Şimdi Ara

Succession (2018-2023) | HBO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
14.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziye mükemmel kelimesi bile yetmez. 3.sezonu iple çekiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsattan istifade evden çalışıyorum, yolda vs vakit kaybetmiyorum diye diziye başlayayım dedim, bugün 1x6'yı izledim. İnanılmaz bir şeymiş. Modern dönemin özgün senaryolu ve her anlamda kaliteli 2-3 işinden birisi. Tıpkı HBO'nun 2000'ler başı klasikleri gibi. Heyecan içerisinde takip ediyorum.
  • Jenerik müziğini günde 20 kez falan dinliyorum galiba. Dehşet bir şey.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Zil sesim yaptım ilk bölümü bitirince
  • Logan konuşmaları dinlerken "ahha" diye ses çıkarıyor. Bu çocuklara da geçmiş. Shiv ve kendall da aynı şeyi yapıyor. Bu kadar ince detaylar var.
    Ve roman karakteri. Hayatım boyunca hiç bir karakter beni bu kadar eğlendirmedi.

• yorumlardan sonra başladım.
    şu arka sokaklar gibi kamerayı yaklaştırip uzaklaştirmalar çok gereksiz geliyor bana.

shiv, emma stone 'un çirkin hali. shiv, bıçak demek bu arada, bir insan kızına neden bıçak diye isim koyar ki

3. bölümdeyim, güzel gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 1 Mayıs 2020; 20:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Logan konuşmaları dinlerken "ahha" diye ses çıkarıyor. Bu çocuklara da geçmiş. Shiv ve kendall da aynı şeyi yapıyor. Bu kadar ince detaylar var.
    Ve roman karakteri. Hayatım boyunca hiç bir karakter beni bu kadar eğlendirmedi.
    roman gibi karakterler çokca var, entourage, shameless , tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

roman gibi karakterler çokca var, entourage, shameless , tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Bildiğim diziler. Oralardaki karakterleri toplasan roman ın asistanı bile olamazlar.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Shiv, kısaltma & lakap gibi hocam. İsmi Shiobhan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Shiv, kısaltma & lakap gibi hocam. İsmi Shiobhan :)
    imdb 'de de öyle yazıyor isim kısmı
    irlanda ingilizcesi 'nde kullanılan bir isimmiş, Shivaun olarak da geçiyor, Tanrı 'nın merhameti anlamında

Roman, kızkardeşinin adının merhametten geldiğini duysa küfür ederek gülerdi herhal ...

• İlk sezonu bitirdim müthiş keyif aldım. Bu tarz aile drama dizileri çok hoşuma gidiyor. Kendall ile Logan baba favorim.

Arkada çalan müzik de enfes. İntrosuna hayran kaldım.

• 1. sezon bitti. oha diyorum
    sopranos'taki aile dramalarına benziyor.
    2. sezona geçtim direk

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Çok net S1'in üstüne koyuyorlar S2'de

• Siobhan resmen koltuk manyağı 1.sezonda kendall eleştiriyodu sonra koltuk için yapmadığını bırakmadı.Evlenmeden eski sevgiliyle de işleri halleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmuhendis -- 11 Mayıs 2020; 14:48:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • drmuhendis D kullanıcısına yanıt
    spoiler dikkat lütfen

• Dizi çok güzel. 2.sezon bitmek üzere Logan reisin ''F*ck off'' diyişi çok güzel adam durmadan küfür ediyor.

3.sezon 2021'de sanırım bu sene pas geçilmiş.
  • Arkadaşar merhaba.. Hbo yu nasıl izliyor sunuz türkiye dede?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Connor oynayan, keşke Kendall yerine oynasaydi. karizmatik adam, Connor karakteri biraz sap gibi dolaşıyor ortalıkta.
    Roman, bazen adam gibi adam hareket ediyor ama işte herşeyi dalgaya vuran yapısından dolayı pek ciddiye alınmıyor.
    Maria 'nın hareket tarzı sabit değil, bazen anne gibi şefkatli, bazen mirasa konacakmiş gibi hile hurda peşinde

Tom oynayan, daha önceleri Spooks dizisinde de Tom isminde oynuyordu ama 2. sezondan sonra çıkarttilar diziden, potansiyelli biri aslında, ama büyük yapımlarda göremiyoruz.

• Beyler az daha övün az olmuş.

Dizinin tema müziğini dinledim şimdi de, besteci Nicholas Britell imiş. Kendisi Moonlight filminin müziklerini yapmıştı da o yıl oscarda hakkı yenmişti, müzik ödülünü kesinlikle alması gerekiyordu ancak ödül balon La La Land filminin müziklerine gitmişti. Şaşırmadım o yüzden, kendisi mevcut dönemin en önemli bestecilerinden biri. Filmin bitiminde çalan şu müziği bırakayım. Senelerdir bıkmadan usanmadan dinlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 11 Mayıs 2020; 21:1:12 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.