Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amara bir antrikottur. Henüz yeni çıkmış portakal kabuklu kekin, fırındaki taze ekmeğin kokusudur. Kendisi anzer balıdır, bir çay kaşığı adamı sarhoş eder. Bir mandarin ördeğidir, güzelliğiyle dumur eder. Bir sözüyle jigglypuff gibidir uyku getirir. İskender'in üzerine dökülen cızır cızır eden yağdır. Her ne kadar dizideki lakabı karanlıkta olsa erekte günlerimin aydınlığıdır. Memintoları kıyılarıma dimdik bir dağdır, Nasuh Mahruki kesilirim o dağlara...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bölümü izleyen var mı? Güzel miydi?

Fena değil. Nazi dönemi, zaman yolculuğu falan var.

Sonda da Cass'in Luci olduğunu öğreniyorlar.
  • Güzel bölümdü. Önemli bir olay açıklandı izlemeyi düşünenler var ise.

• Luciferin gülüşe koptum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Tövbeler olsun. Hayırlısıyla seni kafa going to go
  • güzel bölümdü
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Oscar'ı bekle asıl tövbeyi o zaman çekeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Oscar'ı bekle asıl tövbeyi o zaman çekeceksin.

Çok eksiğim var benim daha piyu.

• Man of Letters ile ilgili olan her bölüm gibi süper bir bölümdü.
  • Lucifer bu kadar çabuk kendisini göstermesi hakikaten kötü oldu. Böyle daha iyi gibiydi sanki.
    Anlamadığım nokta bu dean oraya gitti ama boşa gitmiş gibi oldu. Tanrının elide hiç bir işe yaramaz oldu.
  • Bölüm güzeldi ama pek doyurucu değildi, senaryo zorlamaydı biraz. 2 bölüm önceki skandal bölüme bakarsak her türlü gideri vardı o ayrı. Misha Collins'in oyunculuğu çok iyi özellikle sesini değiştirmesi baya iyi.
  • Lucifer Amara'yı yok edip tek güç olarak kalmak istiyor ama Amara'nın gücüne karşı koyacağını sanmıyorum.İlerde Amara'ya itaat edecek gibi ya da öyle görünecek.
  • iyi bölümdü bee.

• 2 kötü bölümden sonra son bölüm güzeldi. Dizide böyle gizem dolu bölümlerin çoğalması gerekiyor. Hayalet, kurt adam vb. varlıkların bir esprisi yok artık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 21 Şubat 2016; 22:30:56 >
  • Son bölüm fena değildi.

O değil de Lucifer ne kadar iyi rol yaparsa yapsın onca yıldır aynı yola baş koyan adamların Cass'te bir sorun olduğunu anlamaları gerekirdi. Özelikle de Dean'den beklerdim bunu. Neyse zaten Lucifer de dayanamadı açık etti kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

Son bölüm fena değildi.

O değil de Lucifer ne kadar iyi rol yaparsa yapsın onca yıldır aynı yola baş koyan adamların Cass'te bir sorun olduğunu anlamaları gerekirdi. Özelikle de Dean'den beklerdim bunu. Neyse zaten Lucifer de dayanamadı açık etti kendini

hocam nasıl açık etsin ki? misha collins normal castiel oynar gibi oynuyordu. eski karakterine devam ediyordu yani. lucifer halindeyken rol yapıyor yani aslında anlatabilmişimdir umarım

bölüm çok iyiydi bu arada.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Amara üzerime yıldırımlar yağdırsın
  • luci ve crowley on numaraydı.. tabii birde dean 'nin ring eglencesi
  • Bölüm güzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.