Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Marvel serisi.
    ----
    Friends dizisini 2-3 bölümünü 2 sene önce izlemiştim ama pek sarmadı beni.
    Yani eski zamanların dizisi diye değil ama ilk izlenimi sarmamıştı.
    Bakacağım yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke hiç ara vermese
  • Dizinin sezon ortası arası beni çok ayırdı. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama POI kral abi nesini beğenmediniz. En beğendiğim dizilerden şuan.
  • Saat olmuş 10, alt yazı hala yok. Nedense şaşırmadım.

Arkadaşlar alt yazıyı bekleyeceğinize çeşitli sitelerde bölüm mevcut, oralardan izleyin. Çevirmenin keyfini beklemeyin.
  • Altyazı geldi bu arada.

Mike'ın ayrılması biraz buruk bir durum olsada yeni sezonda konunun ne olacağını baya merak ediyorum. Harvey kaybeden oldu bu sezon scottie ile de yürümedi. Bence Donayla yine takılacaklar en son o kaldı Yalnız son bölümde Louis,Harvey ve Mike arabadan inince of karizmaya bak be insanın avukat olası geliyor dedim

• harold la mike ne yapmışlardı ki unuttum ben
  • 13-14-15-16

Sezonun ikinci yarısı biraz sönük başlamıştı ama her bölüm üstüne katarak yine harika bir sezon finali izlettiler
    Mike olmadan devam edeceklerini düşünmüyorum ama tekrar başa dönmezlerse daha iyi olur Sonuçta dizinin bir çıtası var ve geçtiğimiz sezon finali gibi (yine Mike oyun dışı kalmıştı ) olup hemen bir bölüm sonra başa sarmaları iyi durmaz
  • Sezon finali çok güzeldi. Bu arada, final bölümünde son anlarda çalan şarkının adını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Sezon finali çok güzeldi. Bu arada, final bölümünde son anlarda çalan şarkının adını bilen var mı?

Sanders Bohlke - An Unkindness of Ravens

Buradan da tüm şarkılara ulaşabilirsin:http://songsinsuits.tumblr.com/episodelist
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Sezon finali çok güzeldi. Bu arada, final bölümünde son anlarda çalan şarkının adını bilen var mı?

Sanders Bohlke - An Unkindness of Ravens

Buradan da tüm şarkılara ulaşabilirsin:http://songsinsuits.tumblr.com/episodelist

Teşekkürler hocam,süpersin.

• suits - brooklyn nine-nine - banshee şuanda en kaliteli diziler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

suits - brooklyn nine-nine - banshee şuanda en kaliteli diziler

person of interest'i izlemediyseniz muhakkak izleyin. Şu an açık ara 3.sezonuyla efsane gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyson Granger

quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

suits - brooklyn nine-nine - banshee şuanda en kaliteli diziler

person of interest'i izlemediyseniz muhakkak izleyin. Şu an açık ara 3.sezonuyla efsane gidiyor.

ilk sezon takip ettim fakat aynı konular gibi geldi banshe de sıkmaya başladı hocam çıplak sahnelerle izlenmeye çalışmasına deli oluyorum hannibal a başlamayı düşünüyorum
  • 3. sezonun finaline 2 bölüm kaldı ama gerçekten efsane bir dizi.

Hukuk alanında çalışmıyorum ama genel olarak iş ortamında rastlayabileceğiniz çoğu şeyi izleyebiliyor olmak ve gerekli dersleri çıkarmak harika oluyor.
  • Bu Scottie'den kesin bir arıza çıkacak ama hadi hayırlısı.
  • 4.sezon spoiler:

HBO’nun sevilen dizisi The Newsroom‘da rol almış olan Melanie Papalia, USA Network kanalının başarılı dizisi Suits‘in 4. sezonuna katıldı. Melanie Papalia geçtiğimiz Perşembe günü 3. sezon finalini yapan ve 4. sezonu ile yaz aylarında geri dönecek olan dizide, Mike Ross (Patrick J. Adams)’un yeni işindeki sekreteri olacak.

Karakteri hakkında verilen bilgilere göre Amy (Melanie Papalia) Mike’ın Donna ( Sarah Rafferty)’sı olacak gibi gözüküyor.

Diziye ayrıyetten Brendan Hines, elleri hırslarından dolayı kirlenmiş ve Mike-Harvey ile karşı karşıya gelen bir milyoner oğlu, DB Woodside da şirketin karşı karşıya kaldığı çok zorlu bir davada yardımcı olan bir şirket çalışanı olarak birden fazla bölümde yer alacaklar.

• Tyson Granger T kullanıcısına yanıt

ben hatırlayamadım bu hanım ablayı , resimlere baktım
    http://cache1.asset-cache.net/xc/167519623-dev-patel-and-melanie-papalia-filming-on-wireimage.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA49EF8789215ABF3343C02EA5487F732DB002D0701E1E794A4D6D1A7B9AA7A73614F024B823591E7EC1A351FC8B

sönük bir karakterdi bence newsroom'da, suits'te neler yapacaz görecez ama bir donna olamaz

• 4.sezonun 11 Haziran'da başlayacağı açıklandı.

Sezon içinde verdikleri ara çok uzundu ama yeni sezon arasını kısa tutmuşlar, fazla beklemeyeceğiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtticusFinch

13-14-15-16

Sezonun ikinci yarısı biraz sönük başlamıştı ama her bölüm üstüne katarak yine harika bir sezon finali izlettiler
    Mike olmadan devam edeceklerini düşünmüyorum ama tekrar başa dönmezlerse daha iyi olur Sonuçta dizinin bir çıtası var ve geçtiğimiz sezon finali gibi (yine Mike oyun dışı kalmıştı ) olup hemen bir bölüm sonra başa sarmaları iyi durmaz

13-14-15-16 inanılmaz bölümlerdi. Bugün bitirebildim bölümleri, nefes kesiciydi gerçekten. Geçtiğimiz sezon finali nasıldı hatırlayamadım hocam tam olarak.

• ilk defa bi diziyi özledim, yokluğunu hissediyorum resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -FoundeR- -- 9 Mayıs 2014; 19:57:25 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.