Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onlar fotoğraf değil fil maşallah:)
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Avg pro ile halledersin. İçinde numara engelleme var numarayı engellersen çözüm olabilir.
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir sorun olmuyor. Vodafone kullanıyorum zart diye bağlanıyor. Acaba bulunduğun yer ile alakalı olabilir mi?
    Telefon iyi çekmiyor vs. gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnnk

Avg pro ile halledersin. İçinde numara engelleme var numarayı engellersen çözüm olabilir.

Teşekkürler. Ücretli sanırım bu program doğrumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Hucresel verıye yanı 3g ye baglanma suresı uzun suruyor sızde de bu sorun var mı arkadaslar

5 saniye bile sürmüyor bende bağlanması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın. Bir deneme fotoğrafı da bizden olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractalboy -- 24 Şubat 2015; 11:40:26 >
  • Saat modası haftası galiba 😀 bir tane de benden gelsin madem.

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• Günaydın bir deneme fotoğrafı da bizden olsun :)
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• fractalboy kullanıcısına yanıt
    bence harika olmuş
    kıllarını saydım 1012 adetşaka şaka
    saat harika çıkmış çok net.
  • karabatak34 kullanıcısına yanıt
    Hocam Kingston markası ile alakalı pek bilgim yok. Ama hafıza kartının özelliklerini yorumlayabilirim size. Bu kart Class 10. Peki nedir bu classs 10? Okuma ve yazma hızı çok yüksek olan gayet kaliteli bir kart diyebiliriz.. Ama fiyat konusunda çok başarısız. Sonuçta sen bu hafıza kartını profesyonel fotoğraf makinesine değil, cep telefonuna takacaksın. Kart gayet iyi ama fiyatı çok pahalı geldi bana. Şayet ben 128 Gb lık depolama alanına ihtiyaç duyuyorum. Cep telefonumda binlerce müzik binlerce fotoğrad depoluyorum diyorsanız güzel bir tercih olacaktır. Aksi halde başka kartlara yönelmenizi tavsiye ederim..
  • Rootlu telefonlar için daha fazla özellik sunduğu doğrudur hocam. Ama bağış paketine sahip olmak için rootlu olmaya gerek yok.
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    senin çekim iç ortam sanırım.%100 de hafif bulanıklık var gibi ama yinede başarılı
  • fractalboy kullanıcısına yanıt
    Cartier iyimiş hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

senin çekim iç ortam sanırım.%100 de hafif bulanıklık var gibi ama yinede başarılı

O biraz da saatteki çiziklerden kaynaklanıyor.eskimeye başladı artık.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hocam saatiniz güzel lakin camını kolaylıkla değiştirtebilirsiniz
  • Teknosa veya vatan resmi distiribitör olan sony eurasia garantili cihazların model kodu d6603 olarakmı geçiyor. Sony eurasia garantili
    alan arkadaşlar varsa model numarasına bakıp paylaşımda bulunursa çok sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba.
    S4 kullanıcısıydım telefon pert oldu. Z3 ile s5 arası çok gidip geliyorum. Operatör üzerinden sesli konuşmayı dert ediyordum ''ulan ayda kaç kez görüşüyorsun'' diyerek eledim bu şıkkı. Aklıma takılan ve beynimi bulandıran tek sıkıntısı kamerası. Sanki Z3'ün kamerası bulanık, net değil gibi. Vatanda test cihazı denedim, canlı canlı göreyim dedim sonuç aynı. Biliyorum S5'in 16 kamerası daha düşük, evet çoğu firma kameraları sony'den alıyor ama gel görki uygulamada durum böyle olmuyor. Kötülemek için demiyorum ki zaten gönlüm %65 Z3 diyor %35 S5 ama nedenini bilmiyorum resimlerde S5 önde gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiLaLo -- 24 Şubat 2015; 12:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Hocam saatiniz güzel lakin camını kolaylıkla değiştirtebilirsiniz

Biliyorum ama düzgün bir serviste yaptırmak lazım. Neticede su geçirmeme özelliği bozulsun istemem çünkü bu şekilde denize giriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

arkadaşlar merhaba.
    S4 kullanıcısıydım telefon pert oldu. Z3 ile s5 arası çok gidip geliyorum. Operatör üzerinden sesli konuşmayı dert ediyordum ''ulan ayda kaç kez görüşüyorsun'' diyerek eledim bu şıkkı. Aklıma takılan ve beynimi bulandıran tek sıkıntısı kamerası. Sanki Z3'ün kamerası bulanık, net değil gibi. Vatanda test cihazı denedim, canlı canlı göreyim dedim sonuç aynı. Biliyorum S5'in 16 kamerası daha düşük, evet çoğu firma kameraları sony'den alıyor ama gel görki uygulamada durum böyle olmuyor. Kötülemek için demiyorum ki zaten gönlüm %65 Z3 diyor %35 S5 ama nedenini bilmiyorum resimlerde S5 önde gibi.

Hocam neticede profesyonel çekimler yapmıyoruz bu cihazlarla. Kötü çekmiyor ama mükemmel olduğu da söylenemez. S5 biraz daha önde bu konuda hepsi bu. Ben s5 de kullandım ve gerek hız açısından gerek ekranda beyazı daha beyaz sunması açısından çok daha iyi. S5 kötü cihaz değil bu arada ama z3 daha hoş,albenili,şarjı daha iyi,malzeme kalitesi daha iyi.uygulamalar arası geçişte s5 biraz daha yavaştır ama ısınma biraz daha azdır. Z3 de çok ısınmıyor ama s5 ve note 4'e göre biraz ısınma var fakat şarjı ve stabilitesi de biraz daha önde. Biraz daha iphone'a yakın kullanım kalitesi ve tarzı sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

arkadaşlar merhaba.

Hocam neticede profesyonel çekimler yapmıyoruz bu cihazlarla. Kötü çekmiyor ama mükemmel olduğu da söylenemez. S5 biraz daha önde bu konuda hepsi bu. Ben s5 de kullandım ve gerek hız açısından gerek ekranda beyazı daha beyaz sunması açısından çok daha iyi. S5 kötü cihaz değil bu arada ama z3 daha hoş,albenili,şarjı daha iyi,malzeme kalitesi daha iyi.uygulamalar arası geçişte s5 biraz daha yavaştır ama ısınma biraz daha azdır. Z3 de çok ısınmıyor ama s5 ve note 4'e göre biraz ısınma var fakat şarjı ve stabilitesi de biraz daha önde. Biraz daha iphone'a yakın kullanım kalitesi ve tarzı sunuyor.

ağzına sağlık. peki bu samsung larda ilerki zamanlarda yavaşlamalar oluşuyor sözüne katılıyormusun ? ben 1,5 sene kullandım s4'ü ve son günlerinde sanki cihaz alındığı günden daha yavaş geliyordu bana, menü girişleri, rehber vs olsun. Türlü clean master, task killer programları vs olsun hepsi mevcut'du ama sanki samsung' lar zamanla yavaşlıyor. Z3 de bu durum varmıdır ?

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.