Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

içindeki çocuk hala ölmemiş adamın.

bölüm güzeldi. keşke crowley bilseydi nesnelerin tek kullanımlık olduğunu.
  • güzeldi, gerçek supernatural bu işte
  • Deanin ringdeki havalarına koptum birde crowley sopa ile ikinci hamle yapmaya çalışması komik olmuş.

• Önceki bölümden daha güzeldi. Dean gene yardı. Lucifer vurur dikiş atarlar, crowley vurur toprak atarlar.

Rio rolünde Jackie Debatin fenaydı. Adamlar bizi duşa sokmaya ant içmiş. Banyo günlerini perşembe gecesine ayarladım, cuma akşamına denk gelmesi de iyi oldu cuma temizliği de aradan çıkmış oluyor.

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

• Hand of god olayı çok sıkıntılı. Olsa olsa 3-5 tane bi şey vardır, 2 tanesi zaten heba oldu.
  • Crowley'i görünce aklıma Game of Thrones'da ki Theon geldi.
  • Akıcı bir bölüm değildi.
  • Bölüm iyiydi.

Simmons'un crowley'e yardımcı olmayacağını hepimiz tahmin ediyorduk zaten. Birde şu şeytanların ışınlanmalarını çözemedim bir türlü. Crowley son anda yere düşünce kaçtı peki neden 10 saniye önce tüymedi veya Lucifer, Crowley asayı kapınca neden tüymüyorda ölmeyi bekliyor?

Bu arada Cass, Lucifer rolünü iyi yapamaz diye düşünüyordum fakat gördüğümüz kadarıyla gayet iyi gidiyor..
  • O saçma luciferdan kaçamaması lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msa1903

Bölüm iyiydi.

Simmons'un crowley'e yardımcı olmayacağını hepimiz tahmin ediyorduk zaten. Birde şu şeytanların ışınlanmalarını çözemedim bir türlü. Crowley son anda yere düşünce kaçtı peki neden 10 saniye önce tüymedi veya Lucifer, Crowley asayı kapınca neden tüymüyorda ölmeyi bekliyor?

Bu arada Cass, Lucifer rolünü iyi yapamaz diye düşünüyordum fakat gördüğümüz kadarıyla gayet iyi gidiyor..

Aynen 11 sezondur olan normal bir şey ama hala nasıl işlediğini bilmiyoruz O zaman her kıçı sıkıştıklarında kaçabilmeleri lazım
  • Eğer seneryo böyle devam edecekse Lucifer i kafesten hiç çıkarmasalar daha iyi olurdu. 5. Sezondaki Lucifere bakıyorum bir ağırlığı var birde şimdikine bakıyorum iyice ele ayağa düşürmüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedViper

Eğer seneryo böyle devam edecekse Lucifer i kafesten hiç çıkarmasalar daha iyi olurdu. 5. Sezondaki Lucifere bakıyorum bir ağırlığı var birde şimdikine bakıyorum iyice ele ayağa düşürmüşler

Aynen demekki herkes böyle düşünüyor bundan dolayı galiba önümüzdeki bölüm mark p. Geri dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

Son bölüm fena değildi.

O değil de Lucifer ne kadar iyi rol yaparsa yapsın onca yıldır aynı yola baş koyan adamların Cass'te bir sorun olduğunu anlamaları gerekirdi. Özelikle de Dean'den beklerdim bunu. Neyse zaten Lucifer de dayanamadı açık etti kendini

hocam nasıl açık etsin ki? misha collins normal castiel oynar gibi oynuyordu. eski karakterine devam ediyordu yani. lucifer halindeyken rol yapıyor yani aslında anlatabilmişimdir umarım

bölüm çok iyiydi bu arada.

Rol yaptığını biliyorum elbette :D Dean ve Sam Cass'te bir sorun olduğunu anlamalıydı diyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 28 Şubat 2016; 21:44:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mark pellegrinoyu istiyoruz
  • Arkadaş diğer bölüm neden 23 Mart 'ta yahu. O kadar dizi izliyorum ama en sabırsızlıkla beklediğim bu.

• Ara verdiği iyi oluyor bazen biraz nefes alalım.
  • Ara verdiği iyi olmuş. Diğer dizilerde başladıydı boşlukta onlara devam ederim.
  • Güzelmi o dizi nasıl acaba?
  • Fotoğraftaki kişi Mark Pellegrino olabilir mi ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

• sezon finalinde artık kardeşlerden birinin kesin ölüceği kanaatindeyim sam luciyle yıne kafese gıdebilir.
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.