Şimdi Ara

Succession (2018-2023) | HBO (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
14.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kendall'ın son dakikada böyle bir açıklama yapacağına inanmıyorum açıkçası, tüm sezon yaptıkları planın bir parçası diye düşünüyorum.

"You have to be a killer"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Mayıs 2020; 12:13:21 >
  • Çok üst düzey bir gerçeklik ve inanılmaz diyalog yazımıyla değil son yılların tüm zamanların en iyi işlerinden biri. İlk sezonun biraz hızlı ilerlediğini,
    Logan'ın hastalığı ve güvensizlik oyu gibi kısımların erken işlendiğini
    düşünsem de ikinci sezon tam tadında ilerliyor. Tabii bir bakıma adamlar üç sezonluk konuyu iki sezonda işlediler. Bu da aslında yaptıkları işe ne kadar saygılı olduklarını gösteriyor. Alışmışız bir konunun bölümlerce sündürülmesine. Belki de olması gereken budur.

Dizideki küfür oranı akıl almaz oranda fazla. Deadwood gibi bir dizide bile bu kadar küfür yoktu. Bunu olumsuz eleştiri için söylemiyorum, bir sitcomdan daha fazla güldürüyor. Yalnız koskoca iki sezonda bir tane o da hepi topu bir kaç saniyelik göstermelik sahne dışında seks sahnesi yok. Bu yönden de cinsellik içermeden de kaliteli bir iş yapılabildiğini göstermesi açısından ayrıca takdir edilesi.

Ha unutmadan, dizide intro müziğinin farklı versiyonları çalıp duruyor. Yalnız Britell nasıl bir müzik yaptıysa her versiyonu farklı bir müzik hissi veriyor. Çeşitli sahneleri farklı versiyonlarını koyunca koskoca diziyi üç beş notayla bitirmişler. Hani Hababam Sınıfının müziğini yavaşlatınca duygusal oluyor da hızlandırınca eğlenceli oluyor ya aynı öyle bir şey.

Yok azıcık daha yazacam. Matthew Macfadyen mükemmel oynuyor. Başından beri karakterine sempati besliyorum.
    Shiv gibi bir kadını taşıyamayacağı belliydi. Ben hippi değilim diye öfkelendiği kısım çok etkileyiciydi. Roman'ın evinde hakarete uğradığı kısımlar da çok sinir bozucuydu. Ya Shiv harbi dayaklıksın.

Brin Cox ise Jack Langrishe rolüyle vakti zamanında Deadwood'da da harikalar yaratan amcamızmış. Nasıl hatırlayamadım ben bu adamı ya. Gerçi siması biraz değişmiş ama ses tonu aynı, aynı teatrallik.

Succession (2018-2023) | HBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 13 Temmuz 2020; 1:44:53 >

• Klasik hbo efsanelerinden biri daha l to the og an play like pro 😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiplemeleri alışılmış bulsam da çok beğendiğim, 2020 Emmy En İyi Drama Dizisi ödüllü dizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emmy'de de şovu yaptık. En İyi Drama - En İyi Erkek Oyuncu - En İyi Yönetmenlik - En İyi Senaryo.

• Jeremy Strong en iyi erkek oyuncu ödülünü almış Emmy'de.
    Dibine kadar hak ediyordu.
    Umarım biran önce 3.sezon çekimlerine başlarlar.
  • Ödülleri hoplatmış dizi helalll watchmende keza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 yılında izlediğim en iyi diziydi

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 12:16:6 >
  • Çekimler bu ay başlıyormuş.

• Dizi bu yıl içinde kesin gelecek sanırım Hbo tanıtımında kısım gösterdiler. Ama tam tarih belli değil.

• Logan roy 🤣🤣

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Pandemi daha da etkilemezse bu yılın son çeyreğine yetiştirecekler diye okumuştum en son. Çekimler devam ediyor hala, Nicholas Braun fotoğraf paylaşmış.

• Hadi be abicim hızlanın azıcık. Mahvolduk bekle bekle...

• Alexander Skarsgård kadroya katıldı.

• üçüncü bölümde uzun diyaloglar ve çok fazla karakter olmasından dolayı bırakmıştım. tekrar şans vericem bakalım

• Adrien Brody kadroya katıldı

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Yoooğğğaartık.Succession (2018-2023) | HBO 

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Hbo yeni bir efsane yaratıyor gözümüzün önünde.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.