Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

abuç ve fahrettin hocam cok tskler.allah beterinden korusun hepimizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

günaydın herkese.

pazar aksamı üzücü bi olay yasadım.stilimi yolun kenarına park etmiş arkadasın gelmesini beklerken daha 5 dk olmadan arkadan bir palio kontrolünü kaybedip arkadan süratli bi sekilde stilime carptı.palio yolun ortasına savruldu bende önden kaldırıma cıkıp cokta kalın olmayan bi agaca sürüklenerek carptım.allahtan kemerim hala takılıydı.karsı tarafta 2 yaralı var cok sükür iyiler.aracı servise cektik karsı tarafın sigoratsı karsılayacak.arka dingil dagıldı ve ön tampon değişecek sanırım.
    aracı satmaya karar verdiğimden beri neler geldi basıma.satmamı istemiyor stil.ayrıca cihan abiye tekrar tekrar cok tskler.sağolsun cok ilgilendi.

Mehmet Hocam cok gecmis , Allah daha beterinden korusun.
  • dün sanayiye gittim.

parçacıdan;

hava filtesi
    yağ filtresi
    castrol yağ
    4 adet bosch buji
    polen filtresi
    arka 1 takım balata aldım, toplam 140 tl verdim.

ordan geçtim bi fiatçıya bu parçaları kaça takarsın dedim.
    40 liraya hepsini 1 saatte takarım dedi.

ordan da çıktım aracı 20 liraya balansa soktum.

servisin 367 lira dediği 80 000 bakım için (ki balata değişimi yoktu malzeme + işçilik)
    toplamda sadece 200 lira harcadım.

günahtır !!!
  • tskler muammer sanada cok gecmis olsun.

cenk aracın performansıyla ilgili sonucları bekliyoruz.
  • herkese iyi forumlar dün itibarıyla sıfır punto evodan vazgeçip stilo cular kervanına katılmaya karar verdim. aşağıdaki aracın donanım özelliklerini merak ediyorum aceba sahibinin yazdığı bütün donanımlar buaraçta var mı? stilo hakkında pek bilgim yok. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-alfa-romeo-155-en-iyisi-en-guzeli-2010-gumruk-cikisli-33462546/detay/
  • selam arkadaslar 2004 stillo 3k dinamik almayi düsünüyorum km 45 000 de ama bi kac tane bakmama ragmen esp olup olmadigini asr olup olmadigi anlayamadim... kimse tam bilgi sahibi diil cogu aracinda sis fari olup olmadini bile bilmiyo... dijital klima olmayan orjinal bi arac buldum dijital klima sart mi ? bide 1.6 dinamiklerde neler standart ? simdiden tesekür ederim!!!

km düsük asr esp li bi stillo ariyorum bu arada satan yada bildiginiz warsa ... yardimci olursaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyl3r -- 9 Aralık 2010; 21:13:13 >
  • arkadaşlar anladığım kadarıyla pek ilginizi çekmiyor dışarıdan soru soranlar.
    ama en azından bir konuda yardımcı olun stiloları tanımadığımdan dolandırılmak istemiyorum.

1,9 dinamik dizel stilo camtavanlı ve 1,6 dinamik stilo cam tavanlılara ne kadar ortalama para vermek lazımdır.

lütfen bu konuda bi yardımcı olunuz.

bide hangisini tercih edersiniz?

ilginize teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunt1

arkadaşlar anladığım kadarıyla pek ilginizi çekmiyor dışarıdan soru soranlar.
    ama en azından bir konuda yardımcı olun stiloları tanımadığımdan dolandırılmak istemiyorum.

1,9 dinamik dizel stilo camtavanlı ve 1,6 dinamik stilo cam tavanlılara ne kadar ortalama para vermek lazımdır.

lütfen bu konuda bi yardımcı olunuz.

bide hangisini tercih edersiniz?

ilginize teşekkürler.

dostum hosageldin.
    insanların zamanlarını devamlı foruma ayıramadıklarını unutmamalıyız diye baslayalım.
    düsündüğün arac 3k mı 5k mı?
    eğer 5k düsünüyorsan dizel özellikle son zamlardan sonra daha ekonomik olur.tabi iyice baktırıp alman lazım.ikinci el dizellerde gercekten temiz kullanılmıs bulmak gerekiyor.
    3k düsünüyorsan zaten dizeli yok.benzinlideyse lpg olması artık sart oldu.
    cam tavanlılar benim için her zaman bir adım önde.fiyatlar 16-19 arası.yok cok düsük km arıyorum ve sıfır gibi istiyorum diyorsan 20 nin üzerine cıkman lazım.

