Şimdi Ara

Succession (2018-2023) | HBO (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
14.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diziymiş be 3 haftada son bölüme kadar geldim. Harikaydı .. Kendall adamım ya süper oynuyor adam :) Bu dizinin oyuncuları da mükemmel ya kötü bi tane adam yok castingi harika..

• Senarist Jesse Armstrong bu pazartesi yayınlanacak 8. bölümün Succession tarihinin en şok edici bölümü olacağını söylemiş merakla bekliyorum bakalım yine nasıl mükemmel bir bölüm izletecekler bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 10 Mayıs 2023; 12:31:11 >
  • dewe34 kullanıcısına yanıt

daha ne kadar şok olabilir, Tom intihar mı edecek yoksa ?
    ya da Shiv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Birkaç tahmin okudum ama hiçbiri tam heh bu olabilir dedirtmedi banaLogan doğal şekilde ölmedi kalp krizi geçirmesini tetikleyecek bir hap/zehir verildi öldürüldü bu ortaya çıkacakConnor sürpriz şekilde başkan seçilecekTom intihar edecekHer şey istediği gibi giderken bi anda Kendall'ın katil olduğuna dair bir haber yapılacak bunları okudum yabancılardan tahmin olarak

Connor 'ın başkan olması mı bak o süpriz olur ama komedi süprizi olur.
    intihar dışında hiçbiri şok etkisi yaratmaz, hatta Tom Shiv 'i vurur, sonra kendini falan ...

iyi olta attı, öyle bir bölüm çıkmadı.
    s04e08
    ATN=Anadolu ajansı
    Connor=Gılıçdar
    Greg=Billboard firması, parayı kim verirse onun afişi taşıyor, ya da işine hangisi gelirse.

• Çok iyi bölümdü

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Artık finale 2 bölüm kala dizinin sonu hakkında biraz daha tahmin yapabilecek kıvama geldik sanki iş biraz şuna doğru evriliyor genel sezon fragmanında sokakta protesto yapan insanları görmüştük mahkeme kararı sonrası seçimi Jimenez'in kazandığı ortaya çıkacak bunun üstüne ATN binası önünde büyük protestolar olacak ve bu Waystar'ın çöküşünün başlangıcı olacak gibi daha sonra kardeşlerin arası bu olayla birlikte muhtemelen baya açılacak genel fragmanda Kendall'ı Roman'ın yakasına yapışırken görüyorduk kardeşlerin arası iyice açıldıktan sonra Shiv veya Roman bombayı patlatır Kendall'ın garson olayını basına sızdırır hem şirket hem de üç kardeş tamamen dibe batar 4.bölmde Matsson'un şakayla karışık söylediği şirketi 1 dolara satın almayı planlıyorum sözü gerçek olur Matsson göstermelik bir ücretle şirketin yeni sahibi olur Tom'u da kovar Greg yanında kalır gibi bir sona doğru ilerliyoruz sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 16 Mayıs 2023; 10:49:32 >

Greg de Mattson 'un kan olayını açıklar ve şirketin son sahibi olur.

• s04e09

Noldu Roman kardeş, atıp tutuyordun, bi de öyle iğrenç espriler falan.
    Greg 'in dedesi dizide en sevdiğim karakter, adamın hiçbir hareketi sahte, yapmacık değil, tam bir Yaşar usta karakteri, çıkıp bam bam ...

Haftaya dizi bitiyor

• Madem final geldi başlama vakti geldi hadi bakalım umarım severim  

• Max'te 4K - HDR olarak mevcut. Daha önce 4K sunulmamıştı. HBO illa bir sürü diziyi bize baştan seyrettirecek, çok çakallar ya.

• 4x9 yine saçmalık derecesinde iyi oyunculuklar izledik dizide çoğu kişinin oyunculuğu hep iyiydi ama final sezonunda arşa çıktı resmen
    Kendall Roy sonuna kadar senciyiz abim umarım son bölüm batırmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 23 Mayıs 2023; 21:26:32 >
  • Çok güzel bi bölümdü 9

• Madem ki bitiyor, başlama zamanıdır.

• Adam McKay: "Succession finalini izledikten sonra duygusal olarak kendime gelmem kolay olmadı."

• Yazdım mı daha önce bilmiyorum da Kendall'ı bir insanın milyarlarca dolarlık şirketin varisi de olsa ezik olabileceğini gösterdiği için seviyorum. 

valla daha önce de öyle dediler, hiç öyle çıkmıyordu bölümler.
    eğer dediği gibi duygusal etki varsa, tek aklıma gelen

intihar. Kendall-Shiv-Tom , bunlardan biri.

• dizi finali.
    bekledigim gibi bir son olmadı.

Shiv 'in hayır oyu vermesi çok mantıklı gelmedi, en azından karşılığında bişeyler isteyebilirdi. Tom 'un da başa gelmesi öyle ahım şahım olay değil, en azından finale koyulacak bir durum değildi. Neyse ama kardeşlerin ayrılması iyi oldu, "yiyin birbirinizi ete para vermeyin" den "eldeki bulgurdan oldular" durumuna geçtiler.

• 4.sezon bittiğine göre binge watch zamanı geldi. Bakalım nasıl olmuş

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.