Şimdi Ara

Taşıma yönetmeliği değişti: Uber sürücülerine ve araçlarına ceza! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tarama

Buyrun Uber'in neye hizmet ettiğini görün: "ABD ordusu ile UBER gizli bir anlaşma yaptı. Buna göre UBER, askerleri havadan operasyon bölgelerine taşıyacak. Nakil işlemlerini kolaylaştıracak."

http://m.haber7.com/dunya/haber/2634813-yok-boyle-bir-hizmet-askeri-uber

Amerika ve ortaklarının 15 Temmuz gibi operasyonlarının zemini hazırlanıyor. İstihbarat örgütleri insanların haklı görülen talepleri altına saklanır, farkettirmeden kullanır, farkedildiklerinde ise sıyrılmak için insanların haklı taleplerinin engellendiği yaygarasıyla kışkırtır, sokağa dökmeye çalışır. Anlayın artık!!! Meselelerin arka planını görmek için biraz zeka!!!.....
    Yalan haber yapılırda en azından doğru anlayıp çevirseler.

https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/uber-flying-cars-drones-nasa-army-rotor-technology-a8342076.html

Bugün kullandığımız çoğu teknoloji orduların desteği ile üretilmiştir (Arpanet) vb bugün burada yazabiliyorsak bu teknolojide benzer bir ortaklık sonucu.

Bugün bir taksiye binin bir über'e , über o kadar rahat ve net ki , insan takside sürekli tetikte oluyor bir yerden geçirmesin diye.
    Önce taksileri denetle , adam et sonra über'in üstüne git.

• Hükümet yine halkın yanında değil, halkı sömürenlerin yanında yer aldı.
  • Türkiye'de kaliteye erişim yasak!

Kaliteli eğitim mi almak istiyorsun, kendini kanıtlamış okulların hocalarına rotasyon getirildi o okullar bitirildi.
    Kaliteli üniversite mi istiyorsun, o üniversiteler bölündü darma duman edildi.
    Kaliteli araba mı istiyorsun, 120.000'den aşağı yok.
    Kaliteli hastane mi istiyorsun, paran yoksa ah sana hastane.
    Kaliteli telefon mu istiyorsun, çık 2500'ü.
    Kaliteli taşıma mı istiyorsun, yassah gardaşım yassssaaaaahhh!

• Kaliteli televizyon yayını da yasak, internet yayınına da sansür getirdiler.
  • Ben Uber diyorum, çalıyor ama çalışıyor!!
  • Uberin Londra'da ve Brighton'da lisansları iptal edildi. Niye bu kadar kuduruyorsunuz anlamıyorum. Benim Vitom var Vip turizm işi yapıyorum. Bütün herşeyim tam. Bu uberciler yüzünden bizde zorluk çekiyoruz. Hem o ubercilerin çoğu iki yüzlü. Kazandıkları paranın %20'si Californiyaya gidiyor. O paralarda suriyedeki örgütlere silah olarak geri geliyor. Bu uberciler de birşey olduğu zaman Türk bayraklarını arabalara asıp abd konsolosluğuna protestoya gidiyorlar. Sorsan milliyetçiler. İyi oldu şimdi ellerinde de patladı arabalar. Birde öbür taraf var tabii taksiciler. Taksicilerin %90'ı....... (noktaları siz doldurun) bunu bana söyleyende bir taksici. Düzeltmeleri lazım turist bile bunlar manyak diyor arabalarına binmiyor. Neyse güzel bir karar. Herkes aklını başına alıp işine gücüne bakması lazım nokta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimse onları bu işe girmeleri için zorlamadı. yasal olmayan bir işi yapıyorsan sonuçlarına katlanırsın. Taksici enayimi bu kadar para ödeyip plaka alıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Kaybedenin diğer bir mafya olduğununda farkında değilsin. Keşke kaybetmeseydi uber de diğer bi mafyanın hırsızın yüzünü gördeydinde bir de o zaman görseydin gerçekleri. Kimin nasıl paralar kaçırdığını nasıl hile yaptığını. İki janjanlı arabaya gerçek olmayan yaşandan güzel şöför tiplemesine tav oldunuz. Ne diyeyim gerçekleri görmeni ümidi ile
    ( taksici esnafın hizmet kalitesini hatalarını vs. ayrı bir ortamda tartışabiliriz o çok ayrı bir konu)

