Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İnsectboy

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Ben hep fotografik hafızaya sahip insanları kıskanmışımdır. Bir de bu adam tembel tam dayaklık kısaca. Sırf kıskaçlığımdan dolayı izlemeyecem

Bir de

Suits
    Scrubs
    Skins

Başka ne kaldı

aslında dp de yazan konuya bakma. adamın durumu tam olarak tembellik sayılmaz. sen diziyle ilgilen zaten tembellik durumu dizinin ilk dakikalarında değişiyor

tembellikten eser yok

altyazı çıkmış bu arada

• Diziyi burda gördüm ve konuyu araştırtıktan sonra bir şans vermek için ilk bölümünü hemen indirdim. Pilot bölümünü izledikten sonrada hemen işe koyulup diğer bölümleri indirdim

Harika bir dizi tam benlik desem yeridir çünkü havada uçan insanları görmekten bıktım bu filmlerden fantastik film ve canavarlı şeyleri seven biri değilim ama yeri gelincede izliyoruz mecburen :) Yanlız dizininde yeni olmasıyla birlikte bitmesi çok kısa olucaktırki bügünde öldürücü vuruşu yapmayı düşünüyorum :D

Bu tarz başka önerebiliceğiniz dizi varmı beyler?
  • Dizinin konusunu okurken birden Community geldi aklıma.. Neyse listeye aldım bugün ilk bölümü indiririm
  • Yorumlara dayanarak, bende çekiyorum. Bakalım nasılmış
  • 11. bölüm baya güzeldi

12.bölümde bence rachel ve mike arasında bişeyler yaşanıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

Diziyi burda gördüm ve konuyu araştırtıktan sonra bir şans vermek için ilk bölümünü hemen indirdim. Pilot bölümünü izledikten sonrada hemen işe koyulup diğer bölümleri indirdim

Harika bir dizi tam benlik desem yeridir çünkü havada uçan insanları görmekten bıktım bu filmlerden fantastik film ve canavarlı şeyleri seven biri değilim ama yeri gelincede izliyoruz mecburen :) Yanlız dizininde yeni olmasıyla birlikte bitmesi çok kısa olucaktırki bügünde öldürücü vuruşu yapmayı düşünüyorum :D

White Collar izleyebilirsin,o da çok güzeldir.

• Eğlenceli bir diziye benziyor. 12 bölüm, kısacık hemen izlenir. 8 Eylül'de ilk sezon bitiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

Diziyi burda gördüm ve konuyu araştırtıktan sonra bir şans vermek için ilk bölümünü hemen indirdim. Pilot bölümünü izledikten sonrada hemen işe koyulup diğer bölümleri indirdim

White Collar izleyebilirsin,o da çok güzeldir.

Teşekkürler dostum en kısa zamanda onada bakıcam güzel bir diziye benziyor

• Diziye başlayalı 1 hafta olmadı ilk sezon bitiyor şimdi 9 ay bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Diziye başlayalı 1 hafta olmadı ilk sezon bitiyor şimdi 9 ay bekle

Aynen son 2 bölüme geldim dün başlamıştım dayanamayıp hepsini izledim :D Bitirici vuruşu yarın yapıcam (E11) son bölüm çıktımı bilmiyorum 12 son heralde?

Ben diziyi çok beğendim ince espiriler ve sürükleyici bir senaryoya sahip ayrıca real ve akıllıca bir kurgusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 4 Eylül 2011; 20:34:31 >
  • 11. bölüme kadar izledim ve gayette sevdim
    Başta bol bol Amerikan adelet sistemi propagandası görürüm diyordum ama beklediğim gibi olmadı

Ayrıca şu louis nasıl bi karekterdir abi ya, mimikler falan başaralı bir kıl
  • Konusunu sevdim,ind bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 5 Eylül 2011; 22:49:19 >
  • ilk 6 bölümü izleyip beğendimde bölümler arasında bi bağlantı yok. dexter'dan kalma alışkanlık sanırm, bütün sezona yayılması gerekiyo sanki.
    birazda dizinin tarzından dolayı heralde. yine de sağlam dizi izlenir

bu arada ben bu louis'i bi filmden hatırlıyorum ama çıkartamadım. hatta tv'de sıkça yayınlanan filmlerden birinde görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razumihin7

ilk 6 bölümü izleyip beğendimde bölümler arasında bi bağlantı yok. dexter'dan kalma alışkanlık sanırm, bütün sezona yayılması gerekiyo sanki.
    birazda dizinin tarzından dolayı heralde. yine de sağlam dizi izlenir

bu arada ben bu louis'i bi filmden hatırlıyorum ama çıkartamadım. hatta tv'de sıkça yayınlanan filmlerden birinde görmüştüm.

Sezon 1' de yayınlanmış 11 bölümü izledim ve 12 bölümü bekliyorum. Şuana kadar hiç bir bölümde bağlantı yok ve böylesi bence çok daha iyi çünkü normal dizilerdeki gibi haftaya çok fazla merak uyandırıcak bir kurgusu yok filmde o yüzden böyle yapmak zorundalardı.

Yanlız bu dizinin tarzı olarak bazılarımız çok sevebilir fakat S10 olsa hep aynı tarzda ilerliycek bir dizi bundan çok daha fazlasını beklemeyin en son konu bulamadıkları zaman zaten Prison break gibi Mike Ross' u hapishaneye atıp kaçış sahneleri yaparlar heralde

• White Collar'u İzledikten ve Sezon Arası Verdikten Sonra Suits İlaç Gibi Geldi Diyebilirim.Süper Bir Dizi Tutar 12.Bölüm 8 Eylül Sanırsam Takipdeyim.
  • OZ bitsin buna başlıyorum bende. Breaking Bad'i gene ertelemek zorunda kalıyorum bu durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

OZ bitsin buna başlıyorum bende. Breaking Bad'i gene ertelemek zorunda kalıyorum bu durumda

salla breaking bad i. bende izledim 3.sezonun ortalarında bıraktım. çok sayıda dizi izleyen biriyim breaking bad nedense hiç sarmadı. suits akar. her türlü.
  • Bugün ancak 1.Bölümü izleyebildim ama muhteşemdi. Çok sevdim diziyi.
  • İlk 7 bölümünü izledim, diğer bölümlerde iniyor. Gayet güzel bir dizi, diğer dizilerin yanında çerezlik olarak da kalmıyor gayet kendi çapında bir akıcılığı var. Tavsiye olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

OZ bitsin buna başlıyorum bende. Breaking Bad'i gene ertelemek zorunda kalıyorum bu durumda

Breaking bad hiç başlama o dizi acayip iğrençleşti 2 bölümden sonra yasak gelince saçma sapan bir hal aldı boşuna başlama bence. Ama ilk 2 sezon şuana kadar izlediğim en iyi 3 dizi arasına girer
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.