Şimdi Ara

Swatch Saat Ücretsiz Bakım Günleri (5-18 Mart 2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
10.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Swatch Saat Ücretsiz Bakım Günleri (5-18 Mart 2012)

• Geçen seneki kampanyada pil değişimini de ücretsiz yapıyorlardı yanılmıyorsam. Sanırım bu sene yok. Yanılıyor muyum?

Ek: Şimdi geçen seneki kampanya şartalarına baktım, pil değişiminden bahsetmiyor, ama buna rağmen hatırladığım kadarıyla değişim yapıyorlardı. Bu sene de öyle olursa 2 adet pili bitmiş Swatch duruyor. Bizim burada 10 TL istiyorlar pil için. 20 TL kârım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 5 Mart 2012; 9:48:17 >
  • pil değişimini ücretsiz yapacaklarını hiç sanmıyorum
  • Geçen Hafta Ankara 365' de Swatch bayisinden kordon ve pil aldım. Kampanyanın 5-18 Mart arasında olacağını,
    beklersem pilin ücretsiz değiştirileceğini söyledi. Cam temizliği filanda yapıyorlarmış.
  • Ankara Ankamall deki swatch da yapıyormu bunu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 5 Mart 2012; 10:33:58 >
  • teşekkürler,seneye belki biter.geçen yılıda boş geçirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78powere

Geçen Hafta Ankara 365' de Swatch bayisinden kordon ve pil aldım. Kampanyanın 5-18 Mart arasında olacağını,
    beklersem pilin ücretsiz değiştirileceğini söyledi. Cam temizliği filanda yapıyorlarmış.

cam temizliği her zaman ücretsiz
  • Bozuk saati de ücretsiz tamir ederler mi?
  • Teşekkürler
  • saatimin 1 tane pimi düşdü,

tamir yapmıyorlarmış,
    başka yerde
    40 tl fiyat istediler.
  • konuyla ilgili link felan yokmu
    Hangi satış noktalarında yapılıyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kk_32

konuyla ilgili link felan yokmu
    Hangi satış noktalarında yapılıyor arkadaşlar

tüm swatch bayilerinde geçerli.
  • çizik kordon için filan bişeyler yapıyorlarmı bari?
  • Benim bildiğim camda çizik fln olursa camı değiştirmiyorlar ama değişmiş gibi geri veriyorlar.
  • çizik kordon için hiçbirşey yapmıyorlar, camdaki çizikleri gideriyorlar ama derin olmayanları... Pil değişimi yapıyorlar pil test etme cihazları var pil değerlerine göre bakıp değerlendiriyorlar... Bence bitik piliniz varsa onu takıp gidin benimkini değiştirmemişlerdi var deyip 2 ay sonra pili bitti saatin :)
  • az önce taksim swatch'ı aradım. saatimin pili bitmişti, bakım günleri kapsamında gittiğim takdirde ücretsiz değiştireceklerini söylediler. saatin camında çizikler de var, yarın akşam götüreceğim, sonuçlarını paylaşırım.
  • Değerli arkadaşlar, swatch saatlerde cam çizikleri için herhangi bir kampanyaya falan gerek yok, götürdüğünüz zaman camdaki çizikleri temizliyorlar. Benim saatimde oluşan çiziği hiçbir ücret talep etmeden camdaki çizikleri temizlediler. Cam temizliği için ücret almadıklarını ancak camın değişmesi halinde saatin İstanbul'a gitmesi gerektiğim 30 TL. ücret aldıklarını ve su geçirmezlik özelliğini yitirdiğini söylediler. Bir de çok sık cam temizliği yapılmaması gerektiğini belirttiler çünkü cam incelip daha kolay kırılır dediler.
  • gecen sene pil degisiminde camura yattı swatch taksim
    bu sene kordon degisimi isteyen plastık kordonlu bi swatch var ama
    kordon degıstıreceklerını hıc sanmam
    :(
  • Arkadaşlar hazı böyle bir konu açılmışken bir soru sorayım. Ben hediye bir saat alacağım da swatchtanhttp://www.saatci.com/ vehttp://www.saatturk.com/ vehttp://www.hizlisaat.com da swatchın orjinal satış sitesine göre ürünler daha ucuz. Acaba bilgisi olan var mı orjinalliği hakkında? Eğer bu sitelerdeki ürünler orjinalse oralardan almayı düşünüyorumda.

• Pili bitik saatim duruyordu kenarda götüreyim değiştirsinler zamanında iyi para vermiştim ama pili cok çabuk bitiyor 10 liralık dandik saatim yıllardır bitmedi gitti
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.