Şimdi Ara

TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
29
Favori
121.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Swiftie Guy

Taylor Swift, Daily Mail gazetesine uzun bir röportaj verdi. Röportajdan bazı satırbaşları şöyle:

(Prens William ve Bon Jovi ile birlikte şarkı söylemesiyle ilgili olarak):
    ‘’Yani sonuçta o kraliyet ailesinin bir üyesi, o gece de özel bir geceydi ve bu nednele kesinlikle ona karşı saygısızlık anlamına gelebilecek bir şeyler söylemek istemezdim çünkü William ve Kate’i gerçekten çok seviyorum.’’

(O geceki performansının bir DVD kopyasını sakladığını belirterek)
    ‘’İkimiz de şarkı söylemekten ziyade bağırıyor gibiydik.’’ ‘’Ama gene de onun (Prens William) sesinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Ses tonu da iyiydi. Bence onda tam bir yıldız ışığı var ve eğer ki benimle bir kez daha şarkı söylemek isterse buna şimdiden hazırım.’’

‘’Aradan uzun yıllar geçse bile unutmayacağım bir gece olacak. Bütün bu etkinlik, en başından itibaren çok özeldi. Tema ‘kış beyazı’ idi, bu nedenle uzun beyaz bir elbise giydim. Sarayın o uzun koridorlarında yürümek ve odalarından geçmek, tarihte daha önceden orada yaşayan insanları düşünmek gerçekten muazzamdı.’’

‘’Prens William ile tanışmanın nasıl olacağı konusunda en ufak bir fikrim bile yoktu. Oraya gittiğimde kendisi Bon Jovi ile konuşuyordu, daha sonra gülümseyerek yanıma geldi ve konuşmaya başladı. Kesinlikle çok karizmatik birisi.’’

‘’Bon Jovi gecenin sonunda onu sahneye çağırdı ve birlikte söylemek istedi, çünkü onun Livin’ On A Prayer şarkısını sevdiğini biliyordu. Prens de bana bakıp ‘Sen çıkarsan ben de çıkarım’ dedi ve ikimiz birlikte sahneye çıktık. Prens William’la birlikte sahne aldığıma hala inanamıyorum.’’

‘’Ama Prens William’ı ve Kate’i gerçekten çok sevdim. Onların mükemmel bir çift olduğunu düşünüyorum ve onlara bakmak beni mutlu hissettiriyor.’’

(Playboy’dan soyunması için kendisine gelen milyonlarca dolarlık teklifi reddettiğini belirterek)
    ‘’Bana hiç bir anlam ifade etmeyen çok sayıda teklif aldım.’’

‘’Başımdan son yıllarda inanılmaz olaylar geçti. Ünlülerin köpek yaşlarına sahip olduğu söylenir, bence bu gerçekten doğru, o anlamda kendimi 45 yaşında gibi hissediyorum. Gerçekten zaman çılgınca hızlı geçti ama geriye dönüp baktığımda hala aynı kişi olduğumu düşünüyorum.’’

‘’Eskiden sahip olduğum amaçlar neyse şimdi de hala onlar geçerli.’’ ‘’Kendimi başkalarıyla kıyaslamıyorum. Başkaları hakkında yorum yapmıyorum, çünkü herkes kendi doğru bildiği neyse onu yapıyor ve bu bence de böyle olmalı.’’

‘’Öyle bir noktaya geliyorsunuz ki, sanki hiçbir şeyi doğru yapamazsınız gibi insanlar aldığınız her kararla ilgili olarak size sataşıyor, bu nedenle hiçbir şeye dikkat etmeden sadece çabalamaya ve müziğime odaklanmaya çalışıyorum.’’

(Yaptığın en çılgınca şey neydi sorusuna)
    ‘’(Gülerek) Bilmiyorum, arkadaşlarıma sormam lazım. Ama yasadışı hiçbir şey yapmadım. 21 yaşıma kadar içki bile içmedim.’’

(Kız arkadaşlarıyla birlikte partiler vermeyi sevdiğini belirterek)
    ‘’Benim için rahatlamak, yemek pişirmek anlamına geliyor. Kış aylarında kabak ekmeği ve çikolatalı kurabiye yapmayı seviyorum. Yaz aylarında yemek yaparım. Tavuklu ve sebzeli güzel Japon yemekleri yapıyorum.’’

(Okul yıllarından bahsediyor)
    ‘’Acayip birisiydim. Hemen herkesten daha uzundum ve bukle bukle kıvırcık saçlarım vardı. İnsanlar gerçekten kaba olabiliyor. Hedef haline geldim, kolay bir hedeftim çünkü aynı zamanda çok hassastım.’’

‘’Şarkı yazmanın en iyi taraflarından birisi de, son sözü söyleyen taraf hep siz oluyorsunuz.’’ ‘’Şarkılarım benim günlüklerim, her zaman oldukları gibi. İnsanlara güvenebilmeniz gerekiyor, çünkü bu tarz yaşadığınız deneyimleri şarkılarınıza koyarak kendinizi insanlara açmış oluyorsunuz. Bir çok defa yanlış anlaşıldım, bir çok insan beni anlamadı.’’

