Şimdi Ara

Tavsiye Lütfen !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, yaş 18 boy 1,78 kilo 74 bu sene üniversite sınavından mütevellit oturmaktan çok az göbek ve göğüs yaptım. Kızlar vs değil de kendimi kötü hissettiğimden biraz toparlamak istiyorum vücudu. Six packs meraklısı da değilim :D

Durum çok vahim değil aslında hafif göğüs ve karın kası var sadece üzeri yağ kapladı.

1 haftadır sabahları 1 saat civarı, ortalama 10 km hızla koşuyorum. Arada kısa süreli deparlar ve 45 snlik molalarla. Fitness'a yazılma kararı aldım doğru mudur ? Vücudu toplamak aşağı yukarı ne kadar sürer ? Önceleri haftada 1 yada 2 gün basket oynardım istisnasız. O nedenle vücut biraz da alışkın yorulmaya.

dip not: Kol kaslarım biraz güçsüz.

• aşağı yukarı vg ye alışman bir aylık durumuna bağplı diyelim.haftada 3 antreman yapsan durumunu çöersin.bi çok konu açıdı.hemen baklava olsun 1 ayda kaslanıyım diye.bu kafada isen hiç başlama.salona gideeceksen zaten bi takvim verirler.yok kendim yapacna dersen ayarlarnır bieşyler
  • p90x yap bitir işi
    senin şişme gibi bi düşüncen yok o yüzden salon gereksiz.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Üstadım dediğim gibi yok six packs olsun yok adonis olsun triplerinde değilim sadece bakınca yağ deri toplu bir vücut görmek gayem. Şişme meraklısı değilim :) @montevo
  • Eyvallah hocam p90x DVD'leri netten buldum bakalım uygulamaya çalışacağım :) @car_26
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.