• kunt, Cihan abiyle görüştün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

selam arkadaslar 2004 stillo 3k dinamik almayi düsünüyorum km 45 000 de ama bi kac tane bakmama ragmen esp olup olmadigini asr olup olmadigi anlayamadim... kimse tam bilgi sahibi diil cogu aracinda sis fari olup olmadini bile bilmiyo... dijital klima olmayan orjinal bi arac buldum dijital klima sart mi ? bide 1.6 dinamiklerde neler standart ? simdiden tesekür ederim!!!

km düsük asr esp li bi stillo ariyorum bu arada satan yada bildiginiz warsa ... yardimci olursaniz sevinirim

mrb, araçta ESP güvenlik paketini anlamanın yolu ASR off tuşunu aramaktır. vitesin sol tarafında city mod off tuşunun yanında mevcut ise var, yok ise ESP yoktur. başka türlü anlayamazsınız. Genellikle sahipleri bilmeden yazıyor.

KUNT1'e ;
    dizel araçlarda ecu bosch marka ve km çekilebilir , o nedenle iyi bir araştırma ve servis geçmişinden sonra alman çok önemli, dizel hepi topu 45 tane satılmış o nedenle çok ta fazla değil piyasa da , eğer ankara da isen LPG li almak daha mantıklı bir tercih, gerisi sana kalmış, LPG'de de dikkat edeceğin yegane husus rölantinin sürekli oynamaması- arabanın stop etmemesidir. başka bir sorun bulunmaz bu araçlarda....

hayırlı olsun....

herkese iyi akşamlar.....

NOT: Arkadaşlar , iş değişikliği nedeniyle bir süre sonra ankaradan Edirne/Uzunköprüye taşınacağım, Matematik Öğretmeni olarak Edirne / Uzunköprü İmamhatip Lisesine atandım. Tanıdıklara bildirir tekrar hayırlı forumlar dilerim.

Not 2. Stilo'dan sonra biliyorum kötü olacak pek de beğenmeyeceğim ama biraz da mecburiyetten(hanımda kullanabilsin diye) Opel Astra Classic III 1.3 cdti Easytronic Hakim Gri (hatchback versiyon) araç alıyorum, inşallah Allah kaza bela vermez, araç 20 aralıkta gelecek, ben de muhtemelen ay sonuna kadar alacağım, Edirne/Keşan bayiinden....

• quote:

Orijinalden alıntı: moguz

Not 2. Stilo'dan sonra biliyorum kötü olacak pek de beğenmeyeceğim ama biraz da mecburiyetten(hanımda kullanabilsin diye) Opel Astra Classic III 1.3 cdti Easytronic Hakim Gri (hatchback versiyon) araç alıyorum, inşallah Allah kaza bela vermez, araç 20 aralıkta gelecek, ben de muhtemelen ay sonuna kadar alacağım, Edirne/Keşan bayiinden....

Murat Hocam yeni işin ve aracın hayırlı olsun.Allah muaffak etsin
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Kusura bakmayın tekrar değerli yorumlarınızı isteyeceğim.
    Linkteki araç iyimidir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-stilo-bu-stilo-cok-farkli-32762297/detay/
  • Arkadaşlar Selam ;

Pazartesi alttaki linkteki aracı almayı düşünüyorum. Çocuk olunca arabanın geniş olması gerekti.. Sizce bu fiyata bu araç iyimidir ? Görüşleriniz benim için çok önemli. Cevaplarınızı bekliyorum.
  • erener0101: hoşbulduk dostum. teşekkür ederim ilgine. biliyorum insanların zamanları kısıtlı. bende bu kısıtlı zamanda problemime ilgi çekmeye çalıştım. başka bi niyetim yok kusura bakmayın. Dizelin sadece 5k olduğunu öğrendim. eğer dizel alırsam o sebeple 5k alıcam. ama benzinli alacak olursam 3k yada 5k hangisinde temiz ve uygun fiyatlı bulursam onu alacam çok problem etmiyorum kapı olayını. stiloları tanımadığımdan ve özel bir araç olduğundan dilinden anlayanların bilebileceğini tahmin ediyorum. şimdi benim önceki aracım dizel c4 tü ve dizel araç kullandım genellikle. LPG li araç hiç denecek kadar az kullandım. anlamam yani. dizel stiloların problemleri çoksa ama mecburen benzinliye yöneleceğim. Dizel sky lılara 90 binde nekadar verilmeli sizce. ve önerebileceğiniz araç varsa çok makbule geçer.

afiLi_01: görüşmedim dostum daha. kafam karıştı, bu dizel olayı takıldı kafama çok.

