3 firmadan uzak dur digitürk'ü bilmiyorum birtek.

• devilsof340 kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• Digiturk internet almayın. Telefonları darlayan virüs gibi devlet destekli internet diyerek satmaya çalıştıkları internet bu. İnsanları rahatsız etmeyi kendilerine hak görüyorlar ve devlet hiçbirşey de yapmıyor malesef.

https://forum.donanimhaber.com/digiturk-internet-paketi-ticari-elektronik-ileti-anti-spam-toplulugu-ana-konu--154045151

0850 473 diye arattığınızda zaten görürsünüz gerçek yüzlerini.

• digitürk sadece internet paketi yok.
    internet+tv
    en ucuzu 16 mb +eglencenin yildizi paketi 12 ay taahhut
    ilk 6 ay 259
    kalan aylar 319 tl
  • Ciddi manada cok ucuza geliyor fiyatlari.Digiturk en full paketle birlikte 100 megabit internet 549 liraya geliyor.Ki bu tv paketini digiturk ilk dort ay haric 439 liraya satiyor normalde.

Yanlis bilmiyorsam Milleni firmasiyla anlasmalilar.Fiyatlari cok cazip ama yorumlarini hic goremiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 11 Eylül 2023; 11:18:57 >
  • benide bugün aradilar.100 megabit 249 tl ye veriyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.