Şimdi Ara

Supergirl (2015) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

Elektriği nasıl kullanacağını bilmeden kablolarda koşmaya başladı eleman Gözlüğü çıkarınca tanınmama olayı artık çok saçma gelmeye başladı, dövüş sahneleri ve efektler hala çöp. Burada bırakıyorum sezon bitince yorumlara göre devam ederim.

Bu hafta cıkan 4. bolum mu yoksa 5 mi beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı çeviri sitesinde soyle bir not var beyler;

'' Not: 5. bölümdür ve CBS kanalı, henüz daha 4. bölüm yayınlamadan bu bölümü öne çekti. ''

• Ark_balee kullanıcısına yanıt
    Imdb'ye göre sıkıntı yok. 4. Bölüm ile 5. bölüm yer değiştirmiş olabilir ama yayın sırasında bir sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Imdb'ye göre sıkıntı yok. 4. Bölüm ile 5. bölüm yer değiştirmiş olabilir ama yayın sırasında bir sıkıntı yok

Tesekkurler bilgi icin tamamdır

Rica etsem altyazı atar mısınız yeni bolum linki

Hocam aslında çok basit. Son kısımda 4 yazıyor haftaya 5 yazcan çıkınca:)
    Bende boni den görmüştüm.

http://dizilab.com/captions/supergirl/sezon-1/tr/4.vtt

Altyazı henüz çıkmamış, akşama doğru çıkarmış.
    Dün akşam dizi sitesinden izledim bölüm sırası ile ilgili bir durum yoktu. Bölümler konudan bağımsız diye sıralarını değiştirmişler anlaşılan.
    Benzer bir durum Community'de olmuştu 3x03 ile 3x04 yer değiştirmişti hatta dizide bunla dalga da geçmişlerdi

Altyazı linki
    http://altyazi.org/sub/m/49598/Supergirl.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Hocam aslında çok basit. Son kısımda 4 yazıyor haftaya 5 yazcan çıkınca:)
    Bende boni den görmüştüm.

http://dizilab.com/captions/supergirl/sezon-1/tr/4.vtt

Tamamdır saol ogrendim suan icin hocam

hocam arkadas yukrıda direk link atıp kaydedince altyazı ile uyumlu oluyor yoksa bende normalde çeviri sitesini bekliyordum

Bu hafta yayımlanması gereken bölümde şehrin birden fazla yerinde patlayan bombalar falan varmış.Paris'teki saldirilara benzediği gerekçesiyle CBS yayımlanmama kararı almış , ileride yayımlanır mı o da muamma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel ya Superman in arada bir adının anılması bile izlememe yetiyor ama kız fazla egoist bu kadar tatlı olmasa sırf ego fazlalığından diziyi bırakırdım. Superman ne kadar mütevaziyse bu tam tersi o kadar egoist o kadar bilmiş. Hiç supergirl ü çizgi roman okumadım ama normalde de böyle mi bu ? Sadece Smallville de gördüm ordaki de Clark tan büyüktü yaş olarak ve daha bilgeydi. Bu gerzeğin teki. Daha 2 gün olmuş kendini Superman den üstün görmeye başlamış. Diziye benim gözümden değilde normal bir insan gözünden bakarsak Tom Welling de gelse Henry Cavill de gelse kurtaramaz. 2 sezonu geçtim bu sezonu yarıda bırakmasalar iyi.
  • Hocam Arrow konusunda anlaşamadık ama ben cevap vereyim yine Dizi tam çerezlik kıvamda. Vaktiniz varsa izleyin. Zaten ilk 3 bölümden sonra az çok diziyle ilgili olumlu/olumsuz bir fikir oluşacaktır sizde.
  • 4 bölüm yayınlandı ama ilk 3 bölüm derken yani lafın gelişi o şekilde kullandım. Diziye devam edip etmemek adına ilk 3 bölüm size fikir verir. Ben şimdilik bıraktım mesela sezon sonu hepsini birden izleyeceğim.
    --
    Ben 4 bölüm diye biliyorum ama torrentte felan 5.bölümü de görüyorum. Imdb'de yayın tarihi 23 Kasım görünüyor. Özetle ben sadece 3 bölüm izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 21 Kasım 2015; 22:06:46 >
  • Dördüncü bölüm yayınlanmadı ondan karıştı işler . Torrentte 5. bölüm yazanlar dördüncü hafta yayımlanan bölüm. Şu an dört bölüm var yani

• Anladım hocam teşekkürler.
    --
    Melissa Benoist diziye başlama sebebidir. Ama ablasını oynayan kadın benim daha çok ilgimi çekti. Siz de izleyin bakalım neler olacak
  • Yayınlanma olayiyla ilgili ben de kesin bi şey bulamadım , hiç yayınlanmayabilir de. Bölüm konuları da şu anlık bölüm kötüsünü yakalamak gibi gittiğinden pek bi boşluk hissetmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Palmer

Bu dizi The Flash ve Arrow ile aynı evrende değil, değil mi ?

Değil.

• Ne şekeri ya, bildiğin at
  • Bak bi DC fanı olarak söylüyorum, bu diziden bi halt olmaz. Umarım en yakın zamanda da iptal edilir, Superman'in isminin bile şu dizide geçmesi Superman'e hakarettir

The Flash ile de karşılaştırılamaz. Flash'da ilk bölümden beri işin içinde sürekli bi gizem vardı, sürekli merak ettiriyordu, teorilerle beyin yaktırıyordu.

Ancak bu dizinin, senin de dediğin gibi, çekici hiçbir yanı yok.
  • Bir adet dördüncü bölüm kaybedilmiştir, Hükümsüzdür, bulanların haber vermesi rica olunur.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Dizinin pilot bölümünü izledim sonrası yok o kadar dizi varki vakitde yok bunu tercih etmek için bir nedende göremiyorum açıkcası.
  • İzleyeni kalmadı heralde :)
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.