moguz: selam. hocam sizi c4 forumundan tanıyor olabilirmiyim? eğer gerçekten 45 adet dizel stilo satıldıysa gerçekten işim çok zor ozaman. fakat dediğim gibi sürekli bir dizel kullanıcısı ve hiç LPG li araç kullanmamış birisi olarak tereddüt ediyorum. bildiğimden şaşmayayım diyorum. eğer dizel stiller problem çıkarıyorsa tabi mecburen benzinliye yönelicem. araç önerileriniz olursa çok sevinirim teşekkürler.

not: mersinde yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunt1 -- 11 Aralık 2010; 9:54:31 >

• arkadaşlar dizel bir stiloya bakacam yarın. dinamik versiyon. yağmur ve far sensörlerinin olup olmadığını nasıl anlarım. ve nelere dikkat etmemi önerirsiniz?
  • merhabalar.

kunt1 eğer kapı olayına takılmıyorsan 3k al derim.görünüs olarak daha güzel,dikkat cekici ve trafikte daha tatmin edicidir.sensörler için bildiğim kadarıyla dikiz aynasının cama yapısan kısmına ve direksiyon kısmının olduğu kola bakman gerekir.bu kolda ayar kısmı olur.arac sahibine sor ve mutlaka dene calısıp calaısmadığını.sorun yoksa bi de servise götürüp eksper yaptırdıgında bakarlar zaten.nasıl bir arac linki var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlak26

Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Kusura bakmayın tekrar değerli yorumlarınızı isteyeceğim.
    Linkteki araç iyimidir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-stilo-bu-stilo-cok-farkli-32762297/detay/

hosgeldin.
    aracta anahtarsız calıstırma ve asr olması gayet iyi.fiyatıda iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunt1

moguz: selam. hocam sizi c4 forumundan tanıyor olabilirmiyim? eğer gerçekten 45 adet dizel stilo satıldıysa gerçekten işim çok zor ozaman. fakat dediğim gibi sürekli bir dizel kullanıcısı ve hiç LPG li araç kullanmamış birisi olarak tereddüt ediyorum. bildiğimden şaşmayayım diyorum. eğer dizel stiller problem çıkarıyorsa tabi mecburen benzinliye yönelicem. araç önerileriniz olursa çok sevinirim teşekkürler.

maalesef, hiç c4'üm olmadı ve o foruma girmedim,

far sensörü varsa diğerleri de vardır, Erener'in dediğine ilave olarak kısa/uzun farları açtığın kolda A yazısı varsa otomatik far sensörün var demektir.....

quote:

Murat Hocam yeni işin ve aracın hayırlı olsun.Allah muaffak etsin

CİHAN hocam çok teşekkür ederim dua için, telefondan aradığını geç gördüm dönemedim kusura kalma lütfen

bakalım bu ankara sıktı bizi inşallah memleket paklar,

araç konusunu hiç açmayayım, zorunluluktan aldım, bakalım inşallah başımıza dert almamışızdır, ben linea emotion plus 1.6 105 bg istedim ama etrafımdaki herkes bunu söyledi, hanım da bastırınca pes ettik , bakalım aracım gelince buraya koyarım resmini, ama dediğim gibi o kadar çok araç baktım bu C segmentinde bravo dahil stilo'nun yerini tutacak başka bir araç kesinlikle yok bence :)

selamlar

• arkadaşlar bende 2003 stilo dynamic alarak aranıza katıldım ve skywndow ile bu keyfi yaşıyorum.Allah kazasız arızasız problemsiz günler nasip eylesin bizlere.şimdi size bişe soracam arabayı alır almaz triger ve motor yağı değiştim.ancak sente ayarı bozukluğu ile ilgili yazılanlar aklımı karıştırdı.ben trigeri serviste değişmedim şimdi sente ayarı doğru yapılmışmı yapılmamışmı nasıl anlarım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskutuk

Arkadaşlar Selam ;

Pazartesi alttaki linkteki aracı almayı düşünüyorum. Çocuk olunca arabanın geniş olması gerekti.. Sizce bu fiyata bu araç iyimidir ? Görüşleriniz benim için çok önemli. Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar yardımlarını beklemiştim.. Ama yazan olmadı.. Bugğn arabayı inceledim.. sky window motoru çalışıyor ama düğmeleri bozulde dei satan arkadaş.. Skywindow un masrafı ne olabilir.. Birde araç hor kullanılmış.. d,reks,yon üzerindeki düğmelerin birkaçı yoktu.. 16800 e bu haliyle bıraktı.. bu ara city mode var araçta.. anahtarsız çalıştırma yok.. diğer bütün özellikler var gibi duruyor.. birde bağaj kapağının dokunmatik olduğunu söyledi.. bunun doğruluk payı var mı ?

• 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.