Şimdi Ara

KİA CEED DONANIM SEÇENEKLERİ (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KİA CEED DÜZ VİTES DİZEL İN FULL PAKEDİ VARMI LÜTFEN YARDIMMM

• yok malesef.
  • ORTA PAKETİ VARMI ??
  • evet var ''motion'' diye geçiyor.
  • çok sağol kardeş varmış sitesinede baktım. ancak bazı özellikleri bulamadım. mesela asr varmı bu araçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

çok sağol kardeş varmış sitesinede baktım. ancak bazı özellikleri bulamadım. mesela asr varmı bu araçta

ASR ve ESP(Kia'da TCS ve VSM diye geçiyor)sadece en üst paket olan Concept'te sunuluyor,onunda dediğim gibi düz vites seçeneği yok.
  • bugün galeride baktık ama araba sevdasına hiç bişe sormamışım :) büyük ihtimal alıyoruz bu arabayı çok sağol
  • quote:

bugün galeride baktık ama araba sevdasına hiç bişe sormamışım :) büyük ihtimal alıyoruz bu arabayı çok sağol

Rica ederim hayırlı olsun.Motion mı alıyosunuz Concept mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

bugün galeride baktık ama araba sevdasına hiç bişe sormamışım :) büyük ihtimal alıyoruz bu arabayı çok sağol

düz vites istediğimiz için mecbur motion :S concept olsaydı düz vites onu alırdık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

düz vites istediğimiz için mecbur motion :S concept olsaydı düz vites onu alırdık

Anladım,sağlık olsun.Motion da yeterince dolu zaten.

• teşekkürler. bu arada. bu araçta motion pakedinde. dışardaki havayı içeri almama özelliği varmı. mesela egzos kokusu var dışarda. hemen o anda kapatıp dışardaki havayı almamak istiyorum. o varmı? çok soru sordum ya
  • Sanırım siparişle araç getirme işine başlamışlar,bence galeriye bir sorun.Fazla bir fark olmaz arada,istediğiniz donanım paketini düz vitesle alabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.