Şimdi Ara

Taahhütsüz Yazlık İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum dersler bitti ve yaz tatili geldi. Eve 3 aylık internet bağlatmak istiyorum yaz için. Sonra zaten üniversite için kapattırmam gerekiyor. Biraz araştırdım , sadece Doping'i bulabildim 24 ay taahhütsüz. Kullanan arkadaşlar var mı? Doping nasıldır? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

• Peace* kullanıcısına yanıt
    Doping taahhütsüz 71 TL aylık diyor. TTNET'in üç aylık yalın internet 224 telefon hattı varsa 180 tl gibi birşey.

Daha uygun alternatif var mıdır acaba
  • himnet i ara 'himnet' ben taahhütsüz kışın 3 ay kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yaz için net alacağım ttnet'in falan yokmu ?

• TTnet in varmış arkadaşlar bugün gidip konuştum. Size ait bir sabit telefon hattınız varsa 73 tl . Yoksa da yalın internet seçeneği var , o da 88 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Doping taahhütsüz 71 TL aylık diyor. TTNET'in üç aylık yalın internet 224 telefon hattı varsa 180 tl gibi birşey.

Daha uygun alternatif var mıdır acaba

dun doping müsteri hizmetleriyle gorustum su an için taahhütsüz tarifemiz yoktur dedi
  • Himnet - Goonet - Binet gibi alternatif servis sağlayıcılarla da görüşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Himnet - Goonet - Binet gibi alternatif servis sağlayıcılarla da görüşün.

Hocam adlarını ilk kez duyuyorum bunların.Ne kadar iyi bir servistir bunlar ? mesela online oyunlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuckingPurfect

quote:

Hocam adlarını ilk kez duyuyorum bunların.Ne kadar iyi bir servistir bunlar ? mesela online oyunlarda

Değişen birşey yok hepsinin kullandığı altyapı Türk Telekom. TTNet veya diğerleri de dahil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peace*

TTnet in varmış arkadaşlar bugün gidip konuştum. Size ait bir sabit telefon hattınız varsa 73 tl . Yoksa da yalın internet seçeneği var , o da 88 tl.

Kardeş internet sitesinde yazmıyor tam olarak emin misin olduğuna bide fiyatlarını biliyor musun yani hızı kaç akk ne kadar?

• quote:

quote:

quote:

Değişen birşey yok hepsinin kullandığı altyapı Türk Telekom. TTNet veya diğerleri de dahil..

Hocam 4-5 ay kullanabileceğim taahhütsüz bir internet kampanya veya paket var mı bildiğiniz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 4-5 ay kullanabileceğim taahhütsüz bir internet kampanya veya paket var mı bildiğiniz?

Taahhütsüz paket hepsinde var. Fiyat ve detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.