Şimdi Ara

Superonline Hız artinca ping artma olayi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    01/07/2014 tarihinde gece saatlerinde ( dün ) internetim kesildi ve 2-3 saat sonra geldi müşteri hizmetlerini 20 dk bekledikden sonra :D sağolsunlar açtılar bakım var göremiyoruz bilgilerinizi sabah arayın diye başlarından savdılar , artık ne yaptılarsa 14xxx de olan hızım 16383 e çıkartılmış ve ping değerim 17-20 arasindan 50-60 arasina firlamiş durum da . görünür de aslında pek büyük fark olmasa da online oyun oynayan biri için can sıkıcı bir durum . zamanın da bilen biri ile hiziniz 16 mb sabitlendiği için ping değeriniz böyle 2 mb azaltıyorum tekrar bakar mısınız şeklinde denemelerimiz olmuştu ve gerçekten işe yaramıştı yaklaşık 1 sene oluyordur. 1 sene sonra böyle birşeyin olması ve müşteri hizmetlerine bir türlü anlatamam da cabası nasıl anlaşacağız bilemedim o yüzden konu açtım tavsiyeleriniz dahilin de tekrar bağlanacağım artık . ben santralımı değştirdiklerini düşünüyorum istanbul da görünüyor ip adresim ve ben eskişehirdeyim port değişikliği felan mı talep etmem gerek ? benim iznim dahilinde zaten bozdukları sistemi nasıl düzelttireceğimi bilmiyorum . yardimci olursaniz sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.