Şimdi Ara

Telefon kayıt harcına büyük zam: 1500 TL oldu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
1
Favori
35.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Döviz kurları bu haldeyken gayet beklenen bir adım...
    Maalesef :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 19 Temmuz 2019; 21:4:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

14 milyar yıl kainatın yaşı, dünya 4.5 milyar yıl.
    Telefon kayıt harcına büyük zam: 1500 TL oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdusaul kullanıcısına yanıt
    Gönül gavurun yaptığı son model telefonları kullanmak istiyor ama zihniyet Arap özentisi sümüğünü tutmaktan aciz şeyhlerde cemaatlerde hacılarda.

Gün gelecek nasıl bugün kimse ben Fetö'den hep nefret ederdim diyorsa tüm bu cemaatler hacı hocalar istenmeyen adamlar olacak o güne kadar aynen bu kafa ile devam israf düzenine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Gönül gavurun yaptığı son model telefonları kullanmak istiyor ama zihniyet Arap özentisi sümüğünü tutmaktan aciz şeyhlerde cemaatlerde hacılarda.

Gün gelecek nasıl bugün kimse ben Fetö'den hep nefret ederdim diyorsa tüm bu cemaatler hacı hocalar istenmeyen adamlar olacak o güne kadar aynen bu kafa ile devam israf düzenine.
    senin o bahsettiğin zaman bence bu ülkeye 100 yıldan önce uğramaz. bu kafası din ile yıkanmış 200 iq ların sayısı bayağı çok. ve bunlar dediğim gibi önüne ekmeğini koy makarnasını koy başka bir şey istemez.bunların yaşamdan anladığı bu. kafası çalışan çıksın bu ülkeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar gerçekten ne yapacaklarını şaşırdılar. Ülke yetersiz insanların elinde harap oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Tamamı imam hatip mezunu AKP kadrosu bilmiyor İslamı sen biliyorsun, ben bir göremedim şu İslam'ı layığı ile yaşayan dönemi diyeceğim ama değil, İslam ve cemaatler asrı saadetlerini yaşıyorlar şu dönemde ama düşüşe geçildi artık.

Alıntıları Göster
    Islamda israf yasak. Baska bisey dememe gerek yok galiba?

• Durmak yok, öpülmeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Islamda israf yasak. Baska bisey dememe gerek yok galiba?

Alıntıları Göster
    Sen öyle sanmaya devam et, ben ne AKP döneminde ne Osmanlı döneminde ne Arabistan'da günümüzde ne de İslam'ın yayılma döneminde böyle bir şey görmedim, duymadım okumadım bilakis bunun tam tersini İslam'ın egemen olduğu her coğrafyada ve yönetimde görebiliyorsun.

O senin kafanda öyle ve İslam'ın öyle olduğu belletilmiş sana, hiç bir zaman öyle olmadı, olmayacak, olamaz da.

Hiç bir din, ideoloji, veya siyasi akım israfı gösterişi şatafatı seviyorum demez ama tüm cemaatlerin, şeyhlerin dinci kesimin yaşamı ortada ve bu dönemde lale devrini yaşıyorlar.

Erbakan döneminde başbakanlıkta verilen iftar yemeğine gelen son model Mercedes'liler bu dini temsil etmiyorsa AKP'nin inşaat sektörünün başını çeken firmalarının sahipleri mi bu dinin önderleri?

Kim yaşıyor bu dini bir tek sen mi? Sabahtan akşama din propagandası dinliyoruz cübbeli sarıklı asalı tipler siyasilerle el ele kucak kucağa hatta muhalefete oy veren dinden çıkar söylemleri havada uçuşuyor ama kimse benim yoğurdum ekşi demeye yanaşmıyor.

Ya dini siyasete alet etmeyin ya da siyasetiniz başarısız olunca dinci tayfa bu din yaşanmıyor aslında böyle değil demekten vazgeçsin.

• istanbulsm kullanıcısına yanıt
    Döviz kuru geçen sene temmuz ayında 4,80 iken harç 170 tl idi. Dolar şimdi 5,80 harç 1.500 tl . Döviz kuruyla alakası yok.

• Önder Çatalkaya kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim, en iyisi vergi kaçırmak Türkiye'de. Devletin malı domuz, yemeyen keriz...!!!

• Marketlerde firmalarda şurda burda zam kontrolü yapanlar kendi yaptıkları ezici bu artışları düşünsün. Sonra gençler bize niye oy vermiyor diyorlar :D

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj atında bir okuyayım bakalım öngörüleriniz neymiş :)

• Ekonomik olaylarla gelen ekonomik sebeplerle gider. Din sömürüsünün etkisiyle uzun vadede de olsa bu olacak ancak tek fark yazar kasa atmaya cesaret edecek bir vatandaş kalmadan olacak olmasıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulashcan U kullanıcısına yanıt
    Uyarın için teşekkür ederim dostum senin dediğin gibi olsun... 15,20 farketmez

• Batan ekonomi gemisinin deliklerini pamukla tıkamak gibi

• az once yaptım hala 600 kusur du zam gelmeden voleyı vurduk sukur
  • Ooh temiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Game Capture TV

Ekonomik olaylarla gelen ekonomik sebeplerle gider. Din sömürüsünün etkisiyle uzun vadede de olsa bu olacak ancak tek fark yazar kasa atmaya cesaret edecek bir vatandaş kalmadan olacak olmasıdır.
    Erdoğan'ın hala başta olabilmesinin tek sebebi zaten kimsenin eleştiremiyor olması, şimdi bir soytarı çıkar "madem eleştiremiyorsun senin bu yaptığın nedir?" der. Dün Sputnik radyoya eski başbakan Davutoğlu konuktu İsmail Saymaz, Akif Beki ve Yavuz Oğan'ın konuğu, bugün program yayından kaldırıl ki oldukça izlenen reyting yüksek bir program idi.

Ali Babacan'a FETÖ soruşması açmaya yeltenen bu tek adam iktidarı umarım ülkeye zarar vermeden gider bu olanlar da İslamcı kesimin İslam aşkını sorgulamasına vesile olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Alıntıları Göster
    doğruyu öğrenmenin nesi kötü?

• bugun yayınlanmıs ertesı gunu yururluge gelır demıs vay be 1 saatle 1500 den yırtmıs oldum 618 verdım sımdı yapmaya kalksak 1500 tl yapıstırmıslar yenı tarıfeyı haftasonu vs demeden
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.