Şimdi Ara

Sony Xperia z yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende orginal lolipop 5.0.2 yükü sony xperia z cihazım vardı vardı diyorum çünki sırf sesi az çıkıyor diye nette araştırıp purexaudio diye program buldum ilk önce cihazın bootloader kilidi açtım rootladım ve kısacası purexaudio twrp boot il yükledim cihaz kapandı açılırken sanki ben ses açma tuşuna basılı tutar gibi moda geçip tekrar kapanmaya başladı bu şekil açılıp kapandı nette ne kadar araştırdıysam eski haline nasıl getirilir bulamadım sonunda flash tool ile orginal tr android kitkat 4,4,4 yükledim (şu an hala o yüklü) cihazada yeni sistem güncellemesi var uyarası geldi dosyayı indirdim yüklemedi sony pc companion ile yüklemeye çalıştım telefon/tablet bilgisayar güncelleştirilemeyen değiştirilmiş yazılım içeriyor.sony güncelleştirme motoru hatası(hata 2003) hatası verdi nette bootloader kilidini kapatırsam yükleme yapabileceğime dair yazılar vardı SONY Bootloader Unlock programı ile bootloader kiliti kapattım bu kez cihaz açılırken tekrardan geri kapandı bende android kitkat 4,4,4 yükledim arkadaşlar kısacası ben nasıl bu telefonu eski haline ve sony pc companion güncelleyip lolipop 5.0.2 haline getirip yeni gelecek 5.1.1 gibi güncellemeleri tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanabilirim yani orginal hiç bir şey yapılmamış haline nasıl getirebilirim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.