Şimdi Ara

telefon ve internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese ben yeni eve çıkıyorum fiber var ilk sırf internet istiyordum telefonla uğraşmıyım diye superonlineda öyle bir seçenek yokmuş hat açtırcam baktım ama superonline numara taşıma var direk onlar hat açıyormu yoksa birde turk telekoma gidip telefon açtırıp sonramı internet bağlatabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy-Ghost

Merhaba herkese ben yeni eve çıkıyorum fiber var ilk sırf internet istiyordum telefonla uğraşmıyım diye superonlineda öyle bir seçenek yokmuş hat açtırcam baktım ama superonline numara taşıma var direk onlar hat açıyormu yoksa birde turk telekoma gidip telefon açtırıp sonramı internet bağlatabiliyorum.

superonline fiberin sabit telefon hattıyla alakası yok. adslde telefon hattına ihtiyaç var
  • ben bunu bilmiyordum yani telefon hattı açtırmadan fiber alt yapı var ise direk kullanabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

quote:

Merhaba herkese ben yeni eve çıkıyorum fiber var ilk sırf internet istiyordum telefonla uğraşmıyım diye superonlineda öyle bir seçenek yokmuş hat açtırcam baktım ama superonline numara taşıma var direk onlar hat açıyormu yoksa birde turk telekoma gidip telefon açtırıp sonramı internet bağlatabiliyorum.

superonline fiberin sabit telefon hattıyla alakası yok. adslde telefon hattına ihtiyaç var

arkadaşın da söylediği üzere fiber için telefona gerek yok. imkan varsa hiç durma ;)
  • quote:

ben bunu bilmiyordum yani telefon hattı açtırmadan fiber alt yapı var ise direk kullanabiliyorum

klasik türk telekom zihniyetinin etkileri işte. milleti sabit telefon zorunluluğuna alıştırdılar. sabit hat ile alakası olmayan fiberde bile çakallık yapıyor ttnet. yalın fiber diye bir saçmalık olabilir mi yaa? sabit telefon hattı yok diye aboneden 28 lira ek ücret alıyorlar. umarım superonline ileride böyle saçmalık çıkarmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 15 Ağustos 2012; 1:48:07 >
  • yok kardeşim için rahat olsun. al fiberi gez dünyayı:)
  • hep türk telekom zihniyeti gerçekten teşekkürler yardım için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.