• mgora kullanıcısına yanıt
    Haklısın!!!... Zaten mesela, Google'da SADECE insanlar internette daha aradığını bulabilsinler için kurulmuştu!!! Hem zaten kuranlarda basit bir atölyeden başka şeyleri olmayan deha sahibi birkaç gençti!!!. Onlara yardım ve destek olanlar da SADECE VE SADECE insanlık kazansın, medeniyet kalkınsın diye düşündüler!!! Sonra o gençler öyle başarılı oldular ki, artık kazandığımız bize yeter deyip biricik ürünlerini milyar dolarlara birilerine sattılar!!! Nereden bilsinler yıllarca emek verdikleri GOOGLE'ın ABD ve İsrail istihbaratına hizmet ettiğini...???

İşte bizim aslında hakikaten en çok iftihar etmemiz gereken hasletimiz olan SAFLIK'ımızdan istifade ettiklerinin bir numunesi. Evet saf olalım; onlar gibi menfaati için dünyayı ateşe verecek derecede vicdansız olmayalım ama uyanık olalım, canavar tilki ve çakalları da farkedelim beyler!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarama -- 30 Mayıs 2018; 4:3:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QapriCe

Bu mesaj silindi.
    Senin bu bos yorumunu biz görmek zorunda miyiz?

Yürü git ver oyunu sandık da konuşma burda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uberi geçtim, scotty turk firması değil mi ? yazık olmuş
  • uberi bitirseniz bile korsan taksiler var,
    o y.vşak plaka sahiplerine para kazandırmaya devam etsinler.
  • seçimden sonra uber devam eder merak etmeyin. taksicilerin vereceği oyları kaybetmemek için yapıyorlar.
  • nolcaktiya.tabiki bu magandalar kazancakti.arkalarindaki kuvvet belli.halkin iyiligine bi sey olur mu hic bu ulkede.hep vandallar kazanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukturan

Kimse onları bu işe girmeleri için zorlamadı. yasal olmayan bir işi yapıyorsan sonuçlarına katlanırsın. Taksici enayimi bu kadar para ödeyip plaka alıyor ?

Bas git trollugunu baska yerde yap

• renega kullanıcısına yanıt
    Plaka sistemi mevcut olduğu sürece hakları hocam. Plaka sistemi kalkmadığı sürece diğer oluşumlar korsan olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukturan

Olması gereken oldu hak hiç bir zaman yerde kalmaz. Taksicilerin kötü olması (istisnaları vardır) uberi meşru yapmaz korsan korsandır. Bunun oy için yapıldığını düşünmüyorum. Birde itaksi tüm taksiler için zorunlu olsun tadından yenmez
    geçen gün haberlerde seyrettim, güpegndüz taksici çekmiş uyuşturucuyu, direksiyonda ama kafasını kaldıramıyor.
    Müşteri binse araca, Allah'a emanet gidecekler ama sanmıorum ki aracı yerinden kaldıracak durumu var şoförün.
    Kamera geniş açıya döndü ve Taksinin kapısında İTaksi amblemi var.
  • tarama T kullanıcısına yanıt
    Ne içiyorsan bana da aynısından.

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bu taksi sahiplerinin çoğu vergi kaçırıyor Adamlar Asgari ücetli kadar vergi veriyor ama sorsan devletin bir delikli kuruşuna sahip çıkanlar buna göz yumuyor

https://twitter.com/dw_turkce/status/1001693362506862599

Görmüyorlar mı bu haksızlığı
  • bu kanunu onaylayanlar sabahın köründe yağmurda elinde valizle garajdan 20 lira yazacak yere kısa mesafe diyen ve almayan taksiciye denk gelmemişler sanırım. yada hastaneden yanında birine tutanarak ancak yürüyebilen insanları almayan taksicileri görmemişler.ailenle kızınla eşinle bindiğin taksi şoförünün kırmızı ışıkta ana avrat küfrettiğine şahit olmamışlar. özel arabanız var diye göremiyorsunuz umarım birgün başınıza gelir ve uberin vatandaş için ne anlama geldiğini anlarsınız. yaşamayan anlayamıyor malesef

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.