Şimdi Ara

Telefonum calindi. Taktik sizce nasil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ekim pazar gunu esimin telefonunu benim telefondan aradilar ve telefonu bulduklarini ve gelip almamizi soylediler. Soyledikleri yer surekli gittigimiz bir mekan. Gittigimizde kimse yoktu, mekan sahibinin de haberi yoktu. Kendi telefonumu aradim ama kapatmislar. 4 gundur telefon kapali. Sanirim bu hirsizlik degil, kayip esyaya el koyma gibi birsey.
    Simdi benim aklimdaki su: eger polise gidersem telefona mesaj gidiyormus "telefon calinti, en yakin polis karakoluna teslim edin' diye. Ama boyle olursa teslim etmez , adam gider cope atar. O yuzden 1 ay kadar telefonun satilmasini bekleyip, hatta bu arada icine bir kac sim kart girip cikar. Sonrasinda polise gitsem (eger imei degistirmezlerse) kesin bulunur diye dusunuyorum. Sizce dogrumu? Tek cekincem telefonla abuk subuk kisilerle konusulmasi malum ohal deyiz ya da suc mahalinde bulunmasi. Ne dersiniz?
    Not: Bu arada telefon lenovoA7000. imei kopyalanabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remon -- 5 Ekim 2016; 15:18:38 >

• mtk islemciler en kolay imei degisen islemcerdir. 30 sn de degisir bilen insan.

siz pesin pesin gidin polise basvurun. bosuna basiniz agrimasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remon

2 ekim pazar gunu esimin telefonunu benim telefondan aradilar ve telefonu bulduklarini ve gelip almamizi soylediler. Soyledikleri yer surekli gittigimiz bir mekan. Gittigimizde kimse yoktu, mekan sahibinin de haberi yoktu. Kendi telefonumu aradim ama kapatmislar. 4 gundur telefon kapali. Sanirim bu hirsizlik degil, kayip esyaya el koyma gibi birsey.
    Simdi benim aklimdaki su: eger polise gidersem telefona mesaj gidiyormus "telefon calinti, en yakin polis karakoluna teslim edin' diye. Ama boyle olursa teslim etmez , adam gider cope atar. O yuzden 1 ay kadar telefonun satilmasini bekleyip, hatta bu arada icine bir kac sim kart girip cikar. Sonrasinda polise gitsem (eger imei degistirmezlerse) kesin bulunur diye dusunuyorum. Sizce dogrumu? Tek cekincem telefonla abuk subuk kisilerle konusulmasi malum ohal deyiz ya da suc mahalinde bulunmasi. Ne dersiniz?
    Not: Bu arada telefon lenovoA7000. imei kopyalanabilirmi?

Hocam Merhaba,geç kalmışsıniz polise gitmemekle arkadaşın dediği gibi başınız agrımasın gidin en azından bulunma ihtimali var gitmezseniz bulunma ihtimali o kadar düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler arkadaşlar. Hanımın isteğiyle bir gün daha bekleyip yarın ilk iş polise gidiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.