‘’Mesela insanlar beni sürekli birileriyle çıkan bir insan olarak algıladı. Öyle değilim. Sanki öyle ki, umutsuz bir romantikmişim de bu nedenle sürekli birileriyle flört ediyormuşum gibi. İnsanlar bana bakıp şunu söylüyor; ‘’Birisini seviyor olmalı yoksa mutsuz olacak’’ Bir kadın için romantik olup da aynı zamanda yalnız ve mutlu olmak gayet mümkün.’’

(Yalnız olup olmadığı sorulunca)
    ‘’Yalnızım. Dürüst olmak gerekirse, yalnız olmak şu anda hayatımdaki en iyi şeylerden birisi. İnsanlar ne düşünürse düşünsün yalnız olmayı seviyorum. Hayat bu şekilde çok daha eğlenceli. Her gece birisini aramak zorunda olmamak, sadece istediğin şeyi yapmak çok iyi. Arkadaşlarınla takılmak.’’

(Kendi müzikal kahramanlarının söz yazarlıklarını incelediğini belirterek)
    ‘’Bazen öylesine Los Angeles’ta Kanyonlara gidiyorum ve daha önce burada yaşayan tüm o inanılmaz müzisyenleri düşünüyorum. Bence orada hala inanılmaz bir enerji hissedebilirsiniz. Orada gezmeyi seviyorum.’’

(Çok sayıda klasik kitapları okuduğunu belirterek)
    ‘’Noel’de kardeşim bana tüm zamanların en iyi hediyesini aldı, üniversite kütüphanesinden aldığı kitaplar serisi. Çok sayıda şiiri roman ve kısa öykü var. Bayıldım.
    Kitapçılarda çok zaman geçiriyorum, eski kitapları almayı seviyorum. Bir kitapta aynen bir şarkıda olduğunuz gibi kendinizi kaybedebilir ve bir söz yazarı olarak o insanın yazdıklarından bir şeyler öğrenebilirsiniz.’’

(Julia Roberts ile Golden Globe Ödülleri’nde yan yana oturduğunu belirterek)
    ‘’Öyle konuşmaya başladık. Benim onda gördüğüm en dikkatimi çeken şey, ne kadar güzel olduğu ve aynı zamanda ne kadar genç ruhlu olduğuydu. Benden genç görünüyordu ve gerçekten sıra dışıydı. O gerçekten de tam bir zarafet abidesi.’’

(Arkadaşları konusunda)
    ‘’İnsanlar ünlü oldukça arkadaş çevrenizin daraldığını söyler ama bende bunun tam tersi oldu. Çok fazla arkadaşım olmadan büyüdüm ama şimdi etrafımda tüm bu inanılmaz, güçlü ve birbirine destek olan kadınlarla çevriliyim.’’

‘’Mesela Lena (Durham). İnanılmaz derecede meşgul olmasına rağmen beni her fırsatta aramanın bir yolunu bulur. Ben de onu gece yarısında ararım ve birlikte gülmek eğlenmek ya da gerektiğinde birbirimizin elini tutmak için her zaman birbirimizin yanında oluruz.’’

(Son olarak, flört etmeyi bırakacak mı sorusuna)
    ‘’Kendimi Google’lamıyorum. Kendi yaşam biçiminden başkalarına açıklama yapmak zorunda olmaksızın son derce memnunum. Ne yazılan kötü yorumlara ne de yazılan iyi yorumlara inanmayı reddediyorum. Hayat böyle iyi.’’

http://www.dailymail.co.uk/home/event/article-2549447/Taylor-Swift-THAT-duet-Prince-William.html

(Playboy’dan soyunması için kendisine gelen milyonlarca dolarlık teklifi reddettiğini belirterek)
    ‘’Bana hiç bir anlam ifade etmeyen çok sayıda teklif aldım.’’

İşte seni diğer ünlülerden ayıran fark bu ve bizim seni sevmemizin bir nedeni de bu.

• Benide yazar misin?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:37:33 >
  • beni de ekle ben izliyor çok dinliyor taylor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:37:38 >
  • Daha önceden gönderildimi bilmiyorum,Taylor'un Instagramdan"Haircut" başlık altında paylaştığı videosu;

Taylor Swift-Haircut
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:37:43 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:37:48 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:37:54 >
  • Nickim degisti. Listedede degistirirsen sevinirim.

Ne klüp oldu be....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidik_lee

Nickim degisti. Listedede degistirirsen sevinirim.

Ne klüp oldu be....
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:37:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swiftie Guy

quote:

Orijinalden alıntı: cin

Nickim degisti. Listedede degistirirsen sevinirim.

Ne klüp oldu be....

Hallettim

Aynen, bi bakıyım dedim de, başlığı devralalı needeyse 1 yıl olmuş, 22'nin klibinin çıktığı günü daha dün gibi hatırlıyorum

• Beni de ekler misin?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:38:12 >
  • Ekle

• Ekleyin.
  • Benide aşık üye olarak eklersen sevinirim :D odam ful poster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirSupport -- 18 Mart 2014; 17:04:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

Benide aşık üye olarak eklersen sevinirim :D odam ful poster

Hadi ya ne güzel :) bir foto atsana odandan :)

• Hala ekleme oluyorsa lütfen ekleyin 2007 den bu yana swiftie'yim.. birçok albümünü almış kendime tişört yaptırmış şarkılarını bile ezberlemiştim.. artık arada takip ediyorum.

Our song ve back to december en sevdiğim parçalarıdır...

DH de taylor hayranlarını görmek beni sevindirdi..

Ekleyin.
  • EEKKKLLLEE!!!!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.