Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş rica etsem alıntını temizlermisin_?
  • Android zaten güncelleme sorunu olan bir yazılım geç geliyor sony maşallah bu gecikmeyi ikiye katlamış :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @16asd208 hocam şu alıntıyı kaldirip mesajini direkt yazar misin lutfen @16asd208

• quote:

Orijinalden alıntı: route666

Bu telefon için adam gibi kılıf/case bulamıyorum. Hiç popüler bir telefon değilmiş..

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy-note/galaxy-note-4.html

Maalesef sony telefonları yıllardır böyle..Normal telefonlara çıkmıyor tamam da amiral gemisi olan telefonlara da çıkmıyor.G3,note4 için okadar güzel Spigen,verus kılıflar var ki

• Güzel koruma kılıfı

http://www.xperiablog.net/2015/02/23/devilcase-xperia-z3-aluminium-bumper-review/

• Merhabalar
    İstenmeyen sms lerden nasıl kurtuluruz bu cihazla arkadaşlar?
    SMS engellemeyi bulamadım. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar sizde de kamera ile bir nesnenin fotoğrafını çok yakından çekerken görüntü bulanık oluyor mu?
  • Herkese merhaba,

Z3 sahibi olup iphone'la da konusma yapan bir arkadaşım var mı? Ses kalitesi olarak Z3 ile iphone'u mukayese edebilir misiniz?
    Sormamdaki amaç G2'nin konuşmadaki gelen ses kalitesi çok kötü (iphone'a göre). Benzer sorun Z3'de de var mıdır diye endişe ediyorum.
  • Doa Kapsaminda pembe spot kasa açikligi ve olu piksel sikayetleri ile garantiye verdim bekleyis basladi.

• Forumun 90. sayfasında alıntıla/cevapla vs. sekmelerini göremiyorum. 89. sayfaya kadar görünüyor. sizde de öyle mi ?
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
  • merhaba,

Ben en son 5s’i kullanıp Z3’e geçtim.

İlk başta sanki ses biraz tok geliyordu, nasıl anlatayım boğuk değil ama billur gibide değildi hani.
    Sonra ne oldu anlamadım ya ben alıştım yada bir çok ayarını değiştirdim onun etkisi mi bilemiyorum telefon şu an gayet iyi.
    Biraz kişisel, birazda şebekenin bu konuda parmağı olabilir. Telefondan kaynaklı bir durum yok sanki, bilemedim açıkçası.
  • can sıkıntısı
    1. arka taraf bulanıklaştırma
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    2. yakın çekim elle

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Herkese merhaba,

Z3 sahibi olup iphone'la da konusma yapan bir arkadaşım var mı? Ses kalitesi olarak Z3 ile iphone'u mukayese edebilir misiniz?
    Sormamdaki amaç G2'nin konuşmadaki gelen ses kalitesi çok kötü (iphone'a göre). Benzer sorun Z3'de de var mıdır diye endişe ediyorum.

ben g2 de kullandım ve başka başka amiral model cihazlarda. z3 konuşma kalitesi olarak çok iyi. note 4'de iyiydi m8'de. g2 biraz problemliydi o konuda ama bu cihazda böyle bir sorun kesinlikle yok, merak etme.
  • arkadaşlar ahize sesini nasıl yükseltebilirim. 3 tane daha arkadaşım z3 aldı ama onların ahize sesi hoparlörden gibi çıkıyor. ben biraz sesli bir ortam dabile duymakta zorluk çekiyorum. yardımcı olabilir misiniz lütfen? bi ayarı felan var mıdır?
  • Ben telefonu 1800 liraya aldım ithalat garantili yinede sony sordum sony bize kayıtlı sony orjinal ürünü dedi o konuda problem yok bu garanti olayı çok saçma sanki sony telefonu degilde çakması bu sonuçta senin ürününü senin fabrikandan çıkıyor dimi sana ait ürün koruman bakman gerekiyor saçma buluyorum bu düşünceyi kamera pembelik sorunu nu sordum böyle sorundan haberleri yok yollayın bakalım diyorlar anca kaç kere aradım sordum hiç biri bana güncelleme ile düzelecek demedi benim kamera ile ilgili işim yok gerçide 5.0 büyük değişiklik beklemiyorum ben açıkcası

• Cnnk kullanıcısına yanıt
    şu an 90. sayfa foto daki ayrıntılar sağolsun bazı arkadaşlar alıntıları ve fotoğrafları büyük büyük koyduğundan ekranın sağ tarafında kalıyor görünmüyor. sayfayı sağ kaydırırsan görebilirsin.
  • Arkadaşlar benim telefonda aşağıda kablosuz ağa bağlandı diye uyarı veriyor.
    Bu şöyle durumlarda oluyor, mesela swarm a giriyorum veya konumu kullanan bir uygulamaya giriyorum 2-3 defa ard arda kablosuz ağa bağlandı diye uyarı veriyor. Başına gelen oldu mu hiç ?
    Yalnız bunu sadece konumu kullanırken yapıyor. Mesela az önce konum ayarlarından sadece telefon gps ini kullan dediğimde yapmıyor, sanırım wifiyi kullan seçeneği seçili olduğu için wifiye bağlanarak konumu doğruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 23 Şubat 2015; 18:31:15 >
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    Bende de arada oluyor hocam ağda oturum açın diyor bi sorun olduğunu sanmam siliyorum bildirimi gördüğümde

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Abi bu 8 megapiksel oto mod ile çektim.

https://docs.google.com/document/d/171ERRTO4tHadLKNQN3lfP6NUN7-xuGLU_qMqf9xicLQ/pub

buda 20.7 mpx manuel mod.

https://docs.google.com/document/d/1zpmDlotPLZZiZ4H8C8wdZibxBeET-zGw8ZGQwVlDh-Y/pub

Hangisi daha net anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xRoot -- 23 Şubat 2015; 22:49:09 >

• Arkadaşlar ahize sesini sormuştum ama sanırım arada kaynadı gitti yükseltme imkanı yok mu??

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.