Şimdi Ara

taksi için arac önerin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar ya biz sahine kimse artık binmediginden arabayı yenilemek istiyoruzda sizce parcası bol ve ucuz servis agı bol olan fiyat is 15 ile 20 arası degişiyo ben civic veya corolla 1.6 diyom 2002 2004 arası bu arada bu benim yeni nickim aligfb_07degişti

• pardon.... yanlis mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crein -- 18 Nisan 2006; 14:41:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: crein

quote:

Orjinalden alıntı: aligfb_1907

slm arkadaşlar ya biz sahine kimse artık binmediginden arabayı yenilemek istiyoruzda sizce parcası bol ve ucuz servis agı bol olan fiyat is 15 ile 20 arası degişiyo ben civic veya corolla 1.6 diyom 2002 2004 arası bu arada bu benim yeni nickim aligfb_07degişti

eskisi neydi ki... yenisini goruyoruz zaten

ikinci el accent veya megane olabilirmi?

• parcası pahalı megane accent sevmiyorum megane alanlar cok pahalı diyorlar parcasına
  • h2......
  • ya böle, getz , clio symbol fln dicem ama sen daha ii bilirsin arabanın müşteri kitlesi üzerindeki etkisiniCivic'te güzel bi seçim olabilir...hiç olmadı güzel bi 3.30Ci çek altına bak nası geliolar
  • bıraz daha zorlarsan albea multıjet benım arkadasım aldı en uygun oymus taksı ıcın

saygıalrımla...
  • Accent era olabilir. ya da biraz yüksek modeller doblo, kangoo, fusion gibi.
  • albea accent doblo

onca taksicinin bi bildiği vardır dimi
  • albea yakıt tüketimi yok suylada gidiyo
  •  taksi için arac önerin

tüplüsü iş yapar....
    ne gerek varki ucuz arabaya zaten plakaya ve durağa dünya kadar para veriyorsun ve gün boyu üzerindesin azcıkta konforun olsun dimi...
  • walla bilmiyorumda bursada bu aralar 1.3cdti astralar çok moda.taxi ve dolmuş baya gördüm.insanlar şahine albeaya falan binmiyolar bu araçları bekliyolar ki adam parasını çoktan amorti etmiştir.yada focus seda 1.6dizele bak güzelde olur hani.yada viyanadaki gibi e270cdi yada s350lerde olabilir tabi sen bilcen
  • Dizel olarak ; albea yada accent,

Yada sıralı LPG takılı Accent veya Honda City derim ben.
  • dizel bi clio bence iyi olur. Kocaman araba. bence ticari olarak kullanılan araçlar büyük olmalı...
  • yaw dediğin arabaların parçası boldur belki ama ucuz olduğunu sanmıyom

herhal symbol olur en mantıklısı yada albea

taksiye onlar gider diye düşünüyom ama etrafındaki taksiciler daha iyi bilir bencede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.