Şimdi Ara

Stratejiye Yeni Başlayanlar, Tavsiye Arayanlar Buraya..!! | | Taktik & Bilgi Alışverişi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
3
Favori
39.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wingsforever

8 hatta 9 sene evvel bir Sudden Strike oyunu vardı hastası olmuştum o nu farklı kılan bir şey vardı. Elimizdeki güçle yetinmek zorunda kalmamızdı sanırım çünkü yeni birlik yada kaynak toplama imkanı yoktu sadece verilen askerler, tank, cephane vb. mühimmatı idareli kullanıp en az kayıpla oyunda ilerlemek mümkündü.Daha önce oynayan varmı bu oyunu arkadaşlar?Piyasada geliştirilmiş yeni versiyonları bulunabilirmi?

Sudden Strike II filan var, onları denedin mi? TrGamer yada merlininkazanı'ndan bi araştır istersen.

• down of war demo sürümü oynuyorum bu aralar ama çok amtorüm.yapamadığım bir sey var.belirbir miktardan sonra savaşçı yada araç tarzı bir şey olusturamıyorum üstarafta 20/20 diye bir şey var ve yükselmiyor. dediğim gibi çok çok amatörüm yardımlarınız bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackk888888

down of war demo sürümü oynuyorum bu aralar ama çok amtorüm.yapamadığım bir sey var.belirbir miktardan sonra savaşçı yada araç tarzı bir şey olusturamıyorum üstarafta 20/20 diye bir şey var ve yükselmiyor. dediğim gibi çok çok amatörüm yardımlarınız bekliyorum.

İnşallah yardımcı olacak arkadaşlar çıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

Orjinalden alıntı: wingsforever

8 hatta 9 sene evvel bir Sudden Strike oyunu vardı hastası olmuştum o nu farklı kılan bir şey vardı. Elimizdeki güçle yetinmek zorunda kalmamızdı sanırım çünkü yeni birlik yada kaynak toplama imkanı yoktu sadece verilen askerler, tank, cephane vb. mühimmatı idareli kullanıp en az kayıpla oyunda ilerlemek mümkündü.Daha önce oynayan varmı bu oyunu arkadaşlar?Piyasada geliştirilmiş yeni versiyonları bulunabilirmi?

Sudden Strike II filan var, onları denedin mi? TrGamer yada merlininkazanı'ndan bi araştır istersen.

Teşekkürler dostum.

• Stratej oyunu dig bagiriyosun COMPANY OF HEROES U Yazmıyosun snde iş yok :)):P
  • quote:

Orjinalden alıntı: danger70

Stratej oyunu dig bagiriyosun COMPANY OF HEROES U Yazmıyosun snde iş yok :)):P

Onu yazsam bile oyun hakkında bilgim olmadığı için iyi bir tavsiye olmazdı.
  • Simcity oynamıştım. Şehri kurduktan sonra şehre meteor düşmüştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Göker

Simcity oynamıştım. Şehri kurduktan sonra şehre meteor düşmüştü.

Ben genellikle kendim düşürürdüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackk888888

down of war demo sürümü oynuyorum bu aralar ama çok amtorüm.yapamadığım bir sey var.belirbir miktardan sonra savaşçı yada araç tarzı bir şey olusturamıyorum üstarafta 20/20 diye bir şey var ve yükselmiyor. dediğim gibi çok çok amatörüm yardımlarınız bekliyorum.

ÜRETECEĞİN SAVAŞÇI LİMİTİN DOLMUŞ EN İYİSİ ARTIK BİR SALDIRI YAPMAN -tabi oynadığın hangi ırk onu da söylememişsin- BİR YERLERİ ELE GEÇİRİP ADAM KAYBETMEN LAZIM
  • arkadaslar medieval lords diye bir oyun aldim. birkac gun icinde baslamak istiyorum ama biraz baktim da goruntuleri falan pek ic acaci degil. nasil bir oyun? eski bir oyun sanirim oynanabilirligi iyise oynarim.
  • Knight onlineee
  • quote:

Orjinalden alıntı: CyBerDeFeCeR

Knight onlineee

sende halt ettin knightta stratajiye bakan ufacık şeylerden. Knight MMORPG'dir len.
  • Uğraşmışsın,eline sağlık fakat geliştirilebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

Uğraşmışsın,eline sağlık fakat geliştirilebilir

• world in conflict üstüne bişi tanımam :)
  • Settlers 6 'yı da yazabilirsin.

Çok güzel oyundur.
  • command & conquer generals zero: hour asla geçilemez bir oyun mükemmeldir

• Naçizane fikrimi söylersem, baya bi geç keşfettim ama Company Of Heroes gerçekten çok güzel.
    İlkokul zamanlarında hani ufak askerler vardı plastikten yapılan ve kutularda satılırdı belki hatırlarsınız. Şimdi hala var hobby dükkanlarında satılıyor, sadece asker değil tabi tank uçak araçlar vs. İşte tüm bunları ekranda yönetebiliyorsunuz. Ve verilen görevleri yapıyorsunuz Campaign modunda. Henüz daha bu modu oynadığımdan diğerine geçemedim. Ekran açıları çok güzel heleki isterseniz ekranı yakınlaştırıp döndürme olayı varki harika. Yani savaş alanına istediğiniz yönden bakabiliyorsunuz. Tabiiki herkesin zevki farklıdır.
  • çok saolun ya çok aydınlattınız
  • arkadaslar ben age of empires 3 arıyorum yardımcı olabılecek var mı lutfen yardıme din bulmama o oyunun tutkunuyum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.