Şimdi Ara

Sorum var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar her gece yattığım zaman 5 dakika sonra titremeye başlıyorum ve cok titriyorum üşümekten değil %100 eminim sonra miğde bulantım baslıyor ve kusma isteği duyuyorum kusamıyorum
    acaba kansızlıktan olabilirmi,
    ben bunu hiç çözemedim sizce neden titreme geliyor yardımcı olursanız sevinirim
    ....

• Arkadaşım sen burda cevap bekleyecegine derhal doktora çıkmalısın,bak ben 28 yaşındayım ve 1998 senesinde mide kanaması geçirmiştim.Sende ki belirtiler mide kanamasına alamet.
    Kanın azalması titreme ve üşümeyi tetikler,tuvalete çıktıgın zaman dışkının rengi eger kömür gibi
    siyahsa derhal ve derhal ailene söyle ve bir ambulans ile en yakın tam teşkilatlı hastaneye gidin.
    Yinede emin olmak için dahiliye uzmanına gitmeni şiddetle tavsiye ediyorum.....Şakası yok beni 10 dk.
    geç götürselerdi şuan sana yardımcı olamazdım..........................
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

Arkadaşım sen burda cevap bekleyecegine derhal doktora çıkmalısın,bak ben 28 yaşındayım ve 1998 senesinde mide kanaması geçirmiştim.Sende ki belirtiler mide kanamasına alamet.
    Kanın azalması titreme ve üşümeyi tetikler,tuvalete çıktıgın zaman dışkının rengi eger kömür gibi
    siyahsa derhal ve derhal ailene söyle ve bir ambulans ile en yakın tam teşkilatlı hastaneye gidin.
    Yinede emin olmak için dahiliye uzmanına gitmeni şiddetle tavsiye ediyorum.....Şakası yok beni 10 dk.
    geç götürselerdi şuan sana yardımcı olamazdım..........................

dur hocam korkutma adamı öle bi yazmışsınki.
    baksana topiğe cvp yazmadı
    yoksa. 10dk yı geçirdimi dersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.