Şimdi Ara

Star Trek (2009) | Uzay Yolu | J.J Abrams (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
7.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Am@deus

Aslında bizim kaptanda biraz cinsti , gençliğinde durumun böyle olması normal dostum

Cinsdi tabi. Kaptan Kurk tam tabirle "LaidiesMan" di. Hafif metroseksuel, biraz biraz yumusak, kadinlarla arasi super, her zaman sakin... Cocuk zaten kotu oynamadi kaptani, bacak bacak ustune falan attiyodu devamli, biraz dalga gecer gibiydi komutada ayni eski kaptan gibi, senaristlere ince detaylara onem vermis, bu hosuma gitti.

Ben cocuga uyuz oldum zaten, karakterine degil.
  • Filmdeki Chekov karakterini oynayan oğlam Terminator 4'de Kyle'ı oynamış,pek bi ufak gelmişti bana o ya.
  • Ben rus çocuğa bittim nasıl aksan o öyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Aslında bizim kaptanda biraz cinsti , gençliğinde durumun böyle olması normal dostum

Cinsdi tabi. Kaptan Kurk tam tabirle "LaidiesMan" di. Hafif metroseksuel, biraz biraz yumusak, kadinlarla arasi super, her zaman sakin... Cocuk zaten kotu oynamadi kaptani, bacak bacak ustune falan attiyodu devamli, biraz dalga gecer gibiydi komutada ayni eski kaptan gibi, senaristlere ince detaylara onem vermis, bu hosuma gitti.

Ben cocuga uyuz oldum zaten, karakterine degil.

Kişisele girmeyelim

• Filmin Bluray'i Ağustos-Eylül gibi düşer nete diye düşünüyorum

Güncellendi.

Top 250: #59

Birşeye dikkat çekerim Filmde bolca Karizması yüksek aktör olması dolayısıyla

Oy Dağılımı

BAY 19,659 / 8.6
    BAYAN 3,093 / 9.1
    18 Yaş Altı Genel 888 / 9.1
    18 Yaş Altı BAY 701 / 9.1
    18 Yaş Altı BAYAN 187 / 9.4
    18-29 Yaş Arası 15,606 / 8.7
    18-29 Yaş Arası BAY 13,466 / 8.6
    18-29 Yaş Arası BAYAN 2,076 / 9.2
    30-44 Yaş Arası 5,060 / 8.4
    30-44 Yaş Arası BAY 4,414 / 8.4
    30-44 Yaş Arası BAYAN 588 / 8.9
    45 Yaş Üstü 1,153 / 8.4
    45 Yaş Üstü BAY 921 / 8.4
    45 Yaş Üstü BAYAN 215 / 8.4
    En Fazla Oy Kullanan 1000 Kişi 92 / 8.1

Görüldüğü üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 11 Mayıs 2009; 22:43:28 >
  • filmi bugün izledim . bence güzeldi star trek hayranı olarak tüm film serisi ve dizilerini seyretmiş olmamın etkisi de olabilir ama bir mantık hatası var ;

SPOILER

[spoiler]spock'un annesi star trek dizi ve diğer filmlerde canlıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA7034F2D -- 12 Mayıs 2009; 17:31:42 >

• Rus çocuğun aksanı benimde hoşuma gitti. Birde sulu ya Kirk soruyor. Hangi dövüşü biliyorsun diye, o da eskrim deyince adamın surat ifadesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caiz2005 -- 12 Mayıs 2009; 23:26:47 >
  • Star Trek'in hiçbir filmini izlememiş olsamda bu filmi çok beğendim. Seriyi hiç izlemeyenlere de bu filmi izlemelerini tavsiye ederim. Zaten başlangıç filmi olduğu için bu filmde hepsini yeni yeni tanıyoruz. Bu filmi sinemada izlemenizi tavsiye ederim çünkü filmde çok güzel aksiyon sahneleri var.
  • Bugün gittim filme. Gayet güzeldi film. Aslında bu Star Trek serisi beni hiç çekmiyor fakat merak ettim bi izleyeyim dedim.
    Eski serilerini izlemem yinede fakat eğer yenileri çıkarsa kaçırmam.

Spock adamım.

8.2/10
  • Filmdeki Atılgan'ın (USS Enterprise) havalı yönetim bölümündeki joystick'ler sizin de dikkatinizi çekmiş olabilir. Kaptan Kirk'ün kontrolündeki bu fütüristik aletler aslında pek çok mağazada kullanılan "Symbol m2004-I215" barkod okuyucularmış
  • Seyredenlerin yorumlarına göre güzel bir film olmuş demekki Dvdrip çıksın hemen seyredelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

Seyredenlerin yorumlarına göre güzel bir film olmuş demekki Dvdrip çıksın hemen seyredelim

DVDrip'ten keyif alacağını sanmıyorum, bu film için bence terciini BR'den yana yap. Efektler harika çünkü..
  • beklediğimden kötü olmuş... captain kirk rolüne yakışmamış...
  • Filmin düzgün bir sürümü düşmüş galiba nete,şimdi Zamunda'da gördüm yeni eklenmiş.Giriyorum ama hata veriyor.
  • Star Wars Rulaz
  • star wars aşığıyım ama, bakalım bu nasıl:D
  • Şu anki Hasılat Durumu: $215,391,532

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 19 Mayıs 2009; 21:18:46 >
  • tek kelimeyle on numero bi film olmuş 1 saniyesinde bile canınız sıkılmadan izleyebilirsiniz altyazı problemi çekenler için önerimhttp://www.turkcealtyazi.org/sub/129570/star-trek.html adresi öyle bir altyazı yapmış ki yapan ellerine sağlık diyorum burdan kendisine helal olsun
  • bunun kaliteli görüntülüsü düşmedimi hala nete ya Xmen düştü izledik bunu hala bekliyoruz(bekliyorum)düşmesini Sinema çekimi izlemek istemiyorum bu filmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuadroFX

Şu anki Hasılat Durumu: $215,391,532

$337,434,109
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.