Şimdi Ara

Supergirl (2015) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben o kadar dizi arasında tercih etmedim zaten biraz teenage havasıda var dizide.
  • Dünyanın en dandik dizisi olmaya aday dizi, Supergirln52 ile hiç bir alakası yok...
  • Bleeding Cool'un haberine göre ilerleyen bölümlerde Grant Gustin, Flash olarak gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 26 Kasım 2015; 23:15:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunye 4 bolum dayandi biraktim gecen hafta. Flash da gelsin de once git dayak ye sonra ogren git dov bitsin bolumu ogretsin birazda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimmy olsen ı bildiğin NBA basketbolcusu yapmışlar. Lan bu adam gerçekte kısa boylu kırmızı saçlı çilli birisi
  • Kriptonitlere gelesin supergirl de kurtulalim senden.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Aslında Winn'i oynayan eleman o role yakışırmış.
  • Yedi bölüm daha eklendi ilk sezona, 20 bölüm olacak toplam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bence de baya kız çocukları için yapılmış bi dizi kıvamında ama flash'la ortak bölümler olacaksa işler değişebilir

http://geekstra.com/2015/11/30/supergirlden-guzel-haber/

• Bu Sam Lane her dizide milleti sinir etmek için var sanırım.
    Sonu güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanturk83

valla bence de baya kız çocukları için yapılmış bi dizi kıvamında ama flash'la ortak bölümler olacaksa işler değişebilir

http://geekstra.com/2015/11/30/supergirlden-guzel-haber/

Flash herkesin yardımına koşuyor valla

• martian hunter dizide göründü. karakteri itibariyle her bölümde görünecekde gibi.
  • gözlerini kırmızı gördüğüm ilk anda aklıma martian gelmişti ama sinema evreni kurulurken izin vermezler diyordum hep. neyseki martian çıktı da supergirl ü bırakma düşünce şimdilik askıya alındı. dizi iyi olmasa da aşırı batırmadıkları sürece mm için devam ederim.
  • Oliver in ask 6 geni, Barry nin ask cikmazlari derken bide bu kizin ask acisini cekemeyecegim...
    en iyisi jessica jones.. ask mesk yok.. direkt ikinci asamaya geciyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudhudavendi -- 8 Aralık 2015; 16:39:09 >
  • İzlenmez abi ya,dizinin kendine çeken hiç bir yanı yok. 0 heyecan 0 gizem... Arrow,Flash ikiliside mala bağlıyor bazen ama ikisinde de gizem ve heyecan var izlettiriyorlar kendilerini. Bu dizi tamamen vakit kaybı.

• Adamı, Cyborg Superman diye kitlediler vay arkadaş.

CW dizisi olsaydı panelde çıkıp ben Martian Manhunter'ım derdi
  • Smallville'in ilk 3 sezonundaki işkenceyi çekmeyen insanlar bu diziyi anlayamaz hacı. Ben o yüzden beğeniyorum. Kaliteli oyuncular var sadece zaman meselesi. Bir de çekim ekibi çok toy duruyor efektler filan traş. Ama ileride toparlayabilirler zaten ergenler iyi izliyor reytingler güzel.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Smallville bu diziden daha iyiydi abi, tabii kendi görüşüm
  • mahmudhudavendi kullanıcısına yanıt
    Hocam onlarda yatak , duvar kırıyor biraz sakin olsunlar. 40 yıldır karşı cins görmemiş gibiydiler

• bence de smallville daha iyi ama bu da fena değil. martian bu galiba diye merakla bekliyordum kaç bölümdür. ama işte dizi de kullandırmazlar karakteri diye cyborg superman olayına tmm diyordum. bu bölüm beni sevindirdi. umarım daha aktif görürüz ilerde.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.