Şimdi Ara

Star Trek (2009) | Uzay Yolu | J.J Abrams (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
7.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar taa turist ömer filmindeki gibi bunların tuza mı ihtiyacı var
    ben hiç bilmiyorumda star trek hikayesini ^^
  • Star Trek Hikayesi: Eski Filmlere göre - Yeni Filmi izleyemedim.

Dünya 3. Dünya Savaşından çıkmıştır.
    2070'lerde Cochrane adında bir bilim adamı (kendisi ayyaş) bir mekik-roket yapar ve büküm (warp) motorunu icat eder.
    Bununla birikte uzaya çıkar ve bunu gören Vulcanlılar Dünya yüzeyine
    aslında Vulcanlılar Dünya'ya gelme amacı gütmez çünkü geri bir uygarlık olarak görürler, fakat bakıyorlar ki bunlar uzaya çıkıp uzay büküm hızına çıkmışlar. bi gidip bakalım demişlerdir
    iş bununla başlar daha sonra Birleşik Gezegnler Federasyonu kurulur bu federasyon iyiler vardır kötüler de vardır anlaşmaya çalışırlar
    uzun savaşlar olur evren hala çok az keşfedilmiştir.
    Galaksinin En Büyük Savaşçısı James Tiberius Kirk'tür.... ve Gemisi Atılgan en gelişmiş gemidir.

Irklardan bazıları şunlardır.
    Dünyalılar
    Klingonlar
    Cardassianlar
    Borglar (Yarı Makina)
    Romulanlar
    Remusler vs vs.

EK: Bilgi Bu Büküm Motoru denilen alet Einstein teorilerinde bulnuur uzayın büküldüğü teorisi Einstein tarafından ortaya atılmıştır
    Işık hızı üstüne çıkma çalışmaları NASA'da devam etmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 9 Mayıs 2009; 14:28:54 >

• biletleri aldım 18:30 seansına gidip filmi izleyeceğim.
  • Filmi izledim,gerçekten süper olmuş.Neredeyse her saniyesi sürükleyici,görsel efketler de muhteşem.Kesinlikle izleyin.
  • Daha önce star trek ile ilgili hiçbir filme gitmedim ve hiçbir şey bilmiyorum bu filmi izlersem hiçbir şey anlamaz mıyım?
  • Sıfırdan başlanıyor...önceleri de sonra izleyebilirsin.
  • Filmi 1 saat önce izledim;
    Görsel efektler muhteşem değildi yani oha abi adamlar yapmış denilecek birşey yoktu normal efekt daha kötüsü zaten olamaz böyle bir filmde...
    Sonuca gelirsek beklentilerimmi çok yüksekti yada star trek serisini daha önce hiç izlemediğimdenmi oldu bilmiyorum ama filmi beğenmedim kötü değil ama iyide değildi 10/7
  • Top 250: #82

Film 82. sıraya gelmiş imdb'de

• İmdb'den baktım şimdi,1966'daki dizide Spock'u oynayan adam bu filmdeki yaşlı Spockmuş.İyi düşünmüş adamlar.
  • İlk Gün Hasılatı:31 Milyon Dolar
    Tüm zamanlarda ilk gün hasılatında 40.sırada yerini almış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

Top 250: #82

Film 82. sıraya gelmiş imdb'de

o listeye itimad eden var mıymış hala. garip
  • Filmi dün 16:00 seansında izleyebildim. Gerçekten mükemmeldi. Senaryonun iyi olmamasna rağmen, işleyişi ağzımı açık bıraktı. JJ çok iyi biliyor bu işi be... Devamını yap JJ! Remake istiyoruz JJ!
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimePiggy

Filmi dün 16:00 seansında izleyebildim. Gerçekten mükemmeldi. Senaryonun iyi olmamasna rağmen, işleyişi ağzımı açık bıraktı. JJ çok iyi biliyor bu işi be... Devamını yap JJ! Remake istiyoruz JJ!

Sonunda zaten belli oldu devamı geleceği.Öyle bitirmezler.
  • Bende çok beğendim zaten IMDB de onaylamış en iyi 250'ye girmiş size de izlemek düşer..
  • keşke jj filiden sonra dizisinide cekse
  • Yakında her şeyi jj'den beklicek millet. Devlet gibi oldu.
  • Puan Güncellendi:

User Rating: 8.6/10 16,428 votes // Top 250: #62

Hasılat: $76.5M
  • Gayet güzel bir filmdi spock zaten kafadan tanıdım başa dönüş filmlerinde konu tekrar anlatılır o yüzden fazla bir beklentim yoktu ama beklediğimden'de iyi çıktı yenisi ne zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Gayet güzel bir filmdi spock zaten kafadan tanıdım başa dönüş filmlerinde konu tekrar anlatılır o yüzden fazla bir beklentim yoktu ama beklediğimden'de iyi çıktı yenisi ne zaman

Abi bismillah ne zmn izledin ya Gerçi STAR TREK Pek izlemem ama ..eski serilerini hiç izlemeyen adamdan seri seri gideyimmi abi ne diyosun SAYGILAR Bu arada

• Bugün sinemada izledim tabi tavsiye ederim en baştan başladı zaten
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.