Şimdi Ara

Süperonline En Son Bomba Bilgi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de baştan çok şaşırdım, hiçbir telekomünikasyon şirketi böyle bir geri çekilme yapmazdı dedim kendi kendime
    bir an düşündüm adil kullanım kotası bile olsa SOLa geçeyim dedim ama tabiki de tilkinin döneceği yer kürkçü dükkânıdır misali hayalkırıklığına uğradım
    siz serap görüyorsunuz bizi de çöle sürüklemeyin, ne demişler bahtsız bedeviyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Acaba 1 nisan günü süperonlinein sitesinde kocaman bir ŞAKAA yazısı çıkma olasılığı nedir. =)

ümidimi buna bağlar oldum

kocaman bir SIFIR. böyle bişey yapmazlar. cocuk oyuncagimi bu koskocaman şirket 1 nisanla mi ugrasacak birakin Allah aşkına.
    Fazla da umutla beklemeyin kullanicilara böyle bi hak veya geri dönüşüm saglamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keabus

Arkadaşlar nihayet iptal başvurumun üzerinden 9 gün sonra arayıp iptal işlemini gerçekleştirdiler. Önce bana eğer kota aşımı için 50 GB yetmiyorsa sizi 69 TL olaran 20 MB bağlantı hızı olan ve kotası 100 GB olan tarifeye geçirelim dediler ya da dilerseniz 10 MB sınırsız pro pakete geçirelim dediler 99 TL ye. Yani anlayacağınız saçma sapan tekliflerle döndüler ve ben de tabi ki kesin olarak iptal ettirmek istediğimi söyledim.

Aboneliğimin 2. gününde iptal talebinde bulunduğumdan dolayı bana sadece 2 günlük kullanım ücreti ve hat açma ücreti oaln 29 TL yi fatura edeceklerini söylediler. Bende daha önce defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüğümü ve müşteri hizmetleri takım lideri dahil bana hat açma ücretinin yansıtılmayacağını söylediğini fakat şimdi hat açma ücretinin yansıtılacağını söylüyorsunuz dediğimde "peki o zaman şimdiden fatura itiraz kaydı oluşturalım, olası ittiranızı şimdiden sisteme girmiş olalım" dedi.

Kısaca arkadaşlar sadece 2 gün süren fiber aboneliğim bu şekilde sona erdi, bir daha da yüzüne bile bakmam SOL'un bu tarifelerle.

adamlar illa 13 saat kullanıma göre ayarlamışlar kendilerini (tüm tarifelerini)..illa 13 saatte sınırsız bağlantıların kotalarını :D doldurtacaklar...sonra 29 gün 11 saat 512kb...:D:D

• Müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşma sonucu öğrendiklerimi paylaşayım arkadaşlar:

- 15 Nisan 2010 tarihine kadar "Adil Kullanım Kotası" sebebiyle Superonline ile ilişiğini kesme talebinde bulunanlardan "Sözleşme iptal tazminatı" alınmayacakmış.

- Ancak verdikleri modemi geri alıyorlarmış.

- İptal başvurusunda bulunduktan sonraki 48 saat içinde hizmetiniz kapatılıyormuş.

Şahsen ben 7-10 Nisan arası bir tarihte iptal başvurusunda bulunacağım. TTNet 1mbps ADSL bağlantıma geri döneceğim.
  • An itibari ile artık bölgemde quicknet hizmeti verilir mi? Beklentisini bırakmış ve 24 ay uydunet taahhüdü vermiş bulunmaktayım. Hepimize geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

An itibari ile artık bölgemde quicknet hizmeti verilir mi? Beklentisini bırakmış ve 24 ay uydunet taahhüdü vermiş bulunmaktayım. Hepimize geçmiş olsun.

Aynen ben de uydunet 2m limitsize yazılacağım,bir de 24 ay tahahüt olmasa güzel olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilsev

Müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşma sonucu öğrendiklerimi paylaşayım arkadaşlar:

- 15 Nisan 2010 tarihine kadar "Adil Kullanım Kotası" sebebiyle Superonline ile ilişiğini kesme talebinde bulunanlardan "Sözleşme iptal tazminatı" alınmayacakmış.

- İptal başvurusunda bulunduktan sonraki 48 saat içinde hizmetiniz kapatılıyormuş.

