Şimdi Ara

Spigen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spigen, akıllı telefonlar için kılıf üreten bir firma ve Türkiye'de de distribütör aracılığıyla ürünlerini satmakta.

20 Mart 2015 tarihinde spigen.com.tr 'den Spigen LG G3 Screen Protector GLAS.tR NANO SLIM ve Spigen LG G3 Kılıf Ultra Hybrid için sipariş verdim.
    Ertesi gün beni arayıp, staokta gözüken rengin olmadığını, başka bir (stokda yok gözüken) renginin gönderilebileceğini söylediler, kabul ettim.
    Rengine dahi bakmadım çünkü hediyeydi ve acil ulaşmasını istiyordum.

Ürünü aldığımda, ürünlerin kutularına baktım, hiçbir zarar ziyan yoktu. Kılıf ve koruyucuyu hediye ettim ve birlikte açtık.
    Tempered glass denilen koruyucunun her ne hikmetse kırılmış olduğunu gördüm. Karton kutuda sıkıntı yokken içindeki tempered glass nasıl kırılabilir?
    Ürünün koruyucu bandlarını dahi çıkarmaya gerek duymadan, spigen.com.tr adresindeki form ile durumu belirttim. Bir gün sonra fotoğraflarını istediler, kutu ve camın fotoğraflarını attım.

Kılıf kutusunda bulunan güvenlik bandı camım kutusunda yoktu, sadece benim bile kapatabileceğim şeffaf ve açınca yırtılmayan bir band vardı. Kasten iade kırık cam koyabileceklerini düşünüyorum.
    Ancak ne arayan var ne de soran. Siparişi vereli bu gün 10 gün oldu.

Cam elimde kaldı. Yeni alacaklara tavsiyem spigen.com.tr yerine diğer mağazalardan alış-veriş yapmaları.
    Fotoğraflar eklenecek.

• Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun spigen.com.tr 'den bende baya çektim bi dönem. Lg G2 telefonum için kılıf almak istedim sitelerinden maşallah bütün renklerini stokta varmış gibi de koymuşlar bende istediğim rengi sipariş ettim. Gel zaman git zaman aradan 10 gün geçti ses seda yok arıyorum ulaşamıyorum. Bir gün denk geldi de açtılar durumu anlattım ne dese beğenirsin ürünler gümrükte bekliyormuş. Madem gümrükte bekliyor niye stokta diye yazıyorsunuz utanmıyormusunuz dedim para iadesi istedim. Ya işte gelin size puan hediye edelim bir daha ki alışverişte kullanırsınız filan demeye başladı diretince tamam iade işleminizi yapıyorum dedi. İade işlemi de yaklaşık 10-12 gün sürdü arıyorum ne oldu diye sormak için bi bayan açtı telefonu beyefendi 40-50 TL için bu kadar çok aranırmı iade edicez paranızı olmadı puanda veririz üstüne diye bide şaka gibi benim paramla bana yiğitlik yapınca açtım ağzımı yumdum gözümü suç duyurusu ve şikayet lafını duyunca anında iade ettiler. Uzun lafın kısası spigen.com.tr isimli siteye ASLA BULAŞMAYIN ARKADAŞLAR. illa bu markadan almak isterseniz monofe.com isimli siteyi önerebilirim. Müşteriye karşı gayet ilgili ve sözünün eri aynı gün istediğim ürün kargolandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jönntürk -- 30 Mart 2015; 23:49:29 >

• Bence bu tür aksesuarlar sitelerden ziyade bizzat satıcılardan alınıp yerinde denenmeli.Aynı şekilde koruyucu buff yada tempered glass dedikleri zımbırtıları bizzat yerinde taktırmak daha iyi olacaktır.
  • Farklı bir yolla internet üzerinden aldım ve kendi telefonumda aynı marka kılıfı kullanıyordum. Bilseydim almazdım. Ne şikayet var 'a bakıyorlar, ne cevap veriyorlar. Bizim bakkal daha kurumsal!
  • Hocam geçmiş olsun,öyle az buz paralarda verilmiyor bu kap olsun,tempered glass olsun takipteyiz..
  • Spigen.com.tr orijinal spigen satıcısı değil. Yani ürünler orijinal ama resmi sitesi değil bayilik tarzı bir şey almış adam. Yani resmi sitesinden aliyim diye zorlamayin kendinizi n11 gitti gidiyor satıcılarından farkı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen öyle. mutlaka gg veya n11.com üzerinden güvenli ticaret yapılmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.