Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1506. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı Akşamlar Cooper Lastik Duyan Oldumu Hiç Amerikan Efsanesi Diyorlar Bugun Araştırdımda
    185 Tl Fln Güzel Birşeymi Acaba Bilgisi Olan Varmı..

Erener Hocam Çok Geçmiş Olsun Allah Beterinden Korumuş Bunada Şükür Gerçekten Sizde Birşey Yok.

Murat abi(moguz) Şimdiden Hayırlı Olsun Yeni Araban :) Yolun Açık Olsun İnşallah Stili Aratmaz:P Kazasız Belasız Binin.
    Yeni Araç alan Arkadaşlarada Hayırlı Olsun Hoşgeldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskutuk

quote:

Arkadaşlar Selam ;

Pazartesi alttaki linkteki aracı almayı düşünüyorum. Çocuk olunca arabanın geniş olması gerekti.. Sizce bu fiyata bu araç iyimidir ? Görüşleriniz benim için çok önemli. Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar yardımlarını beklemiştim.. Ama yazan olmadı.. Bugğn arabayı inceledim.. sky window motoru çalışıyor ama düğmeleri bozulde dei satan arkadaş.. Skywindow un masrafı ne olabilir.. Birde araç hor kullanılmış.. d,reks,yon üzerindeki düğmelerin birkaçı yoktu.. 16800 e bu haliyle bıraktı.. bu ara city mode var araçta.. anahtarsız çalıştırma yok.. diğer bütün özellikler var gibi duruyor.. birde bağaj kapağının dokunmatik olduğunu söyledi.. bunun doğruluk payı var mı ?

Skyın Problemini Bi Araştır Derim Dişlilerde Felan Problem Varsa Baya Bi Masraflı Oluyo Genelde 300 500 Tl Gibi Yüklü Bi Miktar Çıkabilir Dişliler Değişirse Diye Tahmn Ediyorum. Düğme Bozuksa Pek Birşey Çıkmaz Ama Dikkat Et Bi Servise Götür Fiyat Al Bence ufak Defek Diyip sonradan Buyuk Sorunlar Cıkmasın. Bagaj Kapağındada Dokunmatik Sayılmazsa Ufak Bi Switch Tarzı Birşey Var Çok İnce Elini Attıgında Açılıyor Bir Nevi Dokunmatik Kadar Yumuşak.

• quote:

quote:

Arkadaşlar Selam ;

Pazartesi alttaki linkteki aracı almayı düşünüyorum. Çocuk olunca arabanın geniş olması gerekti.. Sizce bu fiyata bu araç iyimidir ? Görüşleriniz benim için çok önemli. Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar yardımlarını beklemiştim.. Ama yazan olmadı.. Bugğn arabayı inceledim.. sky window motoru çalışıyor ama düğmeleri bozulde dei satan arkadaş.. Skywindow un masrafı ne olabilir.. Birde araç hor kullanılmış.. d,reks,yon üzerindeki düğmelerin birkaçı yoktu.. 16800 e bu haliyle bıraktı.. bu ara city mode var araçta.. anahtarsız çalıştırma yok.. diğer bütün özellikler var gibi duruyor.. birde bağaj kapağının dokunmatik olduğunu söyledi.. bunun doğruluk payı var mı ?

Link i eklemeyi unutmuşum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-stilo-ilk-sahibinden-servis-bakimli-stilo-sw-29682555/detay

• quote:

quote:

Arkadaşlar Selam ;

Bilader bence o araçtan uzak dur, sky arızalı ise masrafı çoktur ve genelde dikiş tutmaz diyebilirim. city mode bütün stilolarda var kumanda tuşlarının genelinde varsa renk atması, kırılma, direksiyon simidinde ve vites topuzunun derisinde aşırı aşınma felan bence o araç çok yıpranmış ve yüksek kilometrelidir, km kadranına dikkat et bazı uyanıklar km olarak değilde" mil" olarak ayarlıyorlar dolayısıyla dikkat etmeyen kişi aracı düşük kilometreli algılayabiliyor örneğin benim stilo 82000km'de, mil olarak yaraladığımda 51000mil olarak görünüyor. Evet bagaj dokunmatik sayılır arka plaka ışıklarının arasında yumuşak plastik kısıma hafif bastırınca bagaj açılır.
    Diğer bütün özellikler var gibi duruyor demişsin:) hangi özelliklerin olduğunu nasıl anlarsın anlatayım sana

1- Hız sabitleyici: far kolunun yani direksiyonun sol tarafındaki kolun altında bir kol daha varsa Hız sabitleyici vardır
    2- asr-esp: city düğmesinin altında ASR diye bir tuş varsa bu özellik vardır, ayrıca asr olması Güvenlik paket anlamına gelir hilholder(yokuş kalkış desteği), 8 hava yastığı var demektir.
    3- Sensör paket: far sensörü, yağmur sensörü, park sensörü: bu özelliği anlamanın en kolay yolu dışardan ön cama baktığın zaman dikiz aynasınn alt kısmına denk gelen yerde sensör vardır, bu varsa araç sensör paketlidir.
    4-Dijital Klima: Klima ayarının yapıldığı yer manuel değildir.
    5-ses paket: 6 hoparlöre ek olarak bagajda extra woofer bulunur (orjinal)

aklıma şimdilik gelen özellikler bunlar, diğer arkadaşlar da ekleme yaparlar.
    3-