Şahsen ben 7-10 Nisan arası bir tarihte iptal başvurusunda bulunacağım. TTNet 1mbps ADSL bağlantıma geri döneceğim.

tamam tazminat almıyolar ve modemi geri alıyolar burda bi sorun yok peki kurulum ücreti olan 100 küsür tl ile ilk ay 49 tl yerine 9.95 vermiştik kalan kısmınıda istiyolar mı? yani bu 9/B sadece tazminat konusunda mı yanımızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jabbuk -- 27 Mart 2010; 15:58:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jabbuk

quote:

Müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşma sonucu öğrendiklerimi paylaşayım arkadaşlar:

tamam tazminat almıyolar ve modemi geri alıyolar burda bi sorun yok peki kurulum ücreti olan 100 küsür tl ile ilk ay 49 tl yerine 9.95 vermiştik kalan kısmınıda istiyolar mı? yani bu 9/B sadece tazminat konusunda mı yanımızda?

Benim bildiğim yukarıda saydıklarınız zaten tazminat oluyor (yani içinde) bennce modemi antetli kağıt almadan geri vermeyin .
    Daha detaylı açıklamayı iptal eden arkadaşlar yapacaklardır.

• benim bildiğim de tazminat tüm bunlara ek olarak + verilecek bir ücret olması lazım ama dediğiniz gibi iptal ettiren ve sözleşmeli iptal ettiren arkadaşlar bu konuda tecrübelerini ve bilgilerini aktarırlarsa daha verimli olacaktır. Şunu da belirtmek isterim ve şimdiden özür dilemek isterim bende şahsen bu gelişen olaylara çok tepkiliyim ve bende henüz şubatta bağlatırdım fiberi burda iptal ettirme girişimde bulununan ve hatta iptal ettiren arkadaşlara biraz kobay gibi yaklaşılıyopmuş gibi bir izlenim oluşabilir onun için dediğim gibi şimdiden özür dilerim amaç burda "bakalım iptal ettirenlere nasıl bir muamele yapıyolar onlara patlarsa biz iptal ettirmeyelim" mantığı değil kesinlikle şahsen bende iptal ettiricem fakat eğer dediğim gibi sonunda ağır bir maddi yükümlülüğün altına girmeyide pek göze alamıyorum bu açıdan şu anda sol elimi kolumu bağlamış durumda taki iptal ettiren arkadaşlardan olumlu bir sinyal alana değin. Ve şundan da gayet eminim gerek bu forumda gereksede iptal ettirmeyi içniden geçirip benzer nedenlerle bişey yapamayan çok mağdur bulunmaktadır. İşte bu yüzden iptal ettiren arkadaşların deneyimlerini paylaşmaları çok daha fazla önem kazanıyor... Saygılar biraz uzun oldu kusura bakmayın...

• Adamlar toplantıda taş çatlasa %5 -% 10 iptal olur oda bizi etkilemez diyorlardı.
    Yani yapacağınız bir şey yok. (Uydu net haricinde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hightechx

Adamlar toplantıda taş çatlasa %5 -% 10 iptal olur oda bizi etkilemez diyorlardı.

Bu tarz düşünceler anca bizim ülkemizde oluyor. Eğitimsiz yöneticiler ve tekel anlayışı... Acınası bir toplumun arkasında getirdiği şeyler, 100 mbps neyimize ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphotep_2000

quote:

Orijinalden alıntı: jabbuk

quote:

Benim bildiğim yukarıda saydıklarınız zaten tazminat oluyor (yani içinde) bennce modemi antetli kağıt almadan geri vermeyin .
    Daha detaylı açıklamayı iptal eden arkadaşlar yapacaklardır.

Antetli kağıt almadan geri vermeyin demişsiniz. Bunu biraz açabilirmisiniz? Antetli kağıt nedir? Hangi durumlarda ne işe yarar?

• http://www.superonline.net/bireysel/ucretlendirme/superfiber-double.aspx

adrese gidip te pro paket fiyatlarını gorebilirsiniz,yukarıdaki form cevaplarında hayali seyler yazılmış fiyatlar filan verilmiş şakamı yapıyorsunuz,karsınızdaki firma değil de bakkal dukkanımı ucuz çikolata satıyolar,mantıklı düşünelim net bilgi superonline resmi sayfasından yapıldı.
    Anlamamkta diretmeyin sadece kendinize gereksiz umutlar verirsiniz hayal kurmak güzeldir ama belli seviyelrde lütfen
  • Ben onları Türk telekomun şu fiber adsl olayı bi yaygınlaşsın görürüm! her yere fiber döşediler elbet bi gün ev kullanıcısına da sunacaklar bu hizmetiii
    quote:

Orijinalden alıntı: metanol

quote:

Orijinalden alıntı: hightechx

Adamlar toplantıda taş çatlasa %5 -% 10 iptal olur oda bizi etkilemez diyorlardı.

Bu tarz düşünceler anca bizim ülkemizde oluyor. Eğitimsiz yöneticiler ve tekel anlayışı... Acınası bir toplumun arkasında getirdiği şeyler, 100 mbps neyimize ki?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.