Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam pingler harikada sadece türkiye için geçerli , yurt dışı bağlantılar berbatın ötesinde frankfurt la 1mb hızında bağlanıyorum ,youtubeden normal video izlemek ölüm.. ttnetle youtubeden hd olmayan videoları rahat izlerdim ama 10mb le oda izlenmiyor.
  • TR düzeldi, Yurtdışı da olması gerekenin (ping olarak) 2-3 katı civarında geziniyor. Şu an buna da şükür. Botaş ihalesiyle sanırım baya büyük değişimlere giriştiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

TR düzeldi, Yurtdışı da olması gerekenin (ping olarak) 2-3 katı civarında geziniyor. Şu an buna da şükür. Botaş ihalesiyle sanırım baya büyük değişimlere giriştiler.

botaş ne alaka ?
  • Arkadaşlar Eryaman 1. etapta(pazarın arka tarafı camininarkası) oturan arkadaşlardan memnuniyetlerini ya da şikayetlerini yazarlarsa memnun olurum.10 mbps limitsiz almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

TR düzeldi, Yurtdışı da olması gerekenin (ping olarak) 2-3 katı civarında geziniyor. Şu an buna da şükür. Botaş ihalesiyle sanırım baya büyük değişimlere giriştiler.

botaş ne alaka ?

Superonline Botaş'ın fiber optik altyapısını kiraladı ya o yüzden demiştim.
  • ankara etlikte sokaklarda yerden mavi mavi borular çıkıyor. internetle bir alakası varmıdır?
  • Dostlar iyi akşamlar. Ben de batıkentteyim ve bu gün bağlandı. Şimdilik maaşallahı var, inşallah hep böyle olur hızlar..

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu
  • 2 gündür internet normale döndü. Yurtdışı çıkışlarda da bir sorun yaşamadım.

Ping yükselmesi olayı gitti, ufak dalgalanmalar var gibi ama, geçenki berbat günlere benzemiyor.

Online oyun oynadığım için, hızdan çok pinge önem veriyorum, yurtdışı çıkışlar olması gerektiği gibi.

• Asayiş berkemal ! :P
  • Bugün biraz şevkim kırıldı. Binaya bırakılan formlar bina tarafından onaylansa bile merkezin onayı gerekiyormuş. Yani merkez binayı yatırımsal olarak yeterli görmezse bina onaylasa bile hizmet gelmeyebiliyormuş. Şimdi birde onaylandı mı diye bekleyeceğiz.
  • Çok saçma, bunu size kim söyledi acaba? Bizim site'nin yaş ortalaması oldukça yüksektir, teknoloji düşkünlüğü alt düzeydedir, ama hat çekildi. Ben şu ana kadar sitedeki tek aboneymişim. Binada da şu ana kadar tek aboneyim.
  • Yapılan sözleşmelere merkezden onay verilmesi doğru, aynen biz de site olarak onaylamalarını bekliyoruz. Yeterli görüp görmeme olayını da bilmiyorum ama sanırım öyle değildir zaten blackice_serkan'ın yazdığı bunu doğrular nitelikte.
  • ankarada fiber kullananlar www.speedtest.net adresinden :

Paris / Fransa

Frankfurt / Almanya

Londra / İngiltere

sunucularından test yapıp resmi buraya koyabilirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 7 Ocak 2010; 0:14:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Çok saçma, bunu size kim söyledi acaba? Bizim site'nin yaş ortalaması oldukça yüksektir, teknoloji düşkünlüğü alt düzeydedir, ama hat çekildi. Ben şu ana kadar sitedeki tek aboneymişim. Binada da şu ana kadar tek aboneyim.

Konuştuğum kişi, ulubay dijitalin görevlisiydi. Dediği, "biz yaptığımız işden para kazanıyoruz, firmada yayılmaya çalışıyor ama genede binayı onaylamak merkezin işi" dedi. Bilemiyorum umarım sonu dediğiniz gibi olur.
  • Ankara Eryaman - 20MBit

• quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

quote:

Çok saçma, bunu size kim söyledi acaba? Bizim site'nin yaş ortalaması oldukça yüksektir, teknoloji düşkünlüğü alt düzeydedir, ama hat çekildi. Ben şu ana kadar sitedeki tek aboneymişim. Binada da şu ana kadar tek aboneyim.

Konuştuğum kişi, ulubay dijitalin görevlisiydi. Dediği, "biz yaptığımız işden para kazanıyoruz, firmada yayılmaya çalışıyor ama genede binayı onaylamak merkezin işi" dedi. Bilemiyorum umarım sonu dediğiniz gibi olur.

sistemi kuranların başındaki kişi ile şans esri görüşmüştüm ben (A-teknoloji firmasının) bölgelerdeki altyapı kurmak için uygun şartları taşıyan binalara protokol ekiplerini yolluyor yada sitelere siteden onayı alırlarsa kuruyorlar zaten oturduğun yer altyapı için uygunsa ekipler öyle gelmiştir.

• quote:

bende saygınlar ın yanında pazarkent sitesinde oturyorum veterınerın oldugu site, saygınlarda fiber var bızım site sistemde gorunmuyoır ama sitenın 4 bir yanından gecırdıler hatlarını , bizim sitede yaslı hep nasıl basvurdn ne kadar zamanda bagladılar?

birde bizim site100 ev fılan ar hepsı dubleks ? sizce bı tek ben istesem baglıyorlarmı?

teşekkuler, evin tam yeri metro dan mesa ya giderken halı saha ve yenı buyuk parkın tam karsısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

bende saygınlar ın yanında pazarkent sitesinde oturyorum veterınerın oldugu site, saygınlarda fiber var bızım site sistemde gorunmuyoır ama sitenın 4 bir yanından gecırdıler hatlarını , bizim sitede yaslı hep nasıl basvurdn ne kadar zamanda bagladılar?

birde bizim site100 ev fılan ar hepsı dubleks ? sizce bı tek ben istesem baglıyorlarmı?

teşekkuler, evin tam yeri metro dan mesa ya giderken halı saha ve yenı buyuk parkın tam karsısı...

Siteye gelmediyse eğer bağlayacaklarını sanmıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığınızda hangi sitede oturuyorsunuz diye sorup kontrol ediyorlar, siteye gelmişse abone olabileceğinizi söylüyorlar. Site yönetimine başvurmayı deneyebilirsiniz talep etmeleri için.
    Bizim siteye geldiğinde tüm blokların girişlerine afişler asmışlar ve posta kutularına kart bırakmışlardı. Bizim biraz problemli oldu çünkü, o bayinin bayiliği iptal edilmiş, ben bekledim 1 hafta kadar ne gelen var ne giden. En son aradım MH'ni onlar başka bir bayi vasıtası ile kurulumu gerçekleştirdiler. Araya yılbaşı girdiği için kurulum 3 gün sonra yapılabildi.

• teşekkurler kardess, su an smile taahutum var bıtınce direk basvurayımm taahhut vermeden baska bır yere o zamann;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

teşekkurler kardess, su an smile taahutum var bıtınce direk basvurayımm taahhut vermeden baska bır yere o zamann;)

Süperonline'a geçersen taahutü onlar karşılıyor
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.