• hala stilo 3k yada 5k asrli cam tavanli ariyorum bilginize bide bisey sorcam 1.6 dinamik alsam sonradan eklenme sansi war mi bu paketlerin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkano27

arkadaşlar bende 2003 stilo dynamic alarak aranıza katıldım ve skywndow ile bu keyfi yaşıyorum.Allah kazasız arızasız problemsiz günler nasip eylesin bizlere.şimdi size bişe soracam arabayı alır almaz triger ve motor yağı değiştim.ancak sente ayarı bozukluğu ile ilgili yazılanlar aklımı karıştırdı.ben trigeri serviste değişmedim şimdi sente ayarı doğru yapılmışmı yapılmamışmı nasıl anlarım acaba?

bana cevap verecek yokmu arkadaşlar
  • sarsıntılı veya olağan dışı çalışıyorsa, normal dışı ses geliyorsa muhtemelen sente ayarı bozuk yapılmıştır, ama için rahat etmiyorsa işinin ehli bir usta bulup göster.
  • günaydın .
    jk21 tskler.
    volkano27 hayırlı olsun.
  • Herkese Gunaydın Arkadaslar,
  • quote:

quote:

arkadaşlar bende 2003 stilo dynamic alarak aranıza katıldım ve skywndow ile bu keyfi yaşıyorum.Allah kazasız arızasız problemsiz günler nasip eylesin bizlere.şimdi size bişe soracam arabayı alır almaz triger ve motor yağı değiştim.ancak sente ayarı bozukluğu ile ilgili yazılanlar aklımı karıştırdı.ben trigeri serviste değişmedim şimdi sente ayarı doğru yapılmışmı yapılmamışmı nasıl anlarım acaba?

bana cevap verecek yokmu arkadaşlar

Volkano27,

Haıyırlı olsun , triger seti 120 bin km yada 5 yıl bunlardan hangisi önce dolarsa değiştirmek gerekir. Sente ayarı bozuk olsa illaki his edersin çekiş düşüklüğü, titreme gibi ama içim rahat olsun diyorsan servise gidip baktırabilirsin. (çok cüzzi bir para alırlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 13 Aralık 2010; 10:26:11 >

• Yeni katılan ve katılacak arkadaşlar hoş geldiniz.

Araçlarınızı ve kendinizi tanıtmanızı rica ederiz.( stil resimlerini eklemeyi unutmayın)

Her daim forumda olamıyoruz soru soran arkadaşlara da okuduğumuzda dilimiz döndüğünce yardımcı olmaya çalışıyoruz.Forumun amacı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

hala stilo 3k yada 5k asrli cam tavanli ariyorum bilginize bide bisey sorcam 1.6 dinamik alsam sonradan eklenme sansi war mi bu paketlerin ?

Malesef yok.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Selam ;

Fahoge hocama katılıyorum, uzak dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

hala stilo 3k yada 5k asrli cam tavanli ariyorum bilginize bide bisey sorcam 1.6 dinamik alsam sonradan eklenme sansi war mi bu paketlerin ?

Bildigim kadarıyla sonradan paket eklemek mumkun degil.
  • ARKADAŞLAR BENDE SES PAKETİ YOK.

6 HOPARLOR TWEETER LAR FALAN VAR DA, ARKADA BASS YOK.
    ACABA ALT YAPI DURUMU NEDİR?
    SES SİSTEMİ İSTESEM BAŞTAN MI YAPMAM GEREK. YOKSA SADECE UYGUN Bİ BASS İŞİMİ GÖRÜR MÜ?
    İLGİLİ ARKADAŞLARBASS İÇİN 200
    AMFİ İÇİN 200
    KABLOLARA 70
    İŞÇİLİĞE 40
    2 ADET MİD HOPARLOR İÇİN 200 İSTİYOR.

TOPLAM 650 CİVARI
  • Bütün STILOCU dostlara merhaba. Uzun zamandır foruma pek giremedim. Yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.
  • herkese selamlar... pazar gecesi zorlu we tehlike dolu bir otobüs yolculuğu sonucunda zorunluluktan adanaya geldim...
    çarşambadan pazar gününe kadar hergün doktora gidiyordum bir çözüm için ama bi işe yaramıyordu.en son pazar günü akciğer filmi çekildi we ciğerlerimde zatürre olduğu saptandı. hastaneye yatırmak istediler afyonda ama ben adanada ailemin yanında ilaç tedavisini uygularım falan dedim we hemen otobüse atlayıp adanaya geldim bu sabah. c.tesi weya pazar gününe kadar adanada ewde yatakta tedawi göreceğim, geçmezse 1 hafta daha, o da gemezse 1 hafta daha... yine geçmezse farklı bir yöntemle bişeyler dediler ama anlamadım... hayırlısı artık....

toprağım aradığında açamadım hastanedeydim kusura bakma... bide arkadaşlar her zaman tlfna cwp weremiyorum, boğazım bazı zamanlar çok fena oluyor we öksürmekten konuşamıyorum..aradığınızda açamazsam kusuruma bakmayın....

buarada stiLimide gördüm, arkadaki fazlalık sökülmüş, akrepler falan bi garip geldi gözüme...

• Caner geçmiş olsun kardeşim. Allah acil şifalar versin. Bir an önce iyileşmeni dilerim.
  • Caner geçmiş olsun, dikkat et kendine ben de 2 haftadır adanadaydım evimde rahatsızlığım nedeniyle. Adana stilo tayfasının üstünde bi uğursuzluk mu var nedir. Aman Cihan abi dikkat et sana da uğramasın
  • Murat abi we Fahrettin teşekkür ederim.... ewt bi gariplik war gibi stiLocuların üzerinde...
    Murat abi uzun zamandır yoksun özlettin kendini...
  • 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.