Şimdi Ara

Superonline Fiber Abonelik Başlatırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, binamıza Superonline fiber altyapısı geldi, eve kadar fiber çekiyorlar ftth oluyor galiba. 100 mbps ve tv+ paketi için 255 teklif ettiler 12 ay taahhütle. Abonelik başlatacağım ancak kafama takılan birkaç nokta var.

Hangi modemi tercih etmeliyim? Wifi 6 yı sadece laptop destekliyor, wifi 5 destekleyen cihazlarda sıkıntı oluşur mu?

TV+ kullananlar memnun mu? YouTube a giriliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnifeRex -- 13 Aralık 2022; 16:9:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Çok pahalı fiyatlar çok yüksek
    TV yi hiç almayın bulaşmayın o tv zaten başlı başına büyük sorun baş belası
    Araştırmanızı çok iyi yapın en basiti kronik ses senkron problemi yaşarsınız dahasını söylemeyeyim

Verdikleri modem Router çöp hiç bir şey yapılmıyor ayarları değiştirilmiyor tak kullan şeklinde
    Birazdan söyleyeceklerimi verdikleri modem ile çözemezsiniz zaten çözmek isterseniz ekstra modem Router almak zorunda kalacaksınız ve aylık yıllık vpn vs kullanmak zorunda kalacaksınız
    Ha yok ben atıyorum 200-300 TL veririm fibere geçerim Google YouTube takılıyorum derseniz o başka ama o zamanda da fiber çok fazla gereksiz masraf yani neresinden tutarsanız tutun bi şekilde elimizde kalıyor

Superonline da sansürün alası var superonline demek sansür demek
    Hiç bulaşmayın kullanmayın aldırmayın

Superonline ile en basiti telegram discord da sesli sohbet yapmak istediğinizde yapamazsınız
    Sesli sohbet yapmak için ekstra modem Router almak zorunda kalırsınız ve buna ek olarak vpn alıp kullanmak zorunda kalırsınız aksi halde bu dediğim en basit şeyleri yapamazsınız

Speedtestler de uçuyoruz kaçıyoruz ama en basiti bi cs go da Ping çok yüksek ve sürekli sorunlarla karşılaşırsınız
    Sorunları aşmak için sürekli çözüm egzersizisi yapmak zorunda kalırsınız

En iyisi superonline a hiç bulaşmamak abartmıyorum açın Google ı şikayetvar I araştırın evdeki net TTnet vdsl 35/5 iptal edip superonline fiber abonesi oldum eve kadar fiber Ttnet vdsl ile yıllardır yaşamadığım şeyler fiber e geçtiğimden beri 2 aydır yaşıyorum
    Ttnet vdsl i mumla arıyorum arattırıyorlar

Aşağıdaki 3 link verdim lütfen zaman ayırıp okuyun anlamaya çalışın o zaman daha iyi anlarsınız

https://www.sikayetvar.com/superonline

https://forum.donanimhaber.com/superonline-dan-uzak-durun-kesinlikle-bulasmayin--154529960

https://forum.donanimhaber.com/superonline-fiber-ultra-kati-sansur-ve-yavaslatma-teknolojisi--151733162

Superonline Fiber Abonelik Başlatırken Nelere Dikkat Edilmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 13 Aralık 2022; 17:17:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bütün firmalarda aşağı yukarı bu kadar şikayet var. Adresimde fiber veren tek firma superonline, deneyeceğim şansımı.

• Her firmada sorun var ancak en sorunlusu, superonline altyapı varsa vodafone üzerinden hizmet alabilirsiniz kötünün iyisi.

https://forum.donanimhaber.com/superonline-altyapisindan-vodafone-fiber-kullanmak-fiberlendim--147411736

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 13 Aralık 2022; 23:44:38 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Vodafone ile de görüştüm ama fiyatlar yüksek geldi. Sitesindeki fiyatlarla farklı fiyat söylediler. Superonline 375 tl ye 24 ay taahhütle 200 mbps + samsung tab a7 lite alacağım. Zaten evde de tablet ihtiyacı vardı iyi denk geldi. Modem konusunda bir öneriniz var mıdır eğer biliyorsanız? ZTE istediğimi söyledim kurulum ekibine ama.

• Tüm iss lerde sorun var tamam ama en sorunlusu en baş belası superonline
    Diğer iss lerde yaşanan sorunlar Ping hız düşüşü bağlantı koması vs sorunlarına ek olarak superonline ile otomatik sansür kısıtlama bant daraltması yaşayacaksın sabit

Ont+ Zte h3600 verebilirler Wi-Fi sinyal kalitesi iyi haricinde arayüz ayarlar vs falan hiçbir şey yapılmıyor değiştirilmiyor tak kullan devam et şeklinde

O yüzden hiçbir şey yapılmadığı için modem Router almak zorunda kaldım
    Keenetic hero dsl + vpn warp+ vs ayarlardım ayarlardan şu cihaz-lar için vpn i aktif et olarak ayarlardım aksi halde discord telegram da sesli sohbet yapamıyorum

tv ye hiç bulaşma abartmıyorum superonline ayrı bi sorun tv ayrı bi sorun

Valla beni bizi dinlersen superonline hiç bulaşma mümkünse başka iss tercih et
    pahalı ucuz diye tercihin olmasın seçenekler arasında superonline varsa benim gibi diğer kullanıcılar gibi modem Router vpn masrafı vs yapmak zorunda kalabilirsin yani Yağmurdan kaçarken doluya tutulma

Ttnet 35/5 Vdsl i mumla arıyorum arattırıyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.