Şimdi Ara

TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
29
Favori
121.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor

Biri yorum atarak dökmüş her şeyi :) İki ipucuyla birlikte ortaya şöyle bir yorum çıkıyor

quote:

5pm et on August 18th. There's only one cat, indicating it will be her single on her next album that comes out. She will be shooting it (aka cameras/video tapes) in NYC (look at the card, it has the Statue of Liberty)...New York Times Building! The cat is in a box...AKA a square! The elevator from Monday is the same elevator in the New York Times Building (Google images of the elevator and it's the same thing). The 18th floor is the top floor! That's where she will be performing!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 7 Ağustos 2014; 12:49:27 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swiftie Guy

Ekleme isteklerini gerçekleştirdim. Haberleri takip ediyorum ama eskisi kadar ilgilenmiyorum maalesef daha önce de dediğim gibi. İlgilenen birisi varsa burayı bir başkasına teslim edebilirim

Hocam yeni fotoğraflar atar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taylor'la ilgili hemen hemen her türlü fotoğrafa aşağıdaki adresten ulaşabilirsin.

• Taylor'ın 13 Ağustos'da katılacağı Jimmy Fallon'ın sunduğu "The Tonight Show"un o bölümdeki diğer konuğu oyuncu Andrew Rannells olarak açıklandı. Ayrıca bölümün performans konuğu Ryan Adams. Jimmy Fallon'ın Taylor için ne gibi bir süpriz hazırladığı da merak konusu.

Taylor ertesi gün (14 Ağustos) Seth Meyers'in sunduğu "Late Night" programına da yine The Giver filminin promosyonu kapsamında katılacak. Programın diğer konukları ise Boy George ve Derek Waters.
  • Evet Taylor 3. ipucunu da açıkladı.

Daha önceki ipuçları 18 ve 5 idi. Buna göre Taylor 18 Ağustos'da saat 5pm (ET) de Yahoo Screen'de canlı yayınla 5. albüm ile yeni teklisini (single) tanıtacak ve hayran sorularını cevaplayacak.
  • Taylor'ın dün katıldığı 2014 Teen Choice Awards'da Choice Female Country ödülünü kazandı ve Choice Movie Actor in a Drama ödülünü verdi. Dün geceden fotolar ile ödül verme anını aşağıda paylaştım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:38:42 >
  • Dün akşam Taylor'ın yardımcı oyuncu olarak rol aldığı "The Giver" filminin premiyeri vardı. Taylor premiyere rol arkadaşları Meryl Streep, Jeff Bridges, Katie Holmes, Brenton Thwaites, Odeya Rush, Emma Tremplay ve Phillip Noyce ile birlikte katıldı.

• Benide alırmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz benide bu arada uyarayım yengeniz olur
  • Yahoo Singapur tarafından büyük ihtimalle yanlışlıkla erken bir duyuru yapıldı ve sonra bu duyuru silindi. Buna göre Taylor Tr saatiyle 19 Ağustos saat 00:00'da Yahoo üzerinden yapacağı canlı yayında 90 dakika boyunca hayranların sorularını cevaplandıracak. Ayrıca yeni albümün kapağını tanıtarak ismini açıklamış olacak ve yeni single'ın müzik videosu yayınlanacak.

• Yeni single'ın adı açığa çıktı "Shake It Off" Söylenenlere bakılırsa "Shake It Off" pop tarzında hareketli ve eğlenceli bir şarkı ve Taylor şarkının bir kısmında kendiyle dalga geçiyor.

Ayrıca Taylor Jimmy Fallon'ın sunduğu "The Tonight Show"a konuk oldu ve oldukça komik ve eğlenceli bir program oldu. Özellikle Taylor'ın Natalie tiplemesiyle katıldığı "Ew" skeçi izlemeye değer. Linklerini aşağıda paylaştığım program bu akşam e2 kanalında saat 22.00'da yayınlanacak. Taylor ayrıca MTV Müzik Ödüllerine katılacağını söyledi ve MTV sitesinde Taylor'ın tanıtım fragmanları da yayına başladı.

• @marty77; az önce izledim e2'de. çok eğlenceliydi program. "ew" skeci gerçekten güzeldi ve oynadığı karakteri tamamen kendi yaratmış, 3 haftadır çalışıyomuş üzerinde. daha önemlisi iki büyük haber verdi. biri vma'de sahne alacağı. şimdilik büyük bişey mi yoksa küçük bi akustik mi olacağı belli değil. ikinci haber de 18'inde yani bu pazartesi yahoo'da canlı yayınla bir veya daha fazla duyuru yapacağı. albüm olup olmadığını sordu jimmy ama bişey söylemedi. canlı yayın amerika saatiyle 17.00'da olacak.

edit: yahoo duyurusunu önceden yapmış, konuyu çok iyi takip edemiyomuşum.

bu arada neredesin @Forcé reyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jax Teller -- 14 Ağustos 2014; 22:48:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jax Teller

@marty77; az önce izledim e2'de. çok eğlenceliydi program. "ew" skeci gerçekten güzeldi ve oynadığı karakteri tamamen kendi yaratmış, 3 haftadır çalışıyomuş üzerinde. daha önemlisi iki büyük haber verdi. biri vma'de sahne alacağı. şimdilik büyük bişey mi yoksa küçük bi akustik mi olacağı belli değil. ikinci haber de 18'inde yani bu pazartesi yahoo'da canlı yayınla bir veya daha fazla duyuru yapacağı. albüm olup olmadığını sordu jimmy ama bişey söylemedi. canlı yayın amerika saatiyle 17.00'da olacak.

Ben buradayım da okul iş güç derken buralara zaman kalmıyor hiç. Yinede şöyle bir göz gezdirdim son sayfalarda, benden sonrada gerçekten çok güzel paylaşımlar olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forcé

quote:

@marty77; az önce izledim e2'de. çok eğlenceliydi program. "ew" skeci gerçekten güzeldi ve oynadığı karakteri tamamen kendi yaratmış, 3 haftadır çalışıyomuş üzerinde. daha önemlisi iki büyük haber verdi. biri vma'de sahne alacağı. şimdilik büyük bişey mi yoksa küçük bi akustik mi olacağı belli değil. ikinci haber de 18'inde yani bu pazartesi yahoo'da canlı yayınla bir veya daha fazla duyuru yapacağı. albüm olup olmadığını sordu jimmy ama bişey söylemedi. canlı yayın amerika saatiyle 17.00'da olacak.

Ben buradayım da okul iş güç derken buralara zaman kalmıyor hiç. Yinede şöyle bir göz gezdirdim son sayfalarda, benden sonrada gerçekten çok güzel paylaşımlar olmuş.

arada uğra ses ver. özlüyoruz seni. bu konu için bi efsanesin sen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Forcé

quote:

arada uğra ses ver. özlüyoruz seni. bu konu için bi efsanesin sen.

Arada bir uğrarım artık, söz. Bu arada zaman gerçekten hızlı geçiyor bunu bir kez daha anladım, neredeyse 3 yıl olmuş.

• Çok seven üye olarak ekle beni de.En sevdiğim ünlü
  • Taylor dün akşam da "Late Night With Seth Meyers" programına konuk oldu. Seth Meyers'le yaptığı eğlenceli söyleşinin videosunu aşağıda paylaştım. Aynı program Bloomberg HT kanalında 48 saat gecikmeli yayınlanıyor. Bu yüzden Taylor'ın konuk olduğu bölüm Bloomerg HT kanalında Pazartesi akşamı saat 23.20'de yayınlanacak gibi gözüküyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:38:50 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.