Şimdi Ara

Tekekomda muthiş fiyat artışı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıldan bu yana taahhutlu telekom 75 mbit internet abonesiydım. sürem 2 ay sonra dolacakmış. 152,00 tl öduyordum aylık. Telekom çagrı merkezşnden arandım 2 yıl iiçin aylık 350,00 tl teklıf ettı.arkadaşlar bu fiyat neredeyse % 150 artmış. bana yuksek geldi.siz ne dersiniz....

• Telekom tarafında defalarca port ücretlerine zam yapıldığı için en düşük internet 250 300 tl bandından başlıyor. Dilerseniz farklı firmaları deneyimleyebilirsiniz. Ancak operatörünüzden memnunsanız altyapınız yüksek hızı destekliyor ise yüksek pakete geçiş yaparak kullanımı sürdürebilirsiniz size kalmış.

• Artık normal o fiyatlar

Tekekomda  muthiş fiyat artışı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 135 liraya 50 mbps kullanıyorumdum taahhüt bitti şu an 200 mbpsi 475 liraya kullanıyorum 300-400 arası başlangıç fiyatı internet fiyatları için artık yılbaşından sonrada bir zam daha gelebilir şaşırmam asgari ücrete %50 zam bekleniyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkaninn59 -- 23 Kasım 2023; 19:53:44 >
  • eyvallah arkadaşlar..

• 2 yılda oluşan enflasyonun karşılığı bu maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 50 Mbps

24 ay taahhütlü olup, ilk 6 ay 215 TL, son 18 ay 430 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Ücretlendirme

Tekekomda  muthiş fiyat artışı.
    Tekekomda  muthiş fiyat artışı.bireysel.turktelekom.com.tr
    Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 50 Mbps | Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/mevcut-musteri-kampanyalari/dijitalde-buyuk-firsat-kampanyasi-50

• bir zam daha olmuş. yetti gari..

• DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt

gunaydın 1 aralıkta geldi zam

• Tekekomda  muthiş fiyat artışı.
  • cohannan kullanıcısına yanıt

Önüne gelen ısp açmış bizde dh.net diye açarsak tam olur.

• Eğer İstanbul bölgesindeyseniz. Türk telekom fiber altyapısı kullanıyorum world net üzerinden 100 Mb download 20 Mb upload veriyorlar, hatta taahhüt yapıyorlar sitelerinde taahhütsüz görünüyor fiyat ama arayıp konuştuğumuzda taahhüt de yapabiliyorsunuz ve pop noktası Ataköy. Benimde VALVE değerlerim 32 ms. 250 TRY sozlesme yaptim.

Tekekomda  muthiş fiyat artışı.worldnet
    Worldnet - Bir Dünya İnternet - Piyasanın En Ekonomik İnterneti
    https://worldnet